lekarz Janusz Stępień

2,4
2,2
2,1
2,1

Zjeżdżaj stąd gówniaro - tak mój problem potraktował lekarz Janusz Stępień w przygodni NFZ w Kielcach. Lekarz stwierdził, że mój problem to dla niego głupota!

Niekompetetny nie odpowiedzialny GBUR brak wiedzy na temat chirurgi naczyniowej obraza pacjentow. Wspolczuje personelowi ktorzy musza z nim wspolpracowac

Ordynarny niekompetentny zrozumiały całe badanie to było poglaskanie palcem mojej łydki i stwierdzenie że mam piękną gładką skórę że jestem zdrowa i wymyslilam sobie ból a gdzie badania gdzie usg po co ten czlowiek zajmuje gabinet i bierze wypłatę żenada

zgadzam się z przedmówcami , po co ten lekarz przyjmuje pacjentów chyba tylko dla kasy , byłam wczoraj i 10 pacjentom przede mną powiedział ze tracą jego czas są zdrowi,mnie tez ze on jest specjalistą chirurgiem w pewnym wieku są już problemy i to normalne a jeszcze jak przyjmuje się leki od ciśnienia tak będzie kazał zdjąć rajstopy nawet nie zobaczył siedział za biurkiem i stawiał diagnozę zdrowa a pokój nieco ciemny. Ten lekarz nie powinien przyjmować w poradni naczyniowe to wielka pomyłka ponieważ naczynia to nie tylko żylaki a jeśli już to są też wewnętrzne nie koniecznie trzeba mieć widoczne pręty na nogach. Nikomu nie polecam wielka pomyłka nie lekarz który ma pomóc ludziom.

Pan doktor nieudolnie leczył mojego tatę- wspaniałego człowieka, którego już nie ma a ja pytam dlaczego doktorze?

Serdecznie polecam tego lekarza, bardzo poważnie potraktował chorobę mojej babci, wykazał się dużą pomocą i kompetencją.

Jest to lekarz godny polecenia, który nie koloryzuje tylko mówi obiektywnie o stanie zdrowia chorego. Polecam, gdy ktoś ma poważny problem, wtedy na pewno pomoże.

Przestrzegam wszystkich przed tym człowiekiem (bo naprawde trudno go nazwać lekarzem). Dzisiaj byłam świadkiem jak w przychodni na orzeszkowej przyjął 27 Pacjentów, każdego po równo 5 minut i każdemu powiedział że jest zdrowy, żadnemu nie wypisał nawet recepty ani nie udzielił porady medycznej!!! Bezczelnie żartował sobie z ludzi. Do mojego taty powiedział że nie wie po co ludzie do niego przychodzą z żylakami bo to problem kosmetyczny!!! A byli tam ludzie z poważnymi schorzeniami!! Przestrzegam wszytkich, to oszust a nie lekarz!

Zacznijmy od tego, że pan doktor był w poradni przy ul. Orzeszkowej pod wpływem alkoholu. Nie dał skierowania na USG, ponieważ stwierdził, że musiałby do tego dopłacić. Leków też nie dał, ponieważ stwierdził, że bez usg zapłacę za dużo. Paranoja. Dał namiary do innej poradni i do innego lekarza. Bez żadnej pomocy wychodzili także inni pacjenci, którzy weszli przede mną. Pan doktor ma ponadto kompleks Boga, ponieważ uznał że nie zajrzy do skierowania, gdyż w 95 % wypisują tam głupoty. Co tu pisać. Żałuję, że nie zadzwoniłam na Policję i że nie złożyłam skargi u kierownika przychodni.

Byłam u pana doktora z problemem pojawiajacych się żylaków. Na moje słowa ze muszę zrobić porządek z żylakami odpowiedział że "w Końskich pani nie zrobi". Nie oglądał nóg, nie obejrzał badania USG Doppler, które miałam przy sobie. Na moją prośbę żeby dał skierowanie gdzie indziej odpowiedział że on nie jest od dawania skierowań, że są to sprawy kosmetyczne, i nie ma zagrożenia zdrowia i życia. Wypisał kartę informacyjną ze stwierdzeniem żylaki I stopnia, żadnych leków żadnej informacji na temat schorzenia. Z jego słów wynikało że nie należy nic robić. Idąc za radą pana doktora powinnam chyba poczekać aż żylaki będą IV stopnia i będzie zagrożenie zdrowia i życia wtedy być może pan doktor wykaże odrobinę zainteresowania. Nikomu nie polecam, żadnego podejścia do pacjenta. Wizyta trwała niecałe 5 minut, poczułam się zlekceważona i zignorowana, dał do zrozumienia że zawracam głowę problemem kosmetycznym.