lekarz Janusz Suchy

Pediatra, Wizyty domowe

Polecam tego lekarza. Zawsze szłam do niego gdy miałam jakieś wątpliwości co do zdrowia mojego synka. Nigdy mnie nie wyśmiał że histeryzuję czy coś w tym stylu. zawsze pomocny.

Dr Suchy jest lekarzem z sercem! Sama niezbyt go polubiłam przy pierwszym kontakcie, jednak moje dziecko szaleje za nim! po raz pierwszy nie płakało przy badaniu! Polecam z czystym sumieniem. Ma odpowiednie podejście do małego pacjenta, dobrze leczy... a to najważniejsze.

Dr Suchy jest lekarzem z sercem!
po raz pierwszy nie płakało przy badaniu!

Bardzo dobry diagnostyk! Zawsze dostępny. Polecam.

Bardzo dobry diagnostyk! Zawsze dostępny. Polecam.

kompetentny lekarz z duza cierpliwoscia do pacjenta. Z odpowiednim podejsciem do dzieci. Polecam pod kazdym wzgledem..

Kompetentny i uprzejmy lekarz. Należy Mu się szacunek, za to co robi dla rodziców i ich dzieci, nawet jak rodzice nie zawsze są kulturalni i przyjaźnie nastawieni do otoczenia.Wyjątkowo tolerancyjny. POLECAM!!!!!!OCZYWIŚCIE TEGO LEKARZA

Nigdy nie spotkałam sie z tak BESZCZENYM lekarzem!!! Miałam pecha iż moje dzickon dostało wysypke i pojechalismy z dzieckiem na pogotowie... A tam był ON (nienapisze na niego lekarz!!!) I wrecz nakrzyczała na mnie, że dziecko ma ospe a ja z nią przyjechałam A NIBY JA JESTEM LEKARZEM I WIEM CO DOLEGA???!!! NIE POLECAM A WRECZ MAM ODMAWIAM SPOTKANIA Z TYM LEKARZEM!!!

Nigdy nie spotkałam sie z tak BESZCZENYM lekarzem!!!

Aby kazdy lekarz był taki jak Pan dr, Suchy

Aby kazdy lekarz był taki jak Pan dr, Suchy

Lekarz bardzo kompetentny zawsze chętnie przyjeżdza do domu na wizyte. Dzieci Go uwielbiają. Ze szczególami omowi jak ma wyglądać leczenie.Bardzo polecam.

polecam tego lekarz z cala odpowiedzialnoscia to jest odpowiedni lekasz dla maluchow

Chodząca kompetencja na najwyższym poziomie, lekarz z powołania, traktujący dziecko i jego rodziców po ludzku.Przyjaźnie i cierpliwie pomaga każdemu,kto się do Niego zwróci o pomoc, nie tylko dzieciom. Trafnie stawia diagnozę, rozważnie przepisuje receptę. Jest uprzejmy, kulturalny i dostępny o każdej porze. Serdecznie polecam!