lekarz Jan Kozyra

2,7
2,9
2,5
2,6

Bardzo kompleksowo podchodzi do każdego problemu zdrowotnego.Leczę się juz drugi rok u doktora i wreszcie czuję sie dobrze.jest bardzo kompetentny i bardzo dokładnie wszystko wyjaśnia.polecam innym

byłam u poprzedniego lekarza rodzinnego przez 3 lata, badania kontrolne robił na wyraźną i błagalną prośbę co było poniżające. Dr Kozyra przy najmniejszej dolegliwości wysyła na badanie laboratoryjne i precyzyjnie określa stan pacjenta. Jestem mu wdzięczna za opiekę i takie podejście do tego co mu zgłaszam. cieszę się że jest moim lekarzem rodzinnym. Nigdy nie wrócę do poprzedniego.

polecam innym,naprawdę bardzo kompetentny

polecam innym,naprawdę bardzo kompetentny

Od wielu lat leczę się u doktora i jestem bardzo zadowolony.Jest kompetentny i jak nikt inny poswięca duzo czasu na omówienie każdej wizyty a najwazniejsze że pomaga.

Bardzo mi pomógł, czego przez 10 lat nikt nie zrobił.

Bardzo mi pomógł, czego przez 10 lat nikt nie zrobił.