lekarz Janina Więcław

Trafilam do Pani doktor w niedziele z zatokami i ostrym kaszlem, Pani doktor stwierdzila ta sama przypadlosc co pacjentce przedemna tj opryszczka na drogach oddechowych insunujac mi ze to z alergii i mam zrobic badania nastepnego dnia a dzis dostane 2 zastrzyki odczulajace, odmowilam. Natepnego dnia poszlam do mojego lelarza rodzinnego i stwierdzil zatoki a nie zadna alergia. Nie polecam Pani doktor probuje wciasnac kazdemu pacjentowi jakas chorobe dac zastrzyk i wyslac do rodzinnego tylko zeby miec spokoj

Na izbie przyjęć lekarka nie kompetentna Janina Więcław.Po zbadaniu wypuściła pacjenta z bólem brzucha do domu z lekami rozkurczowymi.Brat na drugi dzień poszedł do lekarza rodzinnego i dostał skierowanie do szpitala gdyż okazało się że ma zapalenie wyrostka. Nie polecam tej lekarki|||||||||||||||||||||||||||

Poniżej poziomu godności ludzkiej, nie wiem jak ktoś taki może być lekarzem! Nie dałabym uprawnień do leczenia zwierząt bo było by mi ich szkoda A co dopiero ludzi!

Dramat, lekarz odmawia osłuchania pacjenta z infekcją dróg oddechowych. Tłumaczy to tym, że może to zrobić 24 godziny po skończeniu antybiotykoterapii! Na podstawie czasu utrzymywania się objawów wymyśla wimaginowane choroby. Nie życzę nikomu kontaktu z tą osobą