lekarz Janusz Suchy

Pediatra, Wizyty domowe

lecze 2 dzieci u pana doktora i zawsze kompleksowo podchodzi do pacjenta..jak dotychczas stawia trafne diagnozy. Polecam tego lekarza

zero podejścia do mAłego pacjęta,pali papierosy i nie myjąc rąk zabiera się do badania, które i tak jest niewiele warte... facet porażka, szkoda ze jeszcze pracuje, zdecydowanie nie polecam. dziecku z zapaleniem uszka napisał zamiast antybiotyku - skierowanie do laryngologa, SKANDAL

kompletnie nie kompetentny lekarz, totalna porażka,bezczelnośc, brak chęci wysłuchania pacjenta, ODRADZAM STANOWCZO. Zastanawiam sie , co tutaj robia te pozytywne opinie

Chodząca kompetencja na najwyższym poziomie, lekarz z powołania, traktujący dziecko i jego rodziców po ludzku.Przyjaźnie i cierpliwie pomaga każdemu,kto się do Niego zwróci o pomoc, nie tylko dzieciom. Trafnie stawia diagnozę, rozważnie przepisuje receptę. Jest uprzejmy, kulturalny i dostępny o każdej porze. Serdecznie polecam! więcej takich Prawdziwych Lekarzy

dr Suchego wezwałam do córki/noworodka gdyż mnie leczył jako dziecko a będąc u rodziców nie miałam kontaktu z obecnym pediatra córki, mała nie płakała ani razu podczas wizyty wręcz przeciwnie śmiała sie i gaworzyła z lekarzem , lekarz uważnie wysłuchał co mam do powiedzenia zalecił lekarstwa z antybiotykami kazał się wstrzymać dalsze leczenie mogłam konsultować tel jak już wszystko wróciło do normy, polecam tego pediatrę miałam styczność z paroma innymi i mam porównanie...

godny polecenia, kompetentny i uprzejmy.

godny polecenia, kompetentny i uprzejmy.

Zero podejścia do dziecka. Diagnoza nietrafna. Odsyłanie do innych lekarzy czyli niejako pośrednik, a niejednokrotnie wystarczyłoby podstawowe badanie krwi. Jestem oburzona podejściem lekarza do moich dzieci.

Zero podejścia do dziecka.
Diagnoza nietrafna.
Jestem oburzona podejściem lekarza do moich dzieci.

pan doktor leczy dwoje moich dzieci od urodzenia juz od 10 lat . JESTEM Z NIEGO BARDZO ZADOWOLONA. POLECAM GO WSZYSTKIM MOIM ZNAJOMYM.

lekarz dobry choć w niektórych przypadkach za szybko moim zdanie powołuje się na antybiotyki.