dr n. med. Janusz Manderla

Witam. Pan doktor J. Manderla aktualnie prowadzi moja ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Wcześniej niestety chodziłam do innego lekarza, który okazał się niekompetentny, niedokladny i wiele różnych negatywnych słów mogę tu użyć. Mimo młodego W ku jestem po dwóch operacjach ginekologicznych. PAN doktor Manderla może na pierwszej wizycie nie był zbyt mily(może po prostu źle też to odebralam) natomiast przy kolejnych wizytach doktor pokazał swoje prawdziwe, prze-sympatyczne oblicze. Wcale nieprawdą jest, że jest mily dla pacjentek chodzących do niego prywatnie. Sama chodze do doktora na NFZ i zawsze poświęca mi mega dużo czasu. Nawet gdy odczuwam niepokój mogę przyjść spokojnie na wizytę bez jej ustalania , bądź zadzwonić. Pełen profesjonalizm. Oby więcej takich lekarzy. Ogromne doświadczenie oraz wiedzą która potrafi przekazać w prostych do zrozumienia słowach. Cierpliwy, dokładny, na każdej wizycie USG, nawet gdy byłam po zwykle przedłużenie l4 miałam zrobione USG kontrolne po prostu w razie WU dla pewności. POLECAM POLECAM :)

Byłam pierwszy i ostatni raz u p. Manderli.Na wynik cytologii czekałam 3tyg.Dzwoniłam ,smsowałam i pan doktor zapewniał,ze ma wyniki .Czekałam i nic,żadnej wiadomości.Zjawiłam się osobiś w gabinecie i okazało się,że mój wymaz przeleżał 3 tygodnie w gabinecie ,bo p,doktor zapomniał o nim.Zapewnił mnie że do 2tyg. będą wyniki i że osobiście zadzwoni z wynikiem.Zapomniał tylko dodać że wymaz,który 3tyg przeleżał w gabinecie jest NIEWAŻNY!!! Czy tak postępuje lekarz z 30 letnim stażem?

O Panu Doktorze mogę pisać tylko w superlatywach. Wcześniej przeszłam przez naprawdę wielu lekarzy, którzy traktowali mnie przedmiotowo i nie robili niezbędnych badań. Dodam, że choruję na PCOS- przez to niejednokrotnie miałam dość duże problemy zdrowotne (np. okres trwający 30dni bądź jego brak przez 60dni). Tak na prawdę to p. Manderla wyprowadził mnie na prostą. Dzięki niemu cieszę się właśnie swoją ciążą - tak poprowadził leczenie, że mimo PCOS udało się nam i zostaniemy rodzicami. Przede wszystkim KOMPETENTNY. Czy poświęca dość czasu? Nieraz siedziałam i po godzinie w gabinecie. Doktor ...

Przede wszystkim KOMPETENTNY.
Czy poświęca dość czasu? Nieraz siedziałam i po godzinie w gabinecie. Doktor zawsze mi dodał otuchy...

Pan doktor wzbudza zaufanie od pierwszych chwil. Może nie jest to typ człowieka, który nadskakuje (a to chyba lubimy najbardziej ;), jest konkretny i rzeczowy i tego też oczekuje od pacjentki. Podczas przeprowadzania wywiadu pyta o wszystko. W moim przypadku (obciążenie chorobami autoimmunologicznymi + ciąża) pokazał, że żadna informacja nie jest dla niego zbędna no i z treści zadawanych pytań wynikało wyraźnie, że jest dobrze obeznany w tematach endokrynologicznych (moi dotychczasowi ginekolodzy odcinali sie raczej od tego). W gabinecie u dr Manderli poczułam, że jestem we właściwym miejscu , bezpieczna i otoczona właściwa opieką.
Mieszkam ładnych parę kilometrów od Bielska, jednak zamierzam od teraz odbywać wizyty kontrolne właśnie u Niego.
Dziękuję Panie doktorze :)

Rodziłam u dr i polecam go z czystym sumieniem. Opanowany, fachowy, dokładny. Poród wspominam wspaniale, chociaż bałam się bardzo mając w pamięci poprzedni - koszmarny.

Nieprzyjemny, niekompetentny i opryskliwy nie interesuje go dobro pacjenta. Traktuje pacjenta i swoją pracę jako zło konieczne. Miałam styczność z Panem Manderlą w szpitalu, przypuszczam że przyjmując za pieniądze jest milszy....

swietny lekarz.uprzejmy, cierpliwy. wszystko tlumaczy, nie trzeba go o nic pytac, dokladny. polecam

Koszt wizyty 60zł z usg 80zł Lepiej traktuje pacjentki, które deklarują rodzenie w prywatnej klinice w Wapienicy! Forsa i kasa- o na to jest nastawiony, a nie na zdrowie pacjenta! Byłam na ostatniej wizycie u tego Pana, teraz czekam na poród - żałuję wyboru, z góry mówiłam, ze chcę rodzić w BB w szpitalu wojewódzkim, mimo wszystko namawiał mnie na prywatna klinikę w Esculapie, rabat teraz 150zł- śmiechu warte. Wziął mnie po czasie miałam wizytę na 17, a o 17:20 weszłam już za mną czekała kolejna "klientka" pewnie zadeklarowana na ...

Koszt wizyty 60zł
z usg 80zł

Wziął mnie po czasie miałam wizytę na 17, a o 17:20 weszłam już za mną czekała kolejna "klientka" pewnie zadeklarowana na Esculap, na dzień dobry powiedział, że musimy się pospieszyć.
Noszzzz płace to wymagam i nie zamierzam się śpieszyć!, nie zrobił mi usg, tylko wymaz, badanie szyjki, ciśnienie, waga i sprawdzenie czy serduszko bije. Powiedział, ze raz szybciej raz zwalnia, co zwiększyło moje obawy, ale nie wytłumaczył. Poza tym dostałam na udzie lewym od wew. strony wysypkę i stwierdził, ze coś mnie ugryzło i czy siedziałam gdzieś na trawię, mówię, ze nie a on swoje..
Poczułam się rozczarowana i lekceważąco potraktowana, kilka razy jak dzwoniłam do niego tez był szorstki i nie miły..
Z perspektywy czasu nie polecam!

gburowaty i chamski, brak mu taktu i wyczucia. Nie polecam!

gburowaty i chamski, brak mu taktu i wyczucia. Nie polecam!

Nie polecam. Podchodzi do pacjentki rutynowo, wydaje się być rozbawiony "problemami" kobiecymi. Brak wyczucia. Brak taktu.