mgr Jan Jaśkowski

Osteopata, Rehabilitant

JAN JAŚKOWSKI jest absolwentem The British School of Osteopathy w Londynie, najstarszej i największej w Europie uczelni kształcącej osteopatów. Jan Jaśkowski jest członkiem The British Osteopathic Association oraz Towarzystwa Osteopatów Polskich.
W swojej praktyce łączy elementy tradycyjnej terapii manualnej z terapią funkcjonalną wykorzystując najnowszą wiedzę medyczną.
Jan Jaśkowski jest jedynym w Polsce certyfikowanym terapeutą Gray Institute z USA. Gray Institute jest światowym liderem...

Pan Jan jest życzliwym i kompetentnym fizjoterapeutą. U mnie trafnie zdiagnozować problem i wdrożyć odpowiednie Postępowanie. Cierpliwie tłumaczy objawy i swoje działania. Serdecznie polecam. Świetny Fachowiec!

Jestem pacjentką Pana Jana od czterech lat. Pan Jan zawsze dostosowuje zabieg do mojego stanu, szuka rozwiązań, które mogą pomóc. Regularnie bierze udział w szkoleniach i zdobytą wiedzę wykorzystuje na terapii. Pan Jan to bardzo dobry , kompetentny terapeuta. Dzięki regularnej rehabilitacji ból mojego kręgosłupa, mocno poturbowanego, się zmniejsza, sprawność ruchowa poprawia, a ja lepiej radzę sobie w codziennym życiu. Polecam terapię u Pana Jana każdemu.

Bardo dobry rehabilitant, masażysta i osteopata oraz tłumacz choroby z którą się przychodzi po pomoc. Korzystam z usług Pana Jana od dłuższego czasu i naprawdę po wizycie czuje się wspaniale. Przede wszystkim udziela porad jakie ćwiczenia można kontynuować w domu. Serdecznie polecam bo warto.

Szkoda, że takich Ludzi jak Pan Jan jest coraz mniej. Jego wiedza, umiejętności oraz podejście do pacjenta są niesamowite!!

Godny polecenia lekarz. Cieszę się że na Doktora trafiłem. Łakotka tak mi doskwierała że chodzenie 50m sprawiało mi ból, NFZ kierował mnie na artoskopię. Parę wizyt u Doktora spowodowało że poprawnie korzystam ze stawu kolanowego i nic mnie nie boli. Mogę nadal grać w piłkę ćwiczyć biegać itp. :):) Gorąco polecam fachowe podejście i sposób leczenia :)

Do pana doktora trafiłem z polecenia rodziny. Dopadła mnie rwa kulszowa,ból był okropny a zwykłe czynności nawet fizjologiczne to było wyzwanie. Już po pierwszej wizycie poczułem poprawę i tak z wizyty na wizytę wróciłem do pełnej sprawności. Gorąco polecam ,pan doktoor to profesjonalistai,ciągle pogłębia swoją wiedzę zawodową. Paweł Wesserling

Do pana doktora trafiłem z polecenia rodziny.
Paweł Wesserling

My problem was a severe pain in the left hand side of my lower back for approximately three years. I was unable to stay sitting on a chair for longer than 5 minutes. Most of the time I had to lie down flat and I was unable to drive. I visited Mr. Jaskowski’s surgery a few times when I was in Gdansk this summer. I felt immediate improvement and after a few sessions he performed a miracle – the pain is gone!!! The first time in years I am able ...

The first time in years I am able to sit in front of the computer or enjoy watching TV from an armchair.
Mr. Jaskowski studied in London and speaks perfect English.
I can wholeheartedly recommend his clinic.

Trafiłam do pana Jana po stłuczce samochodowej z urazem kręgosłupa przez co ciężko mi było nawet usiedzieć. Pare wizyt sprawiło, że czuję się o niebo lepiej, a ból całkowicie zniknął. Prawdziwy profesjonalista, fenomenalne podejście do sprawy, nie chce myśleć co by się działo gdybym do niego nie poszła po pomoc. Jestem mu bardzo wdzięczna i na pewno wrócę jeśli coś mi się kiedyś znowu złego przydarzy. Najbardziej godny polecenia osteopata jakiego poznałam

Do Pana Jana trafiłam z polecenia mojego ginekologa będąc w 5 miesiącu ciąży. Ból jaki mi towarzyszył od 3 mc był nie do wytrzymania. Ucisk na pośladek był tak mocny, że czasami uniemożliwiał mi chodzenie. Po paru wizytach i ćwiczeniach w domu, odzyskałam życie. Dodam,że wychowuje dwulatka i noszenie ciężarów na codzień nie jest mi obce. Mimo tego ból ustąpił. Polecam z całego serca:)! Bardzo miły i kompetentny specjalista. Jeszcze taz dziękuję

Wielokrotnie korzystałam z pomocy Pana Jana rehabilitując się po poważnym wypadku samochodowym. Miałam duże problemy z koordynacją, niedowładem prawej częsci ciała, drętwieniem prawej nogi, bóle pleców i bioder. Dzięki licznym ćwiczeniom, masażom i konsultacjom, podczas których omawialiśmy moje dolegliwości mój stan fizyczny niezmiernie się poprawił. Bardzo polecam dr Jaśkowskiego, bo podchodzi do każdego problemu kompleksowo i z wielką wiedzą merytoryczną.