lekarz Jakub Wilczyński

2,5

Nie polecam, pan doktor arogancki, nieuprzejmy, na nocnej pomocy nawet nie przyjmuje pacjenta tylko odsyła z teleporada.

Nie polecam. Więcej gada o swoich pasjach i sie przechwala niz leczy. Nie ma się poczucia ze jest sie u dobrego lekarza. Gdy sie odmówi wizytę robi sie nieuprzejmy. Sam jednak odwoluje jak chce. Umawia na raz kilku pacjentów i trzeba siedzieć i dluuugo czekać na swoją kolej. Nawet w czasie pandemii, poczekalnia byla dosłownie upchana ludźmi.

Szkoda,że nie ma opcji brak gwiazdek.Nastawiony na kasę, opryskliwy i arogancki.Niezrównoważony psychicznie.Niesłowny,a na zwróconą uwagę obraża i posuwa się do gróźb karalnych,naruszających dobre imię.Ocena 2,5 o czymś świadczy.Po kilkukrotnym kontakcie z tym kimś,teraz nawet psa bym do niego nie zaprowadziła.Jak najdalej od tego typa, bo na miano lekarza nie zasługuje.

Wspanialy lekarz! Widać, że zna się na tym co robi . W ciągu kilku dni poprawił jakość życia teściowej. Zdecydowanie polecam. bardzo miły i sympatyczny człowiek. A przede wszystkim dobry specjalista

Pan doktor jest kompetentnym specjalistą, leczę się u niego ponad 3 lata z bardzo dobrym skutkiem, organizm doszedł do równowagi, co zdecydowanie poprawiło komfort życia. W razie nieprzewidzianych sytuacji zawsze mogę napisać do doktora z prośbą o pomoc i nigdy jej nie odmówił. Wizyta na czas, podczas niej usg, ekg i ustalenie leczenia. Polecam!

Lekarz bardzo nieprofesjonalny. Przekładanie wizyt, odwoływanie, albo zdziwienie, że pacjent pojawia się na wizycie. Nieodpowiednie na zapytania też raczej nie powinno dziwić. Kolejki mimo umówionej wizyty też nie są rzadkością. Lekarz miły aczkolwiek nie o to chodzi w trakcie leczenia.

Odradzam wizytę u tego pana. Nie zasługuje na miano lekarza. Niekompetentny i niesłowny. Przekładnie wizyt to u tego lekarza norma.Przekładana kilkukrotnie wizyta nie doszła do skutku, ponieważ pan doktor zapomniał i pojechał sobie z rodziną na ferie. Nie potrafi wypisać prawidłowo e-recepty. Jedyne co potrafi to brać pieniądze za wizytę.

Nie polecam pana doktora, lekarz be jakiejkolwiek wiedzy liczący tylko na pieniądze, do tego bezczelny i arogancki. Wielkie NIE dla tego pana i dla takich ludzi pracujących w tym zawodzie. Szkoda ze nie można wystawić opini 0 bo ten pan byłby wtedy najlepszy.

Lekarz odmówił przyjęcia na oddziale nocnym w Oławie z powodu zameldowania w powiecie brzeskim co jest nie istotne , pokazując przy tym że w brzeskim szpitala także jest oddział nocny a jesteśmy tutaj tylko dla tego ze nie chciało nam się czekać w tamtejszej kolejce . Mówiąc ze ma obowiązek uniósł się mówiąc że jesteśmy za młodzi żeby się do niego odzywać w taki sposób dziewczyna odpowiedziała , że jest niekompetentny po czym wyprosił nas z gabinetu . Brak słów . Po powrocie na SOR tamtejszy lekarz zadzwonił do dr.Jakuba a ten wyparł się wszystkiego . Zostaliśmy wysłani do innego szpitala skoro według nas jest „niekompetentny” .

Biorąc pod uwagę fakt że opinie na tej stronie są przez wiele osób dokładnie czytane ja również pierwszy raz zabiorę głos w sprawie lekarza. Nieuprzejmy to mało powiedziane bezczelny a w dodatku tak pewny siebie że szkoda słów. Pacjentka obok w jednym pokoju mierzy ciśnienie a Szanowny Pan Doktor odpowiada "nie będę się tu z Panią męczył kieruje na SOR tam niech Panią leczą".!!!!!! Skandal!!!!!!! Córka lat 6 zaczęła się dusić w nocy gorączka wymioty a lekarz na to "dusić tylko tyle?". Brak słów kolejny raz. Proszę się zastanowić nad zmianą zawodu bo lekarzem jest Pan delikatnie mówiąc słabym. Więcej szacunku do drugiego człowieka Bogiem Pan nie jest uświadomić sobie to trzeba. Absolutnie nie polecam.