Bylam dwa raz na wizycie z roznych powodow, moja ocena jest bardzo pozytywna. Szczery, zyczliwy czlowiek, kompetentny specjalista.

Z całego serca polecam dr Sapieżko, wspaniały lekarz, człowiek z sercem na dłoni. Bardzo ciepły i sympatyczny, ma wspaniałe podejście do pacjenta jako lekarz i do człowieka jako człowiek. Byłam operowana przez dr Sapieżko 6.02. miałam usuwany guzek z piersi. Muszę przyznać że byłam w szoku, gdyż wcale nie odczuwałam stresy związanego z zabiegiem wiedząc jak doświadczony lekarz go wykonuje. Jestem tak przekonana do dr Sapieżko, że jeśli kiedyś w przyszłości będę potrzebowała interwencji chirurga to wiem do kogo się udać :) POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Naprawdę takiego lekarza jak p.Jan nie spotkałam w swoim miescie.Zgadzam się z przedmowcą,że jako ordynator jest nasympatyczniejszym lekarzem na oddziale no i przede wszystkim człowiek jest dla niego najważniejszy nie rozgranicza pozycji społecznej pacjenta.Jestem w trakcie leczenia dlatego obiektywnie nie dałam jednej piątki,ale wszystko jest na dobrej drodze.Pacjentow ma z wielu miast i gmon nie tylko z Gdańska.Polecam z pełnym przekonaniem!!!!!! Jego pozytywną energię napewno państwo odczujecie:)

Doktor Sapieżko to wspaniały człowiek, dzięki niemu zmieniłam swoje podejscie do lekarzy i szpitala, prowadzi pacjenta od samego początku do końca, jest obecny przy kazdej zmianie opatrunku, zdjęciu szwów, wszystko nadzoruje, jest bardzo dociekliwy, bardzo cierpliwie tłumaczy, w celu dalszego leczenia kieruje do lekarzy, do których sam ma zaufanie, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Człowiek Anioł. Bardzo dziękuję Panie doktorze, jest Pan cudowny. K.

Uważam, że o Takich Dobrych Ludziach jak pan Sapieżko trzeba mówić głośno, bo to w dzisiejszych czasach ewenement. Życzę Panu doktorowi, by dobre Anioły zawsze podtrzymywały mu ręce podczas operacji i by uśmiech osładzający trudne chwile pacjentom nie schodził z jego twarzy!

Mam nadzieję,że pan doktor przeczyta to co napisałam. Bo to również będzie forma podziękowania. Zawdzięczam panu doktorowi życie ( jak i oczywiście całemu personelowi z oddziału chirurgii w szpitalu Marynarki Wojennej ). Pełen profesjonalizm lekarzy podarował mi "ponowne życie" w przenośni i dosłownie pisząc. Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia , czy zaufać panu doktorowi to bardzo proszę się już nie zastanawiać , myślę ,że to najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu.Jeszcze raz dziękuje za uratowanie mi życia :) Madzia.

Madzia.

Wspaniały specjalista. Uległam poparzeniu,jedynie w tym szpitalu udzielono mi fachowej pomocy na czele z doktorem Sapieszko. Szybka interwencja spowodowała,że goje się prawidłowo,lekarz kompetentny,usmiechnięty,był obok przy każdej zmianie opatrunku. Cały SOR jak i pan doktor zasługują na wiele słów uznania!

Ten wychwalany lekarz w 2009 roku przeprowadził u mojego teścia operację zwiadowczą klatki piersiowej ( w wyniku TK ROZSIANY RAK BEZ MOŻLIWOŚCI WYKONANIA INNYCH POTRZEBNYCH BADAŃ).Po operacji pan doktor stwierdził, ze oglądał płuca i raka nie ma. Stwierdził tylko chorobę płuc powstałą od palenia- teść nie palił! Po powrocie na oddział wewnętrzny lekarz prowadzący powiedział, że jest to nie możliwe, że teść umiera i zostało mu góra miesiąc życia, odradził nawet zabieranie do domu, ze względu na to, iż nie poradzimy sobie z opieką. TEŚĆ ZMARŁ PO PARU DNIACH. Spokojnego sumienia dla p. doktora- z tego co wiem nie jest już ordynatorem został odsunięty, było więcej dziwnych spraw

Lekarz jak najbardziej z powołania!! takich tylko szukać ze świecą.... pamięć ma niesamowitą do pacjentów! Rewelacyjny chirurg!! Fakt jest taki, że jest bardzo zabiegany przez to ze ma dożo pacjentów (leżąc na oddziale słychać jego głos w dzień i w nocy...chyba w ogóle nie śpi!!) jednak nie można inaczej go określić niż: lekarz - anioł!

Wspaniały człowiek i lekarz. Jak pisali moi poprzednicy- mistrz, wirtuoz w swojej dziedzinie. Jestem rownież w trakcie leczenia i nie boję sie postawić 5.Operowana byłam w sierpniu. Idąc na kontrolę nie boję się- ufam panu doktorowi. Polecam. Również polecaqm pana Wojtackiego onkologa.Grażyna

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gdańsk"?

dr

Tczew
Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Alfamed Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Warszawska 40A
06-500 Mława