dr n. med. Janusz Czarnecki

Pediatra, Kardiolog

Nie jest zbytnio uprzejmy ale jest bardzo dobrym lekarzem-PROFESJONALISTA!!!

Nie jest zbytnio uprzejmy ale jest bardzo dobrym lekarzem-PROFESJONALISTA!!!

Mój syn jest pacjentem Doktora od 15 lat, najpierw w przychodni publicznej, od pewnego zaś czasu w prywatnej, ale nie odczułam żadnej zmiany z tym związanej, gdyż Doktor zawsze jest jednakowo zaangażowany w sprawy pacjenta. Pozdrawiam! Mama Jędrka

Pan Czarnecki opiekuje się mną od 20 lat jestem bardzo szczęśliwy, że trafiłem na tego człowieka. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak on nie byłoby korupcji.

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory mialam. Gdyby nie on to dzis raczej nie pisalabym tego komentarza. Polecam.

Lekarz bez jakis czas leczył mojego syna (kilka wizyt) prywatnie, był uprzejmy, miły i poważnie podchodził do choroby. Kiedy udało mi się po długim czasie oczekiwania dostać na wizytę na nfz, był zaskoczony, poświęcił min. czasu i był niechętny , aby wypisać receptę dla dziecka. Jęśli prywatnie to tak, publicznie, niestety mnie rozczarował

Fajny lekarz, ale nie tłumaczy o co chodzi z chorobami. Za mało czasu poswięca na wizytach publicznych.

Bardzo fajny człowiek ^^ .................................................................

Poznałem tego człowieka dziesięć lat temu. Jego zaangażowanie uratowało mi życie. polecam

Bardzo dobry specjalista. Trochę zakręcony ;)

Bardzo dobry specjalista. Trochę zakręcony ;)

wiedzialam ze bierze 50 zł za wizyte a odemnie wziął 80 zł bo powiedziałam ze pracuje za granica, pytał czy maz ma stała prace itp a dziecka tylko czy się męczy