dr n. med. Jan Domitrz

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

FANTASTYCZNY I KOMPETENTNY LEKARZ, CIERPLIWY. DZIĘKI NIEMU JESTEM TERAZ W 30 TYGODNIU CIĄŻY. NIE CZARUJE ZE WIE WSZYSTKO TYLKO ROZMAWIA I SPRAWY STAWIA JASNO

Byłam u tego lekarza tylko raz. Moje odczucia po wizycie były dośc negatywne.Mam lekki hirsutyzm, poza tym dokuczał mi ostry ból jajnika ,z dużym niepokojem szłam na wizytę.Cieszyłam się ,że udało mi się dostac do ginekologa - endokrynologa ,liczyłam ,że skieruje mnie na badania hormonalne i byc może dobierze tabletki,które pozwolą zmniejszy owłosienie. Niestety wizyta trwała nie całe 10 min ,w trakcie której wydałam 200zł.Pan doktor wykonał jedynie ba danie USG i ocenił ,że wszystko jest dobrze... i jak to ujął "taka pani uroda"..."będę panią leczył dobrym słowem".W rozmowie dało ...

Niestety wizyta trwała nie całe 10 min ,w trakcie której wydałam 200zł.Pan doktor wykonał jedynie ba danie USG i ocenił ,że wszystko jest dobrze... i jak to ujął "taka pani uroda"..."będę panią leczył dobrym słowem".W rozmowie dało się odczuc ,że pan doktor bardzo się śpieszy.Zapłaciłam i wyszłam. Teraz korzystam w usług "starego" lekarza .

Jestem bardzo zadowolona. Lekarz kompetentny a do tego kulturalny i uprzejmy. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie odradzam, nie miły nie uprzejmy. Irytujacy sie ilością zadawanych pytań, a każdy rozumny człowiek chce wiedziec co będzie się z nim działo, jakie są przeciwskazania do zabiegu, czy jego skutki uboczne. Co mnie do niego zraziło to że nagaduje na inne kliniki ( min Novum w Warszawie), myśląc o sobie jako tym, nieomylnym, wspaniałym specjaliście. Teraz sie tam leczę i myślę że moze brać z nich tylko prezykład.

Najlepszy lekarz z jakim się kiedykolwiek spotkałam...polecam każdej kobiecie.

Najlepszy lekarz z jakim się kiedykolwiek spotkałam...polecam każdej kobiecie.

Polecam dr Domitrza.Jest dobrym lekarzem a do tego miłym i sympatycznym człowiekiem.

polecam pana doktorajest miły,sympatyczny, wrażlwy, konkretny zna sie na tym co robi

Leczyłam się na bezpłodność, podszedł fachowo. Jestem wdzięczna, za okazaną pomoc, serdecznie polecam. Przy okazji badań diagnostycznych dowiedziałam się o bardzo poważnej chorobie. Dzięki Niemu mam szansę na lepsze życie, bo wiem o tym z wyprzedzeniem. Wiem, że nie urodzę dziecka, ale wszystkim mającym problemy z zajściem w ciążę bardzo serdecznie polecam.

Wspaniały lekarz - rzeczowy, konkretny, a przy tym delikatnu i bardzo uprzejmy. Nie obiecuje "gruszek na wierzbie" ale też nie gasi nadziei. Pomógł mi zajść w ciążę, wspaniale ją prowadził i do dziś jest moim lekarzem, bo nie wyobrażam sobie wizyty u kogoś innego.

Chodzę do niego do gabinetu przy szpitalu, jak również do gabinetu prywatnego i nie ma różnicy. Zawsze jest miły, troskliwie i wytrwale wszystko tłumaczy. Nigdy nie leczy w ciemno. Zawsze pełna diagnostyka. Świetny fachowiec, miły i kulturalny. Każda pacjentka, to nie tylko nowe wyzwanie.