dr n. med. Janusz Burakowski

Pulmonolog, Internista

W 2007 roku uratował mi życie i za to bardzo dziękuję. Do chwili obecnej jestem po Jego opieką medyczną. Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Wspaniały lekarz, cierpliwy, kompetentny i bardzo doświadczony. Gorąco polecam pacjentom z chorobami płuc i żylną choroba zakrzepowo-zatorową.

Nie rozumiem tych negatywnych uwag - ten lekarz zarówno podczas ostatniej wizyty jak i pierwszej zajął się moimi problemami zdrowotnymi w sposób rzekłabym ponadstandardowy.Jako jedyny - przed laty -postawił prawidłową diagnozę (jak się okazało bardzo grożnej choroby-może więc też uratował mi życie kierując niezwłocznie do szpitala?)mimo ,że wcześniej kolejno odwiedzani lekarze przez co najmniej 6 miesięcy nie zauważyli niebezpieczeństwa ,jaką niesie za sobą zakrzepica.Toteż gdy zaszła potrzeba odnalazłam tego lekarza po latach,by szukać pomocy i nie zawiodłam się.Nota bene bardzo punktualnie rozpoczął przyjmowanie pacjentów.Bezinteresownie i ponad przysługujący limit czasu wysłuchał,zbadał(a to wcale nie jest częste!) poradził i kompetentnie zajął się komplesowo moim zdrowiem.za co jestem mu wdzięczna i szczerze polecam każdemu potrzebującemu pomocy.

zdecydowanie nie polecam - lekarz nie słucha, przerywa,jest nieuprzejmy i zniecierpliwiony, z gatunku takich lekarzy, którym nie nalezy zadawać pytań - po kolejnym moim pytaniu zaproponował, że przecież mogę zmienić pulmunologa :) więc poszukam kogoś innego :)

Pan doktor zawsze się spóźnia i od razu informuje pacjenta, że jest po męczących dyżurach i pracuje bez przerwy ileś tam godzin więc do rzeczy, streszczać się i nie marudzić bo na "głupoty" to on jest zdecydowanie za bardzo zmęczony!!!!!!!!!!!

kilka lat temu uratował mi życie.

kilka lat temu uratował mi życie.