lek. med. Janusz Rusineklek. med. Janusz Rusinek - zdjęcie profilowe

lek. med. Janusz Rusinek

Endokrynolog, Diabetolog, Internista

Jestem lekarzem z 32-letnią praktyką kliniczną. Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie w 1985 roku. Specjalizację II stopnia z chorób wewnętrznych uzyskałem w 1996 roku. Specjalizację II stopnia z endokrynologii uzyskałem w 2002 roku i od tego czasu jestem członkiem PTE (Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego). Od ponad 10 lat prowadzę szkolenia dla lekarzy POZ w woj.mazowieckim z zakresu diabetologii. Jestem kierownikiem specjalizacji. Endokrynologia jest moją pasją. Każdego pacjenta traktuję indywiualnie i interdyscyplinarnie, leczę objawy a nie wyniki.
strona gabinetu: www.dobryendokrynolog-wawa.pl

Lekarz na medal! Byłem wraz z żoną, dr Rusinek zajął sie nami kompleksowo, poświęcił bardzo dużo czasu. Żona potrzebowała porady endokrynologa, została dokładnie zbadana (USG), skonsultowana itp. Ja mam cukrzycę i problemy kardiologiczne. Trafilem idealnie. Teraz mamy komfort, bo idziemy razem i każde z nas ma wizytę na najwyższym poziomie od jednego specjalisty. Polecam Andrzej.

Dalabym ocene 6, gdyby bylo mozna. Ale skala konczy sie na 5, co w przypadku tego doktora jest niewystarczajace. Jestem pod wrazeniem wiedzy, podejscia i wysokiej kultury osobistej dr.Rusinka. Za zaangazowanie i bezinteresowna pomoc daje najwyzsza note! Endokrynolog i zarazem diabetolog, co dla mnie sklada sie idealnie. Polecam!

Takiego lekarza od dawna szukałam. Kompetentny, ludzki, cierpliwy i skuteczny. Moje hashimoto jest pod kontrolą i wiem, że jestem w dobrych rekach,bo doktor leczy pacjenta a nie wynik.Naprawdę polecam!

Tego doktora poleciło mi 2 znajomych. Od dłuższego czasu poszukiwałem dobrego endokrynologa, bo już nie miałem na nic siły i ledwie dawałem radę z codziennymi sprawami. Postanowiłem poszukać ratunku u dr.Rusinka. Byłem na wizycie na pocz.listopada. Pozytywnie zaskoczyła mnie nie tylko sama osoba lekarza- bardzo cierpliwy,wnikliwy i pełen empatii, jak i poziom profesjonalizmu.Byłem prywatnie w gabinecie na Kolejowej 45A/29 więc oczekiwałem lepszego standardu, niż w państwowych placówkach, gdzie do tej pory sie leczyłem, ale nie spodziewałem się,ze lekarz poświęci mi ponad godzinę i odpowie na każde moje pytanie i wątpliwość, dotyczące mojego schorzenia.Pan doktor dokładnie przeanalizował moje badania i dotychczasowe wyniki, pochylił się nad moimi dolegliwościami, wyciągnął zupełnie nowe wnioski, niż dotychczasowi lekarze, którzy probowali mnie leczyć.Konsultacja była kompleksowa i nie ograniczała się tylko do mojej tarczycy,ale objeła cały organizm.Okazało sie,że mam problemy jeszcze w paru innych obszarach, co żle wpływało na moje samopoczucie i na pracę tarczycy.Dostałem konkretne zalecenia i skierowanie na dodatkowe badania.Od miesiąca stosuję się do zaleceń i przyjmuję zapisane leki i nareszcie poczułem, że jest znacznie lepiej.Po prostu chce mi się żyć! Dlatego z czystym sumieniem polecam dr Janusza Rusinka, bo to wspaniały specjalista i niesamowity człowiek.Pomógł też mojemu ojcu, który od lat choruje na serce i ma problemy z nerkami. Jestem bardzo zadowolony! Dodaję opinię w kolejnym serwisie, żeby dotrzeć do większej liczby poszukujących osób.

Już Hipokrates mawiał, że dobry lekarz, to przede wszystkim dobry człowiek. Dr Rusinek to właśnie ten "przypadek" - niezwykle uczynny, życzliwy lekarz. Poświęca naprawdę dużo czasu pacjentowi. Przy tym bardzo kompetentny i traktuje problem holistycznie, a nie jak większość specjalistów - tylko swój obszar i klapki na oczach. To prawdziwy doktor - doskonały specjalista, kompetentny, uczciwy i bardzo sympatyczny. Zdecydowanie polecam !

Byłem 4 razy pacjentem dr Rusinka zarówno w szpitalu Wolskim jak i w gabinecie prywatnym. I jestem b. zadowolony. Jedyne, co na początku mi troche przeszadzało, to bardzo dokładne tłumaczenie choroby i wyjaśnianie, jak działa tarczyca, wszystkie te hormony itp. Ale po wizycie dotarło do mnie, ze wreszcie rozumiem, co mi jest i dlaczego się tak czuje, jak sie czuje. Żaden inny lekarz nie poświęcił mi tyle czasu,co ten. Nikt tak dobrze nie wyjaśnił, co mi dolega i nie dobrał tak skutecznego leczenia. Teraz naprawdę czuję się o wiele lepiej. ...

Doktor przyjmuje na ul.Kolejowej 45a, więc proszę sie nie sugerować danymi adresowymi z tej strony.
Dr Janusz Rusinek to doskonały specjalista i wspaniały człowiek. Nie spotkałem tak dobrego endokrynologa, a mam problemy z tarczycą od ponad 6 lat. Ja już nie szukam szczęścia to tu, to tam (a "leczyłem się" u różnych "uznanych" endokrynologów). Wreszcie mogę powiedzić, że znalazłem swojego doktora i nie zamierzam tego zmieniać.

Najlepszy i najbardziej rzetelny lekarz na jakiego trafiłam! Leczę się u niego już od wielu lat, mimo że do szpitala Wolskiego mam kawał drogi i taka wyprawa zajmuje mi pół dnia, to zawsze z chęcią wracam do Pana dr Rusinka :). Miły, niesamowicie empatyczny i ta chęć pomocy pacjentowi, która od niego wręcz bije i jednocześnie fachowość- dla mnie lekarz idealny!

Super lekarz, wspaniały człowiek, kompetentny i ludzki.

Super lekarz, wspaniały człowiek, kompetentny i ludzki.

Leczyłem się u dr Rusinka w LuxMed. Za zaangażowanie i ilość poświęconego mojemu schorzeniu prywatnego czasu lekarza (poza wizytą) wystawiłbym ocenę 6, gdyby było można. Tłumacząc używa co prawda wielu fachowych określeń, ale przy minimalnym rozeznaniu pacjenta co do własnej choroby, wszystko jest zrozumiałe. Polecam każdemu.

Pomimo ogromnego zapracowania zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Dzięki takim lekarzom ja nadal wierzę w drugiego człowieka.Bardzo uprzejmy i kompetentny.