lekarz Janina Więcław

1,2
1,3
1,4
1,1

Nie polecam Pani „Lekarz” Janiny … Dzisiaj byłem na Nocnej i Świątecznej Opiece w Rudzie Śląskiej z ANGINĄ! Pani Doktor nie uprzejma, opryskliwa, po pierwszych minutach chciałem wyjść. Diagnoza, to co u reszty Państwa opiniodawców: opryszczki nosogardzieli, dostałem skierowanie do alergologa by zrobić badania itd, byłem po 10 ponownie, bo ból gardła mnie rozpierał i uprzykrzał funkcjonowanie. Trafiłem na szczęście na lekarza z powołania, angina, antybiotyk. Jak chcecie jechać na opiekę nocną, dzwońcie zapytać czy jest ta Pani Lekarz i odradzam przychodzenia do niej. Po drugie czeka się długo do niej. Ta Pani powinna zostać zwolniona w trybie pilnym, bo zagraża pacjentom!

Wizyta na NOZ, silny bol plecow utrudniający chodzenie, utrudnione oddychanie, kaszel rozrywający płuca, Pani "doktor" bez osłuchania, tylko zajrzała do gardła, stwierdziła opryszczkę języka, cukrzycę i alergie. Wypisała zastrzyki na alergie. Wyszłam z płaczem, po czym po kilku dniach od innego lekarza usłyszałam diagnozę zapalenie płuc.

Wczorajsza wizyta na świątecznej opiece to jedno wielkie nieporozumienie… przyszłam z dusznościami, kaszlem rozrywającym płuca oraz żebra a Pani doktor odsyłała mnie do ginekologa bo przecież jestem w ciąży, więc ona mi w niczym nie pomoże, pomijając fakt że właśnie taką specjalizację czyli ginekologia i położnictwo pani „ doktor „ posiada. Brak jakiegokolwiek osłuchania, po 30 min wysłuchiwania medycznych zapytań, przez które miałam wrażenie jakbym to ja zdawała na specjalizację, pani doktor postanowiła zajrzeć do gardła, stwierdzając OPRYSZCZKĘ GARDŁA i pilne wykonanie testów alergicznych … tacy ludzie nie powinni mieć prawa wykonywania swojego zawodu. Dzisiejsza wizyta u lekarza rodzinnego upewniła mnie w tym że Pani doktor nie posiada odpowiedniej wiedzy, umywa ręce od leczenia, ponieważ w gardle nie znajduje się żadna opryszczka, gardło jest zdrowe a opryszczki nie leczy alergolog
Dramat

Stracone 5,5 godzin czekania na NOL z koszmarnym osłabieniem, coraz silniejszym bólem gardła i temperaturą, po to, by usłyszeć o opryszczkowym zapaleniu gardła i alergii (co za niespodzianka w świetle powyższych opinii!). Pilne skierowanie do lekarza rodzinnego na...tadam! testy alergiczne. Zero leków na zgłoszone objawy, zero l-4. I to wszystko przy pacjencie na lekach immunosupersyjnych.

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna w Zabrzu na Zamkowej. Nie czekałam długo bo akurat nie było nikogo. Pani doktor nie należy do osób empatycznych. Wizyta trwała ok. 40 min przy czym Pani Doktor zajrzała tylko do gardła i stwierdziła opryszczkę gardła, alergię oraz dodała, że do tej pory wszyscy lekarze mnie źle diagnozowali :D poszłam z silnym bólem głowy, gardła, katarem, gorączką. Dostałam antybiotyk na 3 dni i kilka leków bez recepty. W poniedziałek zapisałam się do lekarza rodzinnego, ale tuż przed pójściem coś mnie tknęło i zrobiłam test na Covid.... wyszedł pozytywny :D poszłam do lekarza, osłuchał mnie, zajrzał do gardła, dostałam L4 na tydzień i kilka wskazówek co zrobić żeby zniwelować ból gardła i głowy. Podsumowując Pani doktor po prostu nie za bardzo się zna na pracy którą wykonuje. Nie polecam z korzystania z porad medycznych tej Pani.

Dzisiaj bylam na wizycie w NOL u Pani doktor. Faktycznie czas oczekiwania był długi. Pani doktor była uprzejmą, wysłuchała z jakim problemem przyszlam. Jednak po przeczytaniu opinii czuje się jakbym czytała opis swojej wizyty jeśli chodzi o diagnozę i leki.. dziwne, że wszyscy z opryszczka gardla co pierwsze słyszę. Troche mam obawy co do stosowaniu leków. Bo dostalam antybiotyk na 3 dni 2 x dziennie który podaję się podobno raz..

Dziś byłam na świątecznej opiece w R-Śl. Na moje nieszczęście trafiłam na w/w Panią Doktor. Czas trzymania pacjenta w gabinecie to średnio 40 min. Wydłużenie tego czasu nie było wcale związane z dokładnym badaniem, wywiadem itd. Pani Doktor 3-krotnie wypisywała receptę (coś się tam skasowało w komputerze). Na opiekę przyszłam z silnym bólem gardła i gorączka. Nawet ja widziałam na migdałkach biały nalot, wiec właściwie przyszłam tylko po antybiotyk. Pani doktor stwierdza, że przyczyną bólu gardła jest alergia i a ten nalot jest wirusowy. Dostaje na wirusa antybiotyk. Gdyby chociaż ...

Dziś byłam na świątecznej opiece w
R-Śl. Na moje nieszczęście trafiłam na w/w Panią Doktor. Czas trzymania pacjenta w gabinecie to średnio 40 min. Wydłużenie tego czasu nie było wcale związane z dokładnym badaniem, wywiadem itd. Pani Doktor 3-krotnie wypisywała receptę (coś się tam skasowało w komputerze). Na opiekę przyszłam z silnym bólem gardła i gorączka. Nawet ja widziałam na migdałkach biały nalot, wiec właściwie przyszłam tylko po antybiotyk. Pani doktor stwierdza, że przyczyną bólu gardła jest alergia i a ten nalot jest wirusowy. Dostaje na wirusa antybiotyk. Gdyby chociaż był antybiotykiem na anginę, to bym nie dyskutowała... Szkoda tych 3.5 godziny co siedziałam poczekalni. W powrocie do domu weszłam do apteki i kupiłam test na paciorkowca i wynik pozytywny. Poszłam na opiekę żeby jak najszybciej postawić się na nogi, a i tak jutro muszę iść do lekarza rodzinnego po antybiotyk stosowany przy leczeniu anginy. Porażka, nie polecam!

Arogancja brak kompetencji błędne wnioski oraz jak się okazało diagnoza . Jeżeli NFZ to karuzela żenady to ta kobieta powinna być mistrzem w jej kręceniu.

Na dzien dobry dostalam reprymende ze nie zrobilam sobie testu combo na wlasna reke.Hmm,lekarz ktoremu trzeba diagnoze przyniesc z soba?No i opryszczka gardla, ktora polecila jak najszybciej wyleczyc u lekarza rodzinnego oraz wykonac testy na alergie bo to niby z alergii. Lekarz rodzinny nie stwierdzil zadnej opryszczki. Na wizycie nie czulam sie komfortowo bo nie lubie sluchac o innych pacjentach ani tez rozmawiac o zyciu prywatnym. A kulture wypowiedzi pani lekarz nie wiem jak skomentowac- stanowisko zobowiazuje do zachowania poziomu. Az tak niewielu lekarzy jest w Polsce ze nie moze leczyc ktos kompetentny?

Dziś niestety trafiłam na Panią doktor na NOZ w Rudzie Śląskiej. Przyjechałam z okiem, zapaleniem zatok i lekkim bólem gardła. Stwierdzona OPRYSZCZKA GARDŁA 😂, opryszczka oka i nie wiadomo co jeszcze. Wysiedziałam w poczekalni 3h. Zostałam odesłana na oddział okulistyczny do Bytomia bo Pani „lekarz” nie może wystawić recepty na prawdopodobne zapalenie spojówki bo ma zakaz od dyrekcji.. CYRK! Na rzekomą opryszczkę gardła nie dostałam jednak nic 🤣 Zastanawiałam się czy Pani w ogóle jest lekarzem..?! Współczuje kolejnym pacjentom, którzy do niej trafią..