3,9
3,6
3,6

Bardzo dobry specjalista z powołania i pasją do zawodu . Podejście do dzieci super ,miły oraz bardzo uprzejmy. Chodzę z synem ok 4 lat i nic zlego nie mogę powiedzieć na temat doktora. Przeprowadził już 2 operacje ,oczywiscie skuteczne, opieka po operacji bardzo dobra . Wizyty w poradni to sama przyjemność ,drktor bardzo dobrze i dokladnie tłumaczy chorobę na każdym etapie leczenia. W naszym przypadku okazał się również świetnym psychologiem ,kiedy tego potrzebowalismy. Jesteśmy bardzo wdzięczni doktorowi za opiekę i zaangażowanie .Mówił niekiedy o moim synku jak o swoim wnuku, my również czuliśmy to zaangażowanie i pasję jaką Pan doktor posiada .Córkę również leczylam u doktora z bardzo dobrym skutkiem. W razie jakiejkolwiek wątpliwości czy potrzeby porady specjalisty mogłam dzwonić ,pisać i nigdy doktor nie odmówił porady nawet na urlopie 😊 . Przed nami jeszcze jakis czas leczenia ,ale z Tym drktorem to sama przyjemność . Polecam bardzo doktora jest On profesjonalistą w chirurgii dzieciecej, ale również fajnym i bardzo dobrym człowiekiem . Jesteśmy bardzo wdzięczni doktorowi za opiekę i wielkie serce 💞💕💖.

Lekarz może i kompetentny ale podejście do ludzi żadne. Dowiedziałam się, ze mam patologicznie otyle dziecko (póki nie zaczął chodzić był w 96 centylu) A drugie zaniedbane bo źle sciagany napletek- ściągnął na siłę do krwi. Poza tym nie dysponuje wiedza na temat schorzenia dziecka, ponieważ zamiast 3 rodzajów przepukliny powiedziałam ogólnie ze ma przepukline brzuszna. Jak rozmawiam z nim to mam siedzieć, dziecko niech płacze, bo on chce mówić do mojej twarzy. Dziękuję bardzo za takie podejście- wolę zmienić lekarza.

Świetny specjalista , bardzo dobre podejscie do dzieci , szczegółowo omawia każdy przypadek , bardzo dokładny . Umie rozmawiac z dzieckiem jak i z rodzicem , miły , cierpliwy poprostu lerarz z pasją . Polecam z czystym sumieniem .

Bardzo dobry lekarz z powołania. Perfekcyjne podejście do dzieci i rodziców. Wszystko wytłumaczy i wyjaśni problem. Polecam

super lekarz. fantastycznie tłumaczy chorobę. zawsze znajdzie czas by służyć pomocą. wspaniałe podejście do dzieci i młodzieży bardzo uprzejmy. bardzo fajny z poczuciem humoru. godny zaufania.

Nikomu nie poleciłabym tego lekarza.Umówiłam się do niego z synem na prywatną wizytę, ponieważ syn miał stulejkę.Lekarz ów zaproponował operację prywatną ( koszt 1700 zł), odradzając na Kasę Chorych( tłumaczył,że nie wie czy on będzie miał dyżur jak będzie termin operacji). Po operacji zażyczył sobie dodatkowych dwustu złotych, ponieważ stwierdził,że użył droższych nici. Kolejne wizyty kontrolne nie były już miłe, ponieważ źle wykonał zabieg, a próbował winę zrzucić na nas,że nie ściągamy synowi napletka.Po konsultacji z innym lekarzem okazało się,że tak wykonał zabieg,że odciągnięcie napletka jest niemożliwe ( blizna to blokuje). Syna czeka kolejna operacja. Tym razem na Kasę Chorych.Lekarz u którego byliśmy nawet nie proponował innej możliwości i od razu uznał za oczywiste,że on wykona ten zabieg ( bez żadnego proszenia).

pod każdym względem SUPER lekarz dla dzieci.miałam z panem doktorem kontakt i w szpitalu i w przychodni w poznaniu.profesjonalista,szczegónie jeśli chodzi o podejście do dzieci.zapominają że coś bolało.gorąco polecam.

Byłam u Pana doktora w przychodni we Wrześni.Świetny lekarz, potrafi rozmawiać i z dziećmi i z rodzicami. Wyczerpująco i zrozumiale wszystko tłumaczy, nawet kilka razy ten sam problem. Polecam rodzicom tego lekarza bo jest naprawdę specjalistą w tym co robi i z tego co zaobserwowałam to do wszystkich ma jednakowe podejście.

byłam z synem u tego pana we wrześni. Mały miał stulejkę lekarz ściągnął mu na chama napletek i miało być dobrze ale było koszmarnie mały ciągle płakał że go boli miał problemy z sikaniem poszłam z tym do innego lekarza i okazało się że mały miał zapalenie ja dziękuje za takiego lekarza tydzień koszmaru dziecko przeżyło

Jako jedyny naprawdę zainteresował sie co mi jest i pomogl mi,dzieki niemu juz z moim kolanem i paznokciem jest ok.BArdzo gorąco polecam.