mgr Jan Jaśkowski

Osteopata, Rehabilitant

JAN JAŚKOWSKI jest absolwentem The British School of Osteopathy w Londynie, najstarszej i największej w Europie uczelni kształcącej osteopatów. Jan Jaśkowski jest członkiem The British Osteopathic Association oraz Towarzystwa Osteopatów Polskich.
W swojej praktyce łączy elementy tradycyjnej terapii manualnej z terapią funkcjonalną wykorzystując najnowszą wiedzę medyczną.
Jan Jaśkowski jest jedynym w Polsce certyfikowanym terapeutą Gray Institute z USA. Gray Institute jest światowym liderem...

Zglosilam sie do P. Jaskowskiego z bolem w okolicy kosci ogonowej (nasilajacy sie przy wstawaniu z pozycji siedzacej). Chodzilam na rehabilitacje jakis czas, w domu wykonywalam zadane cwiczenia, a do dzis jak bolalo, tak boli. 7 wizyt, a skutecznosc w moim przypadku - zerowa:(

Dwukrotnie korzystałem z pomocy pana Jana w problemach z bólami ścięgien dłoni i przedramion. Zawsze spotykałem się z dużym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem. Zabiegi stosowane przez pana Jana, przynosiły dużą ulgę w moich dolegliwościach, na które nie pomagały środki farmakologiczne ani fizykoterapia. Polecam wszystkim zmagającym się z dolegliwościami układu mięśniowo-szkieletowego.

Byłam u Pana Jana z moją 3 miesięczna córka. Córcia była bardzo sztywna, miała zastygniete mięśnie. Po pierwszym masażu już widziałam różnicę, a po drugim to nie to samo dziecko. W końcu śpi w dzień spokojnie, nie pręży się. Nie płacze przy jedzeniu, nie to dziecko. Pan Jan bardzo nam pomógł. Polecam!

Moja sytuacja była bardzo nieciekawa, stwierdzono u mnie wypadnięcie dysku w obrębie szyjnym. Nie mogłem siedzieć, podnosić rąk do góry, ani obracać szyją. Stan ten utrzymywał się przez 3 miesiące. Od neurochirurga otrzymałem skierowanie na operację. Znajoma poleciła mi abym przed operacją skonsultował się z dr Jaśkowskim, który pomógł jej uwolnić się od rwy kulszowej. Ku mojemu zaskoczeniu, po trzech tygodniach terapii nastąpiła wielka poprawa. Okazało się, że operacja nie będzie konieczna. Sprawność ruchowa została przywrócona, a po dwóch miesiącach wróciłem do normalnej pracy. Panie Doktorze, jeszcze raz bardzo dziękuję ...

Nie mogłem siedzieć, podnosić rąk do góry, ani obracać szyją.
Stan ten utrzymywał się przez 3 miesiące.
Od neurochirurga otrzymałem skierowanie na operację.
Ku mojemu zaskoczeniu, po trzech tygodniach terapii nastąpiła wielka poprawa.
Okazało się, że operacja nie będzie konieczna.
Panie Doktorze, jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

Zgłosiłem się do Pana Jaśkowskiego z bólem kręgosłupa. Wcześniej leczyłem się u ortopedy i innego rehabilitanta lecz przez 3 miesiące nie było poprawy, a wręcz przeciwnie stan mojego kręgosłupa pogarszał się. Już po pierwszej wizycie w Ostmedic odczułem dużą poprawę, potem po kilku następnych było coraz lepiej, aż ból całkowicie ustąpił. Sukces leczenia Pana Jaśkowskiego polega przede wszystkim na tym, że podchodzi kompleksowo do całego organizmu i likwiduje przyczyny bólu kręgosłupa, czyli koryguje postawę od stup poprzez kolana, biodra i wreszcie samego kręgosłupa. Oprócz masażu przeprowadza odpowiednie ćwiczenia, które pomagają w skutecznej rehabilitacji. Na prawdę polecam wszystkim, którzy chcą wrócić do aktywnego życia w krótkim czasie.

Miałam ból szyi, promieniujący na pozostałe części pleców i dzięki opiece pana Jana bóle ustąpiły niemal całkowicie po jednej wizycie. Stosuję ćwiczenia i na razie wszystko jest w porządku. Polecam i na pewno wrócę w razie potrzeby.

Witam, ja trafiłam do pana Jana z trójmiasta.pl z ogromnym bólem szyi i kręgosłupa, wystarczył 1 zabieg, masaż, aby ustąpił ból. dostałam ćwiczenia i je wykonuje :) będę do pana Jana przychodzić profilaktycznie. jest tak zaangażowany w pacjenta, że zestaw ćwiczeń przesyła przez email. Pozdrawiam.

Pana Jana Jaśkowskiego polecam wszystkim,którzy szukają indywidualnego spojrzenia na schorzenie.Dziękuję za kompleksowe traktowanie pacjenta,za profesjonalizm,a przede wszystkim za ulgę w bólu.Pan Jan to zawsze uśmiechnięty,pełen cierpliwości człowiek.Świetny rehabilitant,naprawdę po wielu latach znalazłam osobę,która pomaga na moje zawiłe dolegliwości związane z kręgosłupem.

Odzyskałam chęć do życia ! Zgłosiłam się do gabinetu ze względu na straszne bóle, spowodowane rwą kulszową. Skutkiem kontuzji, był zwielokrotniony.Z dnia na dzień było już tylko coraz gorzej. Leki w rożnych postaciach nie spełniały oczekiwań,wegetowałam bez nadziei poprawy.Silny ból towarzyszył mi przez 3 mies.Bolało nawet...mycie zębów.Moja sylwetka zmieniła się na kształt litery :"c". Podczas 1 wizyty nie byłam w stanie wykonać żadnych ćwiczeń.Biernie korzystałam z łagodnego masażu. Z wizyty, na wizytę stopniowo mogłam ćwiczyć coraz więcej.Cieszyłam się z wszelkich "drobnych" zmian, dla mnie WIELKICH. Już odzyskałam pozycję pionową, zaczęło ...

Podczas 1 wizyty nie byłam w stanie wykonać żadnych ćwiczeń.Biernie korzystałam z łagodnego masażu. Z wizyty, na wizytę stopniowo mogłam ćwiczyć coraz więcej.Cieszyłam się z wszelkich "drobnych" zmian, dla mnie WIELKICH. Już odzyskałam pozycję pionową, zaczęło znikać uczucie mrowienia (od kręgosłupa, poprzez całą nogę, aż do stopy.) Ból tracił swoje nasilenie.Zaczęłam zapominać o swoich dolegliwościach, a domowe ćwiczenia pomagają mi utrwalać obecną formę. Byłam traktowana indywidualnie, w/g moich niemożliwości. Na ile było to możliwe,rehabilitant skorygował moją asymetrię kręgosłupa. Gdybym wcześniej wiedziała o istnieniu takiej możliwości ratunku, nie doszłoby do tak ciężkiego stanu, w jakim byłam. Warto sobie pomóc, nie czekając na dalsze pogorszenie!

Rozpisałam się już na portalu Trójmiasto więc tu krótko. Pan Jaśkowki zdecydowanie zna się na swojej pracy i wie jak pomóc. Bez leków i biadolenia uwolnił córkę i mnie od bólu kolan, choć konwencjonalni lekarze nie pozostawiali złudzeń, a na koniec się rozliczył bez naciągania. Do tego wizyty przebiegały w przyjemnej, pełnej humoru atmosferze. Polecam każdemu.