dr n. med. Janusz Manderla

Najlepszy lekarz na świecie. Prowadził moją pierwszą ciąże, okres przed nią i zaraz po. Nie wyobrażam sobie chodzić do kogoś innego :)

Polecam szczerze doktora Manderle. Nie wyobrazam sobie chodzic do innego lekarza. Bardzo mily uprzejmy . Wyslucha doradzi odpowie na pytania. W gabinecie mila atmosfera. Wszystkim polecam

Lekarz ten prowadził moja ciąże był wspaniały zawsze wysłuchal doradził jestem zadowolona Zosi ma już cztery miesiące i jest zdrowa.

Lekarz ten prowadził moja ciąże
był wspaniały zawsze wysłuchal doradził jestem zadowolona
Zosi ma już cztery miesiące i jest zdrowa.

Fantasyczny lekarz, przde wsystkim ciepł i uprzejmy człowiek, gorąco polecam

Fantasyczny lekarz, przde wsystkim ciepł i uprzejmy człowiek, gorąco polecam

Dr. Manderla prowadził moją ciążę od początku do samego rozwiązania, wprawdzie było to sześć lat temu ale nadal wspominam miło wizyty u niego w gabinecie i nie wyobrażałam sobie innego lekarza wczasie porodu, miałam to szczęście, że trafiłam na Jego dyżur w szpitalu w Cieszynie, bardzo mi pomógł w czasie porodu był miły , uprzejmy i czułam się tak jak bym miała kogoś bardzo bliskiego przy sobie. Potem gdy już leżałam na sali z synkiem to przychodził i pytał o samopoczucie, bardzo Go cenię jako lekarza i mam nadzieję, że to się nie zmieni.

Według mnie jest dobrym lekarzem i wrednym facetem, który porody odbiera za karę.

W porządku-jak ma zły dzień to ntorzke nieuprzejmy ale ogólnie ok.

W porządku-jak ma zły dzień to ntorzke nieuprzejmy ale ogólnie ok.

Bardzo dobry lekarz,prowadził moja ostatnią ciąże a teraz nastepna i nie wyobrażam sobie isc do innego lekarza mam do niego 100 -procent zaufania polecam bardzo.Aga.

Jest naprawdę kompetentnym lekarzem i miłym gościem

Jest naprawdę kompetentnym lekarzem i miłym gościem

Kompetentny, uprzejmy. Porozmawia, wyslucha. Spokojny i cierpliwy. Tak samo wspominam wizyty u jego Ojca, Pana Tadeusza! Polecam:)