dr n. med. Janusz Manderla

bardzo dobry fachowiec, dużo mi pomógł przy porodzie.Byle więcej takich lekarzy.

Pamiętam pana doktora ze szpitala w Cieszynie- wyjątkowo impertynencki i nieuprzejmy. Przy upławach (na pogotowiu) w ciązy poinformował mnie w bardzo zdawkowy sposób "zobaczymy czy TO w ogóle ma tętno". Miało. Ale potem, kiedy leżałam na patologii, nie mogłam na niego patrzeć, cały czas wszystkim bezczelnie odpowiadał i chodził w czepku chirurgicznym uwązając się za boga oddziału... Mam jeszcze wiele innych przykładów.

Pan Janusz prowadził obie moje ciąże w 2007 i 2008 roku. Byłam bardzo zadowolona, zawsze miałam poczcie, że jestem wysłuchana, że zawsze mogę zwrócić się z problemem i zastanę należycie potraktowana. Czułam, że jestem pod dobrą opieką...i ja i moje dziecko. POLECAM. KOszt wizyty 70 zł + 20 zł USG + L4 20 zł

Jest bardzo uprzejmym,dobrym specjalistą.Gorąco polecam. Krystyna.

Jest bardzo uprzejmym,dobrym specjalistą.Gorąco polecam.
Krystyna.

Lekarz prowadzący moją ciążę, wzbudza zaufanie, bdb fachowiec, gorąco polecam.

Lekarz prowadzący moją ciążę, wzbudza zaufanie, bdb fachowiec, gorąco polecam.