prof. dr hab. n. med. Janusz Strzelczyk

Chirurg ogólny, Chirurg transplantolog

Jestem po resekcji żołądka prawie 3lata,9maja 2012 była operacja.Pan profesor umożliwił mi życie bez bólu i stresu.Moge pracować,cieszyć życiem i dziećmi.Codziennie modlę się o niego,aby jak najdłużej mógł ratować ludzi i przekazywać swoim wiedze innym.Zawsze będzie w moim sercu.bez niego pewnie od 3 lat byłabym na innym świecie.a mam 40lat.bardzo dziekuję .Anna z łodzi

Najserdeczniejsze podziękowania wspaniałemu chirurgowi Profesorowi Januszowi Strzelczykowi za URATOWANIE ŻYCIA, przesyła wdzięczna pacjentka Danuta G., lat 81 z Pabianic, operowana 2-go października 2015r.

co mam państwu napisać o doktorze Januszu..moja mama dotarła do niego teraz już wiem w bardzo ciężkim stanie bo operacji wykonanej przez partacza bez umiejetności i sumienia...pan doktor w wyniku operacji dał nam jeszcze pół roku życia mamy...to maże zabrzmieć jak banał, ale to lekarz 1 na 1000!!!!!!! sumienie ,ludzkie odruchy...świetny fachowiec...proszę mi wierzyć..w szpitalach spędziłem wiele czasu i poznałem to wszystko od kuchni...mimo że mineło już kilka lat..dziękuje i pozdrawiam serdecznie pana profesora.. rafał k.

Witam:)Do PROFESORA STRZELCZYKA trafiłam niecałe 3 miesiące temu.Jestem 1.5 miesiąca po operacji zmniejszenia żołądka-czuje się świetnie...DZIĘKUJE PANIE PROFESORZE DZIĘKI PANU DOSTAŁAM SZANSE NA NORMALNE ZYCIE.... Nic dodać nic ująć CZŁOWIEK DUSZA,lekarz którego polecić mogę każdemu i pod każdym względem.POZDRAWIAM "KREMÓWECZKA" W-CE

Jestem po resekcji zoladka 2 miesiace.Profesor daL mi drugie zycie.dochodze powoli do zdrowia.zawsze mial czas dla pacjenta odwiedzal po operacji mnie codziennie.po 6tyg.od operacji nawet mial czas aby zadzwonic do domu aby spytac sie o zdrowie.Jestem i bede mu wdzieczna za toco zrobil jest bezinteresownym czlowiekiem ,cudownym lekarzem.Anna z Lodzi.

Dzięki Panu profesorowi żyję ; operował guza na nadnerczu połączonego z żołądkiem , minęło 10 lat jak żyję i czuję się nie źle mając jedno nadnercze. Pan Janusz to wspaniały człowiek !!!będąc tak zajęty zna się na żartach , jest miły ,uprzejmy , wytłumaczył co trzeba , wysłuchał a przecież operuje tyle pacjentów to nie ma czasu na pogawędki. BARDZO PANU, PANIE PROFESORZE DZIĘKUJĘ !!!JEST PAN WIELKI!!!wdzięczna pacjentka Anna Adamus

PAN PROFESOR JANUSZ STRZELCZYK JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM, JAKIEGO ZNAM. BYŁAM KILKA RAZY OPEROWANA I NIGDY NIE MIAŁAM ŻADNYCH POWIKŁAŃ. DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ I SERDECZNIE POZDRAWIAM. AGNIESZKA KASZTELAN

Pan profesor to znakomity fachowiec .Tzw. " zlote rece".Do tego bardzo przyjemny.Jestem juz miesiac po operacji przepukliny przewodu pokarmowego ,ktory Pan profesor osobiscie operowal i z kazdym dniem czuje sie coraz lepiej.Panie profesorze ,dziekuje Panu za szybka i skuteczna pomoc.Wdzieczny dozgonnie pacjent- St.Pakulski.Pozdrawima Pana serdecznie...

LEKARZ Z POWOŁANIEM WSPÓŁCZUJĄCY, TROSZCZĄCY SIĘ O PACJENTÓW,DLA MNIE PAN PROFESOR TO SZLACHETNY I WYJĄTKOWY CZŁOWIEK. POMIMO,ŻE NIE MÓGŁ POMÓC MOJEMU TACIE(OKROPNY RAK)WYKONAŁ OPERACJE PALIATYWNĄ,TATA MIAŁ DO NIEGO ZAUFANIE I CZUŁ SIĘ PRZY NIM BEZPIECZNIE.WDZIĘCZNA ZA OKAZANĄ POMOC CÓRKA.

Profesor Strzelczyk to najcudowniejszy lekarz z jakim spotkałam się w swoim życiu.Dla mnie osobiście to wzór do naśladowania.Cenię w Profesorze jego zaangażowanie,bezinteresownośc,życzliwośc,troske o pacjenta i kompetencje.Jestem wdzięczna Bogu i losowi ,że postawił mi Profesora na drodze.Dla mnie to ktoś więcej niż CZŁOWIEK.DZIĘKUJE Z CAŁEGO SERCA PANIE JANUSZU!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Łódź"?

Sasanek 8

szpital w Zgierzu
Zgierz
Centrum Medyczne GEMINI
98-100 Łask
NZOZ Centrum Medyczne As Medica sp. z o.o.
ulica Łódzka 82/84
95-100 Zgierz