Bardzo miły doktor. Fachowiec - kolonoskopię wykonał mi w kilka minut. Wraz z asystującą pielęgniarką Barbarą Zatyką stanowią zgrany duet w Szpitalu im. Pirogowa. Człowiek niezwykle wesoły, radosny. Sprawny endoskopista, szybki. Obfita dawka żartów powoduje, że człowiek nie boi się kolonoskopii, którą zapamiętam jako badanie nietraumatyczne, właściwie prawie bezbolesne. Jeżeli kolonoskopia, to tylko u tego doktora, prawdziwego fachowca, a przede wszystkim człowieka wielkiej radości. POLECAM GORĄCO. Pozdrawiam Pana doktora i cały personel asystujący:)

WSPANIAŁY LEKARZ ODDANY UCZCIWY KOMPETENTNY zawsze trafia z diagnozą bardzo uprzejmy i miły zawsze chętny pomóc nieraz już mi pomógł poceciłam go wielu znajomym i również podzialają moje zdanie gdyby wszyscy lekarze podchodzili tak do pacjenta byłoby super POLECAM GORĄCO wizyty u Pana dr Jana Czajkowskiego zasługuje na pełny szacunek i uznanie

lekarz z prawdziwego zdarzenia.uprzejmy ,zyczliwy, dostępny .wytłumaczy pacjentowi i powie o jego chorobie wprost.poświęca dużo czasu..to lekarz z powołania.polecam

Bardzo dobry lekarz. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Posiada niesamowitą pamięć do swoich pacjentów. Nie jest naciągaczem. Jest życzliwym człowiekiem i kompetentnym specjalistą.

Nie ma uprawień do robienia gastroskopii i kolonoskopii , nie jest gastroenterologiem tylko chirurgiem.

bardzo dobry lekarz znajacy sie na leczeniu i poświweca dużo uwagi pacietom polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Łódź"?

Sasanek 8
Łódź