dr n. med. Jan Szypuładr n. med. Jan Szypuła - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr n. med. Jan Szypuła

Traumatolog, Ortopeda

dr n. med. Jan Szypuła - traumatolog, ortopeda wykonuje artroskopię stawów kolanowych oraz endoprotezy stawu biodrowego.

Od 1981 roku ...

Od 1981 roku praktykuje jako lekarz w ambulatorium oraz na oddziałach szpitalnych, w tym jako Ordynator Oddziału Ortopedii i Traumatologii. W swojej karierze zawodowej dr Jan Szypuła był również biegłym sądowym. Prowadzi prace badawcze nad toksycznym wpływem ksenobiotyków oraz opracowywanie nowych metod (biologicznych) zachowawczego leczenia chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu.

Zakres leczenia operacyjnego: protezoplastyka: stawu biodrowego, stawu kolanowego, stawu ramiennego, rekonstrukcje ubytków kości ścięgien i mięśni, leczenie metodami biologicznymi przewlekłych zapaleń kości, rekonstrukcja obrażeń narządu ruchu, rekonstrukcja wrodzonych i nabytych deformacji narządu ruchu.

Zakres leczenia zachowawczego: pełen zakres leczenia chorób narządu ruchu.

Mam mieszane odczucia. Pan Doktor z pewnoscią jest uprzejmy i kulturalny. Podobało mi się również prześledzenie wydarzeń jakie wystąpiły w moim zdrowiu przez ostatni rok i jasne postawienie podejrzenia, które chcemy potwierdzić, bądź wykluczyć. Tu niestety zalety się kończą. Pan Doktor nie dotknął mojego kręgosłupa ani nawet nie spytał, gdzie boli, po czym wydał skierowanie na rtg kręgosłupa lędźwiowego i rehabilitację tegoż. Na wzmiankę o tym, że ból jest zlokalizowany na granicy odcinków i w przeszłości uczęszczałem na rehabilitację obydwu, odpowiedział wymijająco i pominął tę kwestię w dalszym badaniu (oraz ...

Pan Doktor nie dotknął mojego kręgosłupa ani nawet nie spytał, gdzie boli, po czym wydał skierowanie na rtg kręgosłupa lędźwiowego i rehabilitację tegoż. Na wzmiankę o tym, że ból jest zlokalizowany na granicy odcinków i w przeszłości uczęszczałem na rehabilitację obydwu, odpowiedział wymijająco i pominął tę kwestię w dalszym badaniu (oraz skierowaniach).

Na sugestię, że może już pora na rezonans magnetyczny zamiast rtg (zdjęcia kręgosłupa mam wykonywane co roku od kilku lat i nie widać w nich istotnych zmian, a bóle nie ustępują) zostałem uraczony wykładem o szkodliwości rezonansu, która rzekomo jest wyższa niż rentgena, czego dowodem miało być to, że... 1. Gomułka zabronił budować pod liniami wydokiego napięcia 2. jak Pana Doktora kiedyś „napromieniowali przy zabiegu to krew mu się gotowała”.

Nie jestem pewien jak Pan Dotkor to sprawdził, ale wszystkie znane mi źródła (a zwłaszcza moi rodzice - lekarze) wskazują że rtg jest badaniem bardziej ryzykownym. Zwłaszcza wtedy, kiedy trzeba je wykonać dwukrotnie, bo lekarz na skierowaniu wpisał tylko część kręgosłupa.

Nie polecam.

Coś najwspanialszego Co Mnie Mogło Spotkać Tyle Fachowców Ortopedów i nic nadzieja zaczęła umierać i Tu ci proszę Taka Niespodzianka Dotarłam Do Tego Co Potrafi Uzdrowić 👍🏻 Bardzo Polecam Efekt po Pierwszym Zastrzyku Diagnoza Pierwsza Klasa

Bardzo Polecam Efekt po Pierwszym Zastrzyku Diagnoza Pierwsza Klasa

Prawdziwy lekarz leczył mnie kilka razy zawsze trafnie stawiał diagnozę. Moja żona miała bóle w biodrze po zbadaniu przepisał leki które po dwóch tygodniach pomogły i problemu nie ma do dzisiaj. Polecam na 100%. Fachowiec jakich mało.

Jest sympatycznym , wyrozumiałym lekarzem , doskonałym i zdecydowanym chirurgiem-ortopedą. Trafną diagnozę, metodę i następstwa leczenia określa wystarczająco jasno . Jest wyrozumiały i czuły na ból chorego. Stara się udzielić szybkiej pomocy w cierpieniu choremu. Wie , że tylko właściwe i w miarę szybkie leczenie ma sens.

Trafną diagnozę, metodę i następstwa leczenia określa wystarczająco jasno .
Jest wyrozumiały i czuły na ból chorego.
Stara się udzielić szybkiej pomocy w cierpieniu choremu.
Wie , że tylko właściwe i w miarę szybkie leczenie ma sens.