mgr Jan Jaśkowski

Osteopata, Rehabilitant

JAN JAŚKOWSKI jest absolwentem The British School of Osteopathy w Londynie, najstarszej i największej w Europie uczelni kształcącej osteopatów. Jan Jaśkowski jest członkiem The British Osteopathic Association oraz Towarzystwa Osteopatów Polskich.
W swojej praktyce łączy elementy tradycyjnej terapii manualnej z terapią funkcjonalną wykorzystując najnowszą wiedzę medyczną.
Jan Jaśkowski jest jedynym w Polsce certyfikowanym terapeutą Gray Institute z USA. Gray Institute jest światowym liderem...

Użytkownik zarejestrowany

12.11.2022

0,0

Opinia została ukryta do czasu wyjaśnienia

Komentarz lekarza:
Szanowna Pani Katarzyno! Obawiam się, że się kompletnie nie zrozumieliśmy. Nigdy nie powiedziałem, że ma Pani chory móżdżek.
Powiedziałem, że ma Pani zaburzenia równowagi i koordynacji spowodowane dysfunkcją móżdżku. Stwierdziłem to na podstawie testów neurologicznych, które przeprowadziłem - testu Romberga i testu Fukudy (są to powszechnie stosowane w neurologii badania.). Pierwszy raz się spotykam, aby kogoś ta diagnoza przeraziła. Zwłaszcza, że tłumaczyłem Pani, że takie dysfunkcje są częste w społeczeństwie i zazwyczaj ustępują po kilku tygodniach wykonywania odpowiednich ćwiczeń. Ćwiczenia te Pani pokazałem i omówiłem. Rozumiem, że jest Pani zawiedziona brakiem terapii manualnej. Jednak tak jak Pani tłumaczyłem, terapia manualna ma swoje ograniczenia i w Pani przypadku byłaby nieskuteczna. Nie mam w zwyczaju naciągać pacjentów na nieskuteczne leczenie. Zwłaszcza, gdy mamy alternatywne, skuteczniejsze metody w postaci ćwiczeń. Ćwiczeń, które pacjent może wykonywać samodzielnie w domu. Ćwiczeń, które pozwalają zmniejszyć liczbę wizyt w gabinecie. Rozumiem, że nie wszystkim odpowiada taki sposób leczenia i szanuje to. Jednak nie rozumiem, dlaczego opisała Pani wizytę, jakby trwała 5 minut, i jakbym ja w tym czasie nic nie zrobił. Uważam, że jest to nieszczere z Pani strony. Wizyta trwała godzinę. W tym czasie przeprowadziłem dokładny wywiad, przeprowadziłem analizę ruchu, dodatkowe badania i testy, omówiłem gdzie wg mnie leży przyczyna Pani dolegliwości, pokazałem i omówiłem ćwiczenia, omówiłem dalszy plan leczenia i odpowiadałem na wszystkie Pani pytania. Z pozdrowieniami Jan Jaśkowski

Zgłosiłam się do gabinetu pana Jana w czerwcu 2021 r. ze względu na silne bóle głowy i kręgosłupa.Po terapii czuję się o wiele lepiej i z całą odpowiedzialnością polecam gabinet pana Jana dla osób podobnymi problemami.Pan Jan jest profesjonalistą,a przy tym bardzo sympatyczny.Wyjaśnia dokładnie ćwiczenia,które należy kontynuować w domu. Gorąco pozdrawiam

Gorąco pozdrawiam

Polecam wszystkim Pana Jana. Jest najlepszym specjalistą jakiego znam, a bywałem u wielu fizjoterapeutów. Jestem jego wieloletnim pacjentem razem z żoną. Polecam wszystkim którzy mają problemy z kręgosłupem w odcinku lędźwiowym, szyjnym z bólem głowy sztywnością karku. Polecam terapię u Pana Jana każdemu. Pozdrawiam

Bardzo dobry rehabilitant,osteopata. Pomógł mi w bólach kręgosłupa.Po kilku spotkaniach ból ustąpił . Godny polecenia.

Do Pana Jana trafiłam w maju 2019 roku. Cierpiałam na okropne migreny, miałam ciągłe bóle lędźwiowe i ból kolana. Już po pierwszej wizycie moja głowa odżyła! Wiem, że to brzmi nieprawdopodobnie, ale taka jest prawda. Obecnie bóle głowy są sporadyczne, a jeśli już się zdarzają, nie są tak silne. Po kilku wizytach minął też ból kolana, a bóle lędźwiowe systematycznie się zmniejszają. Pan Jan indywidualnie dobiera ćwiczenia. Naprawdę potrafią one zdziałać cuda- nawet dwie minuty ćwiczeń kilka razy dziennie przynoszą niesamowite efekty. Panie Janie, żałuję, że nie trafiłam do Pana ...

Panie Janie, żałuję, że nie trafiłam do Pana wcześniej. Ale lepiej późno ( byle nie za późno), niż wcale. Dlatego: ludzie! Nie wahajcie się! Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Jana.

Jestem pacjentem Pana Jasia od 4 miesięcy,prawie nie mogłem chodzić po 4wizytach jestem jak nowo narodziny,bòl kręgosłupa całkowicie zanikł,jestem strasznie zadowolony z usług Pana Jasia ,mogę z czystym sumieniem polecić tego cudotwórcę w 100% .Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc😁.

Bardzo indywidualne podejście.Pacjent może czuć się dobrze zaopiekowany. Działania nakierowane na możliwie szybką poprawę. Spokój, wyciszenie, pozytywna energia!!!

Byłam pacjentką Pana Jana przez cztery lata. Terapię przerwałam ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Pan Jan to znakomity osteopata, podchodzący do pacjenta kompleksowo, po uważnym wysłuchaniu i analizie dolegliwości. Utrzymywał mój kręgosłup w bardzo dobrym stanie, skutecznie lecząc bóle, wynikające ze zwyrodnienia okolic lędźwiowych. Gorąco polecam, tym bardziej, że terapię Pan Jan prowadził zawsze do granicy bólu.

Pan Jan skutecznie pomógł mi pozbyć się wieloletniego bólu stawu krzyżowo-biodrowego. Ogromna wiedza, ciągłe doskonalenie siebie. Mega sympatyczna i kontaktowa osoba. W pełni zdobył moje zaufanie, nie raz korzystałam z pomocy.

W pełni zdobył moje zaufanie, nie raz korzystałam z pomocy.

Jest dla mnie wzorem dbałości o pacjenta, potrafi przekonać o możliwości pozytywnego wyniku terapii i, co więcej, ten wynik osiągnąć. Bardzo dba o podniesienie swoich kwalifikacji.