lekarz Jan Kaczmarczyk

Chirurg dziecięcy

2,9
2,9

Świetny specjalista. Nasza córka miała dysplazje i byliśmy u kilku lekarzy, ale naprawdę pomógł nam dr Kaczmarczyk.Ma świetny kontakt z dzieckiem in zna się na dysplazji jak nikt. Jeśli się go słucha, leczenie przebiega szybko i dobrze(uratował naszą córkę przed wyciągiem i gipsem).Nie mogę się zgodzić z tymi krzywdzącymi opiniami.Absolutnie nie naciąga-to bzdury! I jako lekarz specjalista wie jak chwycić poprawnie dziecko-lepiej niż nie wykształcony w tym kierunku rodzic! Polecam,polecam,polecam tego mądrego człowieka.

świetny fachowiec, wszystko dokładnie tłumaczy, ma dobry kontakt z dziecmi.stawia trafne diagnozy.poswieca tyle czasu na wizyte ile trzeba. chciałam zaznaczyc że bylam z dzieckiem na wizycie w osrodku nie prywatnie. bardzo dobry chirurg.polecam

Ten złodziej, bo inaczej nie można go określić kłamie, że dziecko ma wadę żeby potem przyjść do niego na następną płatną wizytę. Zostało to potwierdzone w 2 innych przychodniach i jestem właśnie na etapie rozpoczęcia sprawy w sądzie przeciwko temu typkowi

ciężko mi pisać o kompetencjach tego pana, ale jest nieuprzejmu chamski i niedelikatny. Podnosząc moją 5cio miesiączną córkę chwycił ją za kark i kolano! Dodawać cos jeszcze?!

Dobry lekarz z doświadczeniem. Polecam.

Dobry lekarz z doświadczeniem. Polecam.