lek. med. Janusz Kurek

Traumatolog, Ortopeda

Wg. mnie ( po wizytach, rezonansie i artroskopii barku ) super specjalista i człowiek, wie co robi, potrafi prosto i zwięźle wyjaśnić przyczyny, dolegliwości, leczenie i rokowania problemów ortopedycznych, pokieruje, skieruje i zrobi artroskopię . POLECAM

Świetny lekarz.Operował mi kilka urazów.Dzięki Doktorowi Kurkowi i Greli oraz ich zespołowi uniknąłem protezy kolanowej która była praktycznie przesądzona.Dziękuje Panowie.

mało wnikliwy,na pierwszej wizycie zalecił kontynuacje leczenia poprzedniego lekarza internisty.

Dr JANUSZ KUREK jest BARDZO DOBRYM lekarzem ortopedą, niezwykle ŻYCZLIWYM człowiekiem. Moje kolano po urazie było wielokierunkowo uszkodzone. Przeszłam trzy operacje w Centrum ATTIS w tym przeszczep autologiczny chrząstki. Aktualnie jestem w trakcie rehabilitacji i zaczynam stopniowo obciążać nogę. Wyrażam szacunek i podziękowanie dla dr Kurka i całego Zespołu. I.Mrozek

co za kity wy tu wstawiacie? gosc kasuje i trzepie wizyte byle szybciej. opowiada w kolko, o tym, ze innni czekaja. przewalilo sie temu towarzychu w dupie nie do pojecia. powtorzyc problem trzeba 4 razy i 5 razy pokazac co jest nie tak. ignoruje faktyczne okolicznosci powstania problemu i w kolko powtarza zdarta plyte -tak sie dzieje po tym. kiedy -tego- w ogole nie robiles. SMIECH NA SALI. nie rozumiem, nie mozna poczytac innych zrodel niz jedyna ksiazka ze studiow?? zajmuje sie tylko tym, co da mu wieksza kase czyli ...

co za kity wy tu wstawiacie?

powtorzyc problem trzeba 4 razy i 5 razy pokazac co jest nie tak.

nie rozumiem, nie mozna poczytac innych zrodel niz jedyna ksiazka ze studiow??

zajmuje sie tylko tym, co da mu wieksza kase czyli co juz da sie zoperowac.
reszta nie istnieje.
czeka, az stanie sie na tyle duzym problemem, ze sie sypnie, i bedzie mozna operowac.

KOLES CIEZKA ZENADA.

WYSTARCZY WAM TYLKO, ZEBY SIE DARL, I JUZ JEST -NAJLEPSZY-. GRATULACJE.

świetny lekarz, przesympatyczny uprzejmy człowiek,cierpliwie wysłucha pacjenta, dokładnie zbada, wszystko dokładnie wytłumaczy, przyjmuje na NFZ na konsultacje w przychodni na Kajakowej 12 we wtorki 8 - 10

Fantastyczny lekarz i człowiek. Niezwykle uprzejmy, nastawiony na słuchanie pacjenta a nie na wykład, lekarz, dla którego pacjent jest człowiekiem, a nie maszynką do zarabiania pieniędzy. Przesympatyczny!!!

DR Janusz Kurek to znakimity specjalista, prowadził moje urazy zwiazane z kolanami (chondromalacje, zespół bocznego przyparcia rzepki) nie tylko celnie diagnozował, cierpiliwie tłumaczył, zawsze stawiał każdego pacjenta na sui generis piedestale. Świetny etos pracy, kiedy jeszcze pracował w Medicoverze ZAWSZE kolejki na zapisy na wizytę sięgały 1,5 - 2 miesięcy !!! Mogę wypowiadać się o nim tylko w superlatywach i pochwałach, do tego znakomicie operuje - w moim wypadku artroskopia. POLECAM!!! Ortopeda z II stopniem specjalizacji. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (1986).

Ortopeda z II stopniem specjalizacji.
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (1986).