lekarz Jan Kozyra

Internista, Reumatolog

3,5
3,2
2,8

Zdecydowanie odradzam!!! Jakim jest reumatologiem, nie mam pojęcia, ale miałam okazję poznać Pana doktora z jak najgorszej strony w ubiegłą sobotę, kiedy pełnił dyżur w gostyńskim szpitalu. Na "dzień dobry" Panie z rejestracji (które starały się nam pomóc!!) zakomunikowały, że doktor nie zejdzie do Izby przyjęć i mamy szukać pomocy gdzie indziej (najlepiej prywatnie). Po prośbie o wypisanie zaświadczenia, że lekarz nie chce nas przyjąć i odsyła do innej placówki, szanowny Pan doktor pofatygował się na dół. Przyjął nas obruszony, z wielkimi pretensjami i wypisał skierowanie na SOR w Lesznie lub Jarocnie w TRYBIE PILNYM. Śmiechu warte!!!! To, że lekarz nie potrafi wyciągnąć opiłka z oka, jestem w stanie zrozumieć, ale chamowatego podejścia do pacjenta już nie. Następnym razem w przypadku nagłej potrzeby, zadzwonię do szpitala upewnić się czy ten lekarz przypadkiem nie jest na dyżurze, albo od razu pojadę do szpitala w Lesznie.
Gdyby można było to odjęłabym mu jeszcze jedną gwiazdkę za uprzejmość!!

14.03.2016 Ostrzegam przed tym lekarzem !!! niezrownowarzony psychicznie nie powinnien leczyc ludzi jest ordynarny zamiast mi pomoc w nagłej potrzebie spwowdował ze miałąm wieksze cisnienie krzyczał na mnie dokuczał w zyciu sie nie spotkałam z takim czyms wychodzac potraktował mnie jak smiecia uwazam ze ten człowiek powinnien sam sie leczyc ale psychiatrycznie do konca zycia tego nie zapomne wnosze skarge ale nie wiem czy to pomoze ostrzegam wszytskich !!! to nie jest lekarz lecz zwyczajny zbir

Ten doktor (?) chyba podbiera omfetamine z szafek szpitalnych....niesamowite przezycie.jezeli zachorujecie to po wizycie u niego napewno sie wam jeszcze bardziej pogorszy.z daleka od typa

Pan doktor chyba ma problemy ze wzrokiem nie potrafi rozpoznać anginy ropnej. Twierdził, że gardło jest czyste- choć bardzo bolało. Po udaniu się tego samego dnia do innego lekarza dowiedziałam się, że to ropna angina. Otrzymałam antybiotyki.

Lekarz, który nie ma za grosz podejścia do pacjenta. Chyba już zapomniał o zajeciach z psychologii. Ordynarny. Człowiek po wizycie ma wyrzuty sumienia, że zachorował i miał czelność przyjść na wizytę do niego. No cóż, już wiem dlaczego u niego jest zawsze najmniej pacjentów. Być może dobrze leczy (według niektórych)... Ja miałam odwagę zapytać się czy antybiotyki, które mi zapisał nie będą kolidować z innymi lekami które już biorę. Odpowiedział: no cóż, coś za coś, to pani problem.

ABSOLUTNIE NIE POLECAM. TEN CZŁOWIEK POTRAKTOWAŁ MNIE TRAGICZNIE. PRZYSZŁAM Z CÓRKĄ BO WYMIOTOWAŁA, A JEDYNE CO BYŁ W STANIE MI POWIEDZIEĆ, TO TO, ŻE JESTEM ZŁĄ MATKĄ I GŁODZĘ DZIECKO. PO CZYM ZWRÓCIŁ SIĘ DO MOJEJ CÓRKI, ŻE KAŻDY MOŻE SPŁODZIĆ DZIECKO, ALE TRZEBA JE JESZCZE WYŻYWIĆ I WYCHOWAĆ. JAKIM TRZEBA BYĆ CZŁOWIEKIEM ŻEBY W TAKI SPOSÓB MÓWIĆ DO DZIECKA???? SKŁADAMY SKARGĘ DO PRACODAWCY (NIE JEDNA ZRESZTĄ BO KILKA LUB MOŻE NAWET KILKANAŚCIE OSÓB JEST NIEZADOWOLONYCH, BA ZBULWERSOWANYCH) ORAZ NFZ

najlepszy lekarz rodzinny..polecam wszystkim.uczciwy ,kompetentny.zawsze doradzi wyjasni wszelkie dolegliwosci.prawdziwy fachowiec

byłam u poprzedniego lekarza rodzinnego przez 3 lata, badania kontrolne robił na wyraźną i błagalną prośbę co było poniżające. Dr Kozyra przy najmniejszej dolegliwości wysyła na badanie laboratoryjne i precyzyjnie określa stan pacjenta. Jestem mu wdzięczna za opiekę i takie podejście do tego co mu zgłaszam. cieszę się że jest moim lekarzem rodzinnym. Nigdy nie wrócę do poprzedniego.

Ciekaw jestem czy moja opinie też usunie moderator. Bo ... Po wyjściu od Pana doktora wiedziałem tyle samo o stanie zdrowia co przed wejściem. Pan doktor uważa wszystkich pacjentów za idiotów ( dosłownie ) jest opryskliwym filozofem.

Bardzo kompleksowo podchodzi do każdego problemu zdrowotnego.Leczę się juz drugi rok u doktora i wreszcie czuję sie dobrze.jest bardzo kompetentny i bardzo dokładnie wszystko wyjaśnia.polecam innym