dr n. med. Jan Domitrz

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

.Świetny lekarz, rzeczowy i zawsze dosetpny dla pacjentek,odpisuje na wszystkie maile, odbiera telefony lub oddzwania. Lekarz o dużej wiedzy lekarskiej.

Polecam dr Domitrza. Dzięki niemu doczekałam się ślicznego synka. Leczenie zaczał od pełnej diagnostyki i nigdy nie zwątpił w moje macierzyństwo...

fachowo podchodzi do pacjenta miły po mojej laparo specjalnie przyjechał aby wszystko wytłumaczyć

Najlepszy lekarz jakiego miałam okazję poznać - leczę się na bezpłodność już 6 lat i dopiero teraz jestem pewna, że trafiłam na kompetentnego specjalistę. Ponadto Dr jest niespotykanie ciepłą, cierpliwą i uprzejmą sobą. Z całym przekonaniem POLECAM !!! I dodam, że nie meszkam w Białymstoku - kiedy trzeba jadę do Niego 200km.

I dodam, że nie meszkam w Białymstoku - kiedy trzeba jadę do Niego 200km.

wspaniały lekarz, godny zaufania, kompetentny i troskliwy,

wspaniały lekarz, godny zaufania, kompetentny i troskliwy,

Lekarz godny polecenia. Prowadził moją pierwszą ciąże i będzie prowadził drugą. Jestem bardzo zadowolona pod każdym względem.

Pan Domitrz prowadził moją długo wyczekiwaną ciąże. Lekarz wykazał się cierpliwością wobec "zestresowanej" przyszłej mamy. Czułam się spokojna o swoje dziecko pod jego opieką.

Najlepszy ginekolog. Serdecznie polecam.

Najlepszy ginekolog. Serdecznie polecam.

Polecam jak najbardziej, wzbudza zaufanie i dodaje otuchy, kompetentny, bardzo pomaga, jeden z najlepszych lekarzy w Białymstoku

szukacie dobrego lekarza... Dr Domitrz...

szukacie dobrego lekarza... Dr Domitrz...