lekarz Janusz Suchy

Pediatra, Wizyty domowe

Leczę dzieci u dr Suchego od niedawna ale do tej pory wszystkie diagnozy, sposób leczenia jak najbardziej trafne. Myślę, że jeśli Pan doktor popracowałby trochę nad zachowaniem to można by było przyznać 5/5. Tak czy inaczej lekarz daje prawidłowe leczenie i dobre diagnozy to w całokształcie mogę ocenić 4/5.

doskonały lekarz wiele mu zawdzięczamy ,najlepszy lekarz u jakiego leczył się mój syn , diagnozy zawsze trafne

Bardzo dobry lekarz jego diagnozy zawsze prawidłowe dostępny o każdej porze dnia nawet niedziela Polecam zawsze można na niego liczyć

@Karolina Tak, to ten sam lekarz. Dr Kąpa przy niemu ikona ogłady i subtelności. W gabinecie zamiast ducha Hipokratesa unosi się grubiaństwo. Niestety ale na rynku brakuje specjalistów, również pediatrów. Ci z powołania są już na zasłużonych emeryturach. Nie czarujmy się, ale miejscowości pokroju Ornontowic, na dodatek z problemami finansowmi, nie są atrakcyjnym miejscem pracy dla tego typu specjalistów. Tych w miarę kompetentnych z podstawami savoir-vivre znajdziesz w miastach powiatowych czy wojewódzkich. Nie ujmuję wiedzy lekarzowi, ale nam nie odpowiada obcesowe zachowanie, wydawanie komend warczącym tonem i obwinianie "petentów" za ...

@Karolina
Tak, to ten sam lekarz. Dr Kąpa przy niemu ikona ogłady i subtelności.
W gabinecie zamiast ducha Hipokratesa unosi się grubiaństwo.
Niestety ale na rynku brakuje specjalistów, również pediatrów.
Nie ujmuję wiedzy lekarzowi, ale nam nie odpowiada obcesowe zachowanie, wydawanie komend warczącym tonem i obwinianie "petentów" za organizacyjne niedociągnięcia w ośrodku zdrowia. Po dwóch wizytach ze sfrustrowanym lekarzem najpewniej przenieśmy dzieci do Łazisk albo Mikołowa.

Wspaniały lekarz z niesamowitym podejciem do dziecka. Jako jedyny wytlumaczyl o chorobie dziecka i jej ewentualnych powiklaniach. Polecam w 100%.

Uwielbiam pana doktora i ja i moje dzieci. Poczucie humoru i sposób bycia rzeczywiście ma specyficzne ale mi pasuje i ja to lubię.... innym może takie podejście nie odpowiadać i ja to rozumiem. Mam zaufanie do pana doktora i jestem przekonana, że zawsze dobrze leczy moje dzieci i z należytą starannością. Lubię wizyty i wiem, że zawsze wyjdę uśmiechnięta.....ach to poczucie humoru pana doktora! Bezcenne:)

Jeżeli to ten sam lekarz który aktualnie leczy w Ornontowicach to chyba sAm sobie pisał te opinie.... facet nie ma żadnego podejścia do dzieci, jest nie uprzejmy, nie miły ale przede wszystkim nie kompetentny. Na 3 wizyty w ośrodku wszystkie 3 są na minus. Jestem młoda i pierwszy raz mamą więc nie zawsze wiem co jest z moim dzieckiem a doktor uparł się że ma alergię i koniec. Dziecko mam zdrowe jak koń tylko zęby mu szły i dlatego kaszlał i kichał. Ale o tym że sa takie objawy musiałam przeczytać sama w necie. Dziecko złapało liszaj, ale pan doktor oczywiście uznał to za alergię więc przepisał maść na sterydach. Gbur i burak do potęgi n. Zmieniam lekarza

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. W naszym przypadku zawsze stawia trafną diagnozę i odpowiednio leczy. Jednakże często jest nieuprzejmy dla rodziców, naburmuszony i humorzasty. Denerwujące jest wychodzenie na papierosa w czasie pracy, nawet jeśli czekają pacjenci. Ale podejście do dzieci fantastyczne.

Owszem wiem ,że trzeba zdjąć bluzkę do badania , ale żeby mówić 12 letniej dziewczynce 'rozbieraj się' .Zero prywatności!!! Pielegarka wchodzi bez pukania

Chodząca kompetencja na najwyższym poziomie, lekarz z powołania, traktujący dziecko i jego rodziców po ludzku.Przyjaźnie i cierpliwie pomaga każdemu,kto się do Niego zwróci o pomoc, nie tylko dzieciom. Trafnie stawia diagnozę, rozważnie przepisuje receptę. Jest uprzejmy, kulturalny i dostępny o każdej porze. Serdecznie polecam!