lekarz Janina Więcław

1,2
1,3
1,4
1,1

Po czterech godzinach oczekiwania na wizyte. Z silnym bolem glowy, duszacym kaszlem i goraczka Pani doktor stwierdzila opryszczke gardla I przepisala leki antyalergiczne. Nie wierze, ze ktos taki pracuje w szpitalu gdzie ludzie przyjezdzaja w obawie o swoje zdrowie/zycie. Czy przelozeni ten Pani nie widza jakie opinie ma ich pracownik?

Jak tak czytam opinie to się zastanawiam czy akurat trafiłam na dobry dzień czy jak, fakt wizyta 35min średnio każdy pacjent, bez problemu zbadała mi plecy i bolące gardło, angina jak byk - potem sama widziałam ją w lustrze - dostałam antybiotyk, maść na plecy, dodatkowo tabletki przeciwbólowe, pośmiałyśmy się chwilę w trakcie gdy recepta się drukowała, dodatkowo rozpisała wszystko więc oby miała więcej takich dni bez marudzenia - nol Ruda Śląska

Spotkałam kilku nieprzyjemnych lekarzy, ale z czymś takim co przeżyłam u tej pani spotkałam się pierwszy raz. Przyszłam do pani z jesienną infekcją, temperatura, kaszel, zatoki… weszłam do gabinetu, pani nawet nie przeprowadziła wywiadu nie zapytała co mi jest. Na dzień dobry pretensje że czemu nie poszłam do swojego lekarza rodzinnego, na nic były tłumaczenia zreszta nawet nie dało się dojść do słowa. Jedyne badanie jakie zostało mi zrobione to spojrzenie w gardło i na tej podstawie pani stwierdziła jak zreszta u innych tu opiniujących że mam opryszczkę na gardle i że to jest alergia … przy wypisywaniu leków na pytanie czy chce tańsze czy droższe odpowiedziałam że jeśli jest taka możliwość to poproszę tańsze wtedy pani prześmiewczo „ooo tak na zdrowiu chce pani oszczędzać, a ma pani dzieci?” mówię ze nie a lekarka „to co pani zrobi jak będzie pani miała dzieci?” Odpowiedziałam jej że wtedy będzie druga połówka i wszystko będzie inaczej wyglądało (zreszta nie wiem po co to pytanie, nie po to do niej przyszłam i nie powinno to jej interesować) a pani lekarz „druga połówka? A może trzecia i jeszcze czwarta? liczy pani na połówki, ja to bym wolała całość, jest pani sentymentalna musi się pani nauczyć ze trzeba być twardym” nic już nie skomentowałam bo po co… podczas wypisywano leków zapytałam się o nazwę jednego z nich bo nie dosłyszałam a pani lekarz do mnie czy ja studiuje farmakologię, mówię nie a ona to po co pani pyta i tak nie będzie pani wiedziała… jak się pani lekarz dowiedziała że nie mam aplikacji e recepta stwierdziła że wszyscy już tego używają nawet 70 latki i że jestem zacofana… może czytając to tutaj nie czuć tego jak to wyglądało jednak wszystko było w szyderczym tonie, byle się wyżyć. Generalnie podczas tej wizyty kilka razy miałam moment ze powstrzymywałam łzy. Do lekarza idzie się z myślą że otrzyma się pomoc a nie zostanie zmieszanym z błotem. Pani jest arogancka, prześmiewcza, nie odpowiada na pytania a wręcz wtedy atakuje pacjenta, nie wiem czy ta pani pracuje za karę czy poprostu jest bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, nie rozumiem jak można się tak zachowywać. Serdecznie nie polecam, u tej nie pani nie otrzymacie pomocy i zapomnijcie o l4. Szkoda czasu tymbardziej ze na wejście do gabinetu czeka się kilka godzin, w moim przypadku były to 4 godziny. Jeszcze raz z całego serca nie polecam.

Żałuję, że nie wiedziałam do kogo się udaje i spędziłam dwie godziny w poczekalni. Pani od wejścia miała pretensje, że nie poszłam do lekarza rodzinnego, twierdziła, że przyjąłby mnie od ręki, a skoro tego nie wiem, to żyje jeszcze drugą wojną światową, po czym pół godziny wypisywała mi lek, którego już dawno nie ma na rynku.... Co więcej nie wystawiła mi l4, mówiąc, że napiszę w opisie "l4 i kropeczki", żeby to zrobił mój lekarz z przychodni, bo ona tego nie może zrobić. Na argument, że w tej samej przychodni ...

Pani od wejścia miała pretensje, że nie poszłam do lekarza rodzinnego, twierdziła, że przyjąłby mnie od ręki, a skoro tego nie wiem, to żyje jeszcze drugą wojną światową, po czym pół godziny wypisywała mi lek, którego już dawno nie ma na rynku.... Co więcej nie wystawiła mi l4, mówiąc, że napiszę w opisie "l4 i kropeczki", żeby to zrobił mój lekarz z przychodni, bo ona tego nie może zrobić. Na argument, że w tej samej przychodni również na dyżurze nocnym w niedzielę inna pani wystawiła mi normalnie l4, dostałam odpowiedź "A czy dzisiaj jest niedziela proszę panią? Dzisiaj jest wtorek, jutro środa" i zaleciła mi zadzwonić do mojej przychodni po owe l4, żeby uściślić, przyszłam do przychodni, bo m.in. ledwo mówiłam, także ubaw po pachy.
Z całym szacunkiem dajcie już tym ludziom przejść na emeryturę, skoro nie wykonują swojego zawodu należycie. Miałam szczęście, że nie przyszłam z czymś poważniejszym tylko z ostrym zapaleniem krtani, bo obawiam się, że ta Pani by mnie dobiła.

30 lipca pojechałam do przychodni świątecznej w Zabrzu, ponieważ bardzo źle się czułam i podejrzewałam u siebie anginę. Nie za bardzo wiedziałam jak mogę sama sobie pomóc, ponieważ karmię piersią małe dziecko. W poczekalni spędziłam ponad dwie godziny i prawie bym musiała czekać chyba kolejne dwie, ponieważ Pani doktor musiała wyjechać do zgonu. Koniec końców przyjęła mnie jeszcze przed wyjazdem, moja diagnoza potwierdziła się i się zaczęło. Pani doktor z 15 minut myślała co mogłaby mi przepisać skoro karmię dziecko. Stwierdziła, że powinnam raczej wybrać się do ginekologa po antybiotyk, a nie do niej bo ona nie będzie wchodzić w kompetencje innych lekarzy, a nawet nie powinna. W sumie nawet bym przyjęła takie tłumaczenie i tu następuje meritum sprawy. Wieczorem wykupując leki patrzę na receptę, a tam uwaga Pani doktor ma specjalizacje z GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA. Nawet nie wiem jak to skomentować. Nie polecam!

Z gorączką pojechałam na opiekę całodobowa w Zabrzu. Przez drzwi było słychać jaka ziółkiem jest ta pani. Po przczekaniu prawie 3 h. Dowiedziałam się że mnie nie przyjmie bo musi jechać stwierdzic zgon. Po wykłóceniu się z nią że za przeproszeniem trupowi już nie pomoże i kilku ostrych słowach przyjęła mnie. Stwierdziła że mam alergię co okazało się kompletnie bzdura i nie dała żadnych leków tylko calcium i zleciła badania na alergię. Nie słucha pacjentów jest arogancka. Jak dla mnie siedzi tam za kare. Jutro idę do mojego lekarza po prawidłową diagnozę. Radzę dzwonić i pytać jaki lekarz przyjmie jak ta pani to szansa na wyleczenie się samemu jest większa niż u tej pani.

Uwaga na tego lekarza!!! Wczoraj pojechałam na NOZ w Rudzie Śląskiej z zakrzepicą. (pacjentów badała 35 minut)Trafiłam do niej z ostrym bólem nogi a ona zbadała mi poziom cukru. Kompletnie nie słucha pacjenta jest arogancka i bezczelna.Kazala mi iść do lekarza pierwszego kontaktu bez a później do naczyniowca. Dostałam zastrzyk przeciwbólowy oraz na zbicie opuchlizny. Nie polecam omijajcie szerokim łukiem.

Pierwszy raz w życiu spotkałem takiego okropnego lekarza. Nie słucha, nie odpowiada na pytania, atakuje pacjenta, bagatelizuje objawy. Czy ktoś jej płaci za pracę? Czy jest tam za karę? Co by mnie nie zdziwiło, bo ma takie straszne podejście do ludzi, że kara się należy. Polecam omijać szerokim łukiem.

Odmowa przyjęcia pacjentki z zaostrzeniem przewlekłego zapalenia trzustki na NOLu w Rudzie Śląskiej. Zero badań poza palpacyjnym, Pani nie słucha, stawia diagnozy z kart. Odesłała mnie po 3 godzinach męczarni i tarzania się po podłodze w przychodni samą do domu samochodem że skierowaniem i zaleceniem, że mam sobie szukać rano szpitala na własną rękę. Co też uczyniłam i zostałam przyjęta w stanie ciężkim w szpitalu w Chorzowie z odpowiednią adnotacją odnośnie zachowania poprzedniego lekarza, który nie udzielił mi pomocy. Omijajcie tego "lekarza".

Zostałam przyjęta na nocna opiekę zdrowotną przy przychodni szpitalnej w Zabrzu. Pani doktor no cóż. Pretensje, bo przychodnia odmówiła przyjęcia. Jej slowa tam sie idzie a nie dzwoni rozwalily totalnie. Chyba zrobiła łaskę, że wogole przyjęła człowieka. Oby więcej nie trafic na tą Pania Doktor. Ciekawe czy diagnoza, którą postawila jest wcale poprawna.Po po zamieszconych tu opiniach zaczynam sie obawiać o swoje zdrowie. Nie polecam tej Oani doktor. Uciekać i omijać szwrokim lukiem. Miałam wrażenie, że ro co sie mowilo do tej Pani wxhodzilo jednym uchem a drugim wychodziło. I pretwnsje o wszystko.