Janusz Naumczyk

Ortopeda

Lekarz bardzo kompetentny, zainteresowany pacjentem i jego chorobą, nie zbywa i nie traktuje tylko jako kolejny "przypadek". Przede wszystkim cenię Go za to, że tłumaczy pacjentowi istotę choroby, możliwe rodzaje terapii, zalecany tryb życia nie traktując pacjenta jak przygłupa, którego nie warto wtajemniczać, bo i tak niczego nie zrozumie itp... Poza tym: miły i uprzejmy, oby więcej takich lekarzy. Zdecydowanie polecam, nie znam lepszego ortopedy!

Zdecydowanie polecam, nie znam lepszego ortopedy!

Nie polecam byłam z córką u Pana doktora dwa razy i nie widział że ma wrodzoną wadę stóp, gdy poszliśmy prywatnie w Poznaniu nie było wiadomo czy nie skończy się to operacją. Na szczęście jesteśmy po kuracji gipsowej po której widać rezultaty, niestety kosztuje nas to dużo bo mała musi mieć kosztowną i intensywną rehabilitację szkoda dziecka. Nie polecam !!!!

Lekarz miły, kompetentny, konkretny. Jedyna rzecz do jakiej mogę się przyczepić to to że po wykonanej przez niego artroskopii (specjalnie mi zależało ponieważ był moim lekarzem prowadzącym) nawet nie przyszedł zobaczyć jak wygląda kolano a niestety potem były z nim małe problemy (NIE WYNIKAJĄCE z błędu lekarza!!!)

Najlepszy ortopeda jakiego znam, po paru minutach potrafi określić co jest nie tak. Bardzo uprzejmy. Polecam gorąco !!

Wspaniały człowiek, fachowiec rozumiejący potrzeby chorych.Jest po prostu człowiekiem, a nie bufonem jak to inni ortopedzi z Piły.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Piła"?

Al. Wojska Polskiego 49 B/p.152

Al. Wojska Polskiego 49 B/p.152