dr n. med. Janusz Krasnodębski

2,9

Leżalam na jego oddziale,badania wykonywane przez niego sa bardzo bolesne. Leżąc na lozku porodowym lekarz badajac mnie stwierdzil ze nic sie nie dziej,chwile pozniej corecka byla n swiecie.(dzieki super poloznym)

Jak widzę tylko osoby chodzące na prywatne wizyty do tej osoby są zadowolone. Ja miałam nieprzyjemność być badana przez tego Pana w szpitalu przed porodem - HORROR. Jak rodziłam, miałam kompikacje, nie było rozwarcia a skurcze były. Po kilkunastu godzinach położna błagała go o oksytocynę dla mnie - nie zgodził się. Jak skończył dyżur, to inna lekarka od razu wydała zgodę, trochę jednak za późno. Moja mała urodziła sie z 2 pkt. Na szczęście przeżyła.

Nie Polecam .Trafiłam na Pana doktora w szpitalu.Dzień wcześniej poroniłam. Następnego dnia pan doktor mnie badał jak kukłę, najgorsze co mogłam w tym momencie przeżyć to takie badanie. Po wyjściu z gabinetu płakałam i byłam wściekła jak można być tam nie delikatnym.

Zdecydowanie nie polecam wizyt u tego lekarza.Nie jest delikatny nawet dla kobiet w ciaży.Może prywatnie bada inaczej ale w szpitalu gdzie jest ordynatorem po przebadaniu przez niegu nie obejdzie się bez nospy. Szkoda bo reszta personelu taka miła a ordynator taki sadysta.

Widzę,że zadowolone panie to w większości te ,które korzystały z wizyt w prywatnym gabinecie.Dwa razy rodziłam w szpitalu na Wyspiańskiego i dwa razy przeżyłam badanie ginekologiczne pana Krasnodębskiego.Nie zapomnę mu tego do końca życia.On chyba znajduje przyjemność w takim traktowaniu kobiet.Kobitki!strzeżcie się!

2 dziecko rodziłam w szpitalu gdzie doktor jest ordynatorem . personel na 6 ale pa krasnodębski to sadysta. zrobili mi usg na miejscu wyszlo że Julia warzy ponad 4 kg i ma 59 cm i jest ułożona pośladkowo. Spanikowałam gdy przyszedł pan krasnodębski i stwierdził ze jestem młoda i moge rodzić naturalnie. Lekarze chodzili i prosili zeby zgodził sie na cesarke bule juz były nie do wytrzymania . dopiero gdy lekarz odmówił mu i powiedział że on tego porodu nie odbierze w ostatniej chwili sie zgodził sie na cesarskie byłam już wykończona! tak samo przy badaniu ginekologicznym okropieństwo 0 jakiegoś wyczucia i delikatności,bolało strasznie aż na nowo zaczełam krwawić . Z raną po cesarce też nie delikatnie sie obszedł! nie mogłam sie wyprostować po badaniu!

Gdy miałam 25 lat przez pół roku nie dostawałam okresu mój lekarz w poradni stwierdził burze hormonów ale okresu dalej nie miałam. Więc wybrałam się do dr Niemczyka który już stwierdził zgrubienia na jajnikach.Dostałam skierowanie do szpitala na septyk zajął się mną dr Krasnodębski wykrył ni guzy na jajnikach. Wyciął mi ich a przy okazji woreczek robaczkowy który był bardzo ropny. Inni lekarze nie dawali mi szans na dzieci.Dr Krasnodębski wyleczył mnie i teraz mam 2 dzieci i jestem bardzo szczęśliwa.

Jestem pacjentką p.dr J.Krasnodębskiego od 18-tu lat.Bardzo jestem zadowolana jest to lekarz który ma naprawdę czas dla pacjenta i potrafi wytłumaczyć spokojnie i wyczerpująco każdy chociaż najmniejszy problem.Jest kompetentny i uprzejmy. Gdyby nie on pewnie nigdy nie miałabym robionej cytologi raz w roku i innych badań o których powiedzmy szczerze mało pamiętamy.Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej. Pacjentka Maria.

Nie mam wielkich problemów zdrowotnych i odwiedziłam tego lekarza dwa razy. Za każdym razem największym koszmarem było wyczekiwanie nawet do 2 godzin pod gabinetem bo zarejestrować się nie można na konkretna godzinę. Potraktowana byłam miło i kompetentnie. Pan doktor robił USG, badał Piersi, badał wymaz pod mikroskopem, zatem powiedzieć muszę,ze badanie było kompleksowe. Dwie z moich koleżanek, które chodzą do niego regularnie są bardzo zadowolone i uważają,ze bardzo im pomógł. Ja, jak pisałam, chodzę incydentalnie (jak muszę mieć wizytę na cito) bo drogo i czekać trzeba w nieskończoność.

W styczniu 2003 roku trafiłam do P.dr.Krasnodębskiego poprzez znajomego mojego męża.Miałam dużego mięsniaka macicy,operacja odbyła się bez komplikacji-zaznaczam,że byłam rok poślubie i obawiałam się o swoją płodnośc.Wszystko skończyło się fantastycznie dzięki fachowości Pana doktora Krasnodębskiego.Jest znakomitym fachowcem i wspaniałym człowiekiem!Rok po operacji urodziłam pięknego,dużego,zdrowego synka-ciąze prowadził P.dr.Krasnodębski jak również odbierał poród.Jest wspaniałym lekarzem i bardzo ciepłym człowiekiem!!!Polecam każdej kobiecie takiego lekarza jakim jest P.dr.J.Krasnodębski!!Jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił,za jego fachowośc i mądrośc!!!!!Dorota z Cieszyna!