lekarz Janusz Tylewicz

Lekarz rodzinny

Nie mam zastrzeżeń.Uprzejmy, cierpliwy, mój synek go lubi, gdy potrzebuje skierowania nie robi problemów. Jak na POZ polecam.

Dr Tylewicz jest naprawdę świetnym lekarzem, opiekuje się naszą rodziną od 12 lat, zdecydowanie polecam i gorąco pozdrawiam!!!

huj ci w dupe zrakohjafgghffy ffufyfyf y5w rtr tyrrt r tr trt rtrtrt tr trt riuiy 867 rt7it t75t8r5 ere 5ee67tty utyuitr6r6t7t7t7t7 we

Pod opieką dr Tylewicza od wielu lat jestem z całą moją rodziną. To bardzo dobry,miły i uczynny lekarz.Szybko rozpoznaje chorobę,wystawia niezbędne skierowania i jest uprzejmy dla pacjenta.Poświęca dostatecznie dużo uwagi.Dobry lekarz!

Lekarz rzadko poświęca pełną uwagę pacjentowi. Jest czasami nieuprzejmy, ale wydaje mi się, że zmęczony już jest ym leczeniem i problemami pacjentów dlatego też podchodzi do nich jak do książki.

To naprawdę wspaniały lekarz:) Nie powiem na niego złego słowa, jestem jego pacjętką od 16 lat:)

Bardzo dobry,miły i uczynny lekarz.Szybko rozpoznaje chorobę,wystawia niezbędne skierowania i jest uprzejmy dla pacjenta.Poświęca dostatecznie dużo uwagi.Dobry lekarz!

omal nie doprowadził do tragedii, mojego trzyletniego dziecka

omal nie doprowadził do tragedii, mojego trzyletniego dziecka