lekarz Jan Sporny

Przyjazny lekarz. Pan doktor do każdego problemu podchodzi z dużym zainteresowaniem. Sam tego doświadczyłem po ostatnim pobycie w szpitalu. Dziękuję Polecam

Polecam

Byłam dzisiaj w szpitalu i spotkałam młodego lekarza który był bardzo miły i uprzejmy i pomógł mi. Chciałam bardzo mu podziękować oby więcej takich lekarzy było !

Pan doktor Jan Sporny jest nie tylko sympatyczną osobą, ale też dobrym fachowcem w swojej dziedzinie, co potwierdza nie tylko wykszatłcenie i wiedza ale równiez praktyczne umiejętnosci i talent. Wszystko poszło sprawnie i na luzie :)

Polecam! Polecam! Polecam! Bardzo boję lekarzy, a doktor robił wszystko żebym o tym zapomniała. Spokojny, cierpliwy i miły. W dodatku robi wszystko abym czuła się jak najlepiej. Przy czym zabawiał mnie swoim monologiem abym zapomniała o bólu. SUPER LEKARZ !!!

Wciąż poszukujesz " Gostyń"?

Anna Plewa

Lekarz rodzinny