lekarz Janusz Stępień

2,4
2,2
2,1
2,1

Jestem stałą pacjentką, bo zdrowie już nie to, z całą pewnością polecam doktora Stępnia. Do młodziezy nie mam zaufania, a doktor zna się na rzeczy i daje dobre rady.Polecam!

szkoda marnować czas na wizytę czekałam 2m-ce żeby usłyszeć jak chcę usunąć żylaki to tylko prywatnie oczywiście polecił mi kto może ten zabieg wykonać tylko żeby na niego się powołać. A tak wogóle to straszny gbór i nieprzyjemny facet

Moja mama trafiła pod opiekę dr Stępnia w ciężkim stanie, teraz dochodzi do siebie. Wszyscy chirurdzy wydają mi się chłodni i rzeczowi, ale nic dziwnego, skoro codziennie podczas wielogodzinnych operacji ratują życie. Dr Stępień nie pozostawił nas w niepewności, jesteśmy wdzięczne doktorowi za dokładność, dzięki niemu mama nie ma powikłań.

nie fachowy i nie kompetentny,weterynarze lepiej traktują zwierzęta! Po 2 miesiącach czekania na wizytę pojechałam z teściem 150km tylko po to żeby pan doktor wypisał receptę nie oglądając nawet chorej nogi!

Dr Stępień jest godny polecenia innym.to bardzo dobry specjalista.

Dr Stępień jest godny polecenia innym.to bardzo dobry specjalista.

Dodać należy do kosztów wizyty cenę dojazdu! Naprawdę drodzy Państwo nie polecam tego lekarza. MOŻE jest dobry ale podejście do pacjentki jest również ważne. Przyrzekam, że do mojej babci 70 lat tłukliśmy się ze Starachowic powiedział ten zapatrzony w siebie narcystyczny chirurg że jest za stara i nie potrzebnie przyjeżdżała po czym przepisał maść na dziurę w nodze zupełnie nie z tej beczki. NIE POLECAM proszę nie tracić czasu... pozdrawiam

Zabiegany ale kompetentny profesjonalista. Dzięki niemu mój tata porusza się samodzielnie.

To była żenada! powiedziałam lekarzowi, że mam problemy z pajączkami na nogach. Po czym lekarz powiedział, że jestem młodą osobą i żebym sobie nie zawracała głowy głupotami! extra diagnoza, dwa zdania i 100zł! KPINA! żałuje, że nie przeczytałam tych opinii przed wizyta:)

byłam u Pana Janusza na oddziale, uważam,że jest znakomitym ordynatorem, jest wymagający, ale widać,że kadra dla niego jest najważniejsza. Fakt,że nie należy do osób rozgadanych, ale w myśl przysłowia "krowa, która dużo ryczy mało mleka daje". Polecam!

Najbardziej kompetętny i bardzo dobry lekarz!

Najbardziej kompetętny i bardzo dobry lekarz!