lekarz Jakub Wilczyński

2,5

Lekarz otwarty , sympatyczny z dużą empatia do pacjenta . Mój tato po udarze mózgu trafił do pana Wilczyńskiego . Jest pod jego opieką od dwóch miesięcy . Oboje jesteśmy zachwycenie efektami leczenia oraz samą osobą Pana doktora .

Nie polecam za lekceważące podejście do pacjenta. Miałam umówioną wizytę na konkretną godzinę, czekałam w kolejce ok godziny, po czym Pan doktor zadzwonił i powiedział, że nas nie przyjmie, przełożył wizytę na inny termin. Tą wizytę również przełożył, umawiajć się na niedzielę i mówiąc, że przyjedzie specjalnie dla nas. Przyjechałam, okazało się , że czekali już inni pacjenci, więc skomentowałam, że to niepoważnie z jego strony. Pacjenci chyba licząc na zniżkę zdali doktorowi relację, więc wyszedł Pan doktor i powiedział, że jak nam się cos nie podoba, to są jeszcze inni lekarze. Tak właśnie są Panie doktorze.

lekarz dobry za pieniądze, pracując w pogotowiu jest nieuprzejmy , bylam dwa razy ,i dwa razy takie samo odczucie

super lekarz, do tego przystojny polecam wszystkim którzy potrzebują szybkiej pomocy. Wszystko powie na temat choroby, posiada dużą wiedzę specjalistyczną