dr n. med. Janusz Zakrzewski

Alergolog

3,9

Trafiliśmy do tego lekarza ponad 20 lat temu razem z bratem. Przed tym jak trafiliśmy do doktora Zakrzewskiego faszerowano nas antybiotykami. Diagnoza była zawsze ta sama "zapalenie oskrzeli". Hmm...szkoda tylko, że co dwa tygodnie. Gdy zaczęliśmy się leczyć mieliśmy już początki astmy. Dzięki Panu doktorowi jesteśmy zdrowymi, dorosłymi ludźmi, którzy nie widzieli na oczy antybiotyków od bardzo dawna. Lekarz jest rzeczowy i konkretny bo chce pomóc. Szkoda że rozhisteryzowane "mamusie" nie potrafią tego zrozumieć i krzywdzą człowieka niesprawiedliwymi opiniami. Dziękuję Panie Doktorze. Życzę wszystkiego dobrego.

Jest rewelacyjny!!! Moja córa bez przerwy miała katar, kaszel,płyn w uszach, zapalenie uszu etc. "Specjaliści" przepisywali antybiotyki, sterydy i tony innych leków. Byliśmy nawet w Centrum mowy i słuchu w Kajetanach - zalecili wycięcie migdałka i drenaż uszu. Potwierdziło to jeszcze 2 innych warszawskich "specjalistów". Byliśmy załamani, ale mama przypomniała mi o lekarzu, który 20 lat temu wyleczył mojego brata z alergii i astmy. Pojechaliśmy do Niego (150 km), ale było warto. Na początek wprowadził Jej dietę i praktycznie z dnia na dzień pomogło. Powoli rozszerzamy dietę i jesteśmy szczęśliwi (poza ospą przyniesioną z przedszkola nic nie złapała).Teraz jeździmy już tylko na kontrole,
Doktor Zakrzewski jest bardzo konkretny i rzeczowy i co najważniejsze nie naciąga ludzi na duże koszty - mam do Niego 100% zaufanie

tak jak w poprzednich ocenach było wspomniane - zostaliśmy na pierwszej wizycie niezbyt dobrze potraktowani... a słyszałam wiele dobrych opinii o tym lekarzu. Niestety, ja się zawiodłam. Pan doktor tłumaczył wszystko baaardzo szybko, haotycznie, nie poświęcił zbyt wiele czasu. Ludzie przed nami byli również na pierwszej wizycie u alergologa i spędzili w gabinecie około pół godziny... dla nas pan doktor nie miał już /chyba właśnie dlatego/ więcej czasu i my spędziliśmy 10 minut. Uważam, że zdecydowanie zbyt ubogi wywiad został przeprowadzony i wizyta trwała zdecydowanie za krótko... chciałam coś powiedzieć, przerywał mi i twierdził, ze to nie istotne informacje... nie tłumacząc i nie pytając o wcześniejsze leki - pan doktor chciał przepisać szczepionkę, którą dopiero co dziecko brało... bardzo mi przykro, ale jestem zawiedziona :(

Witam wszystkich! Mam 26 lat. U doktora Zakrzewskiego leczyłem się w liceum (16-20 rok życia). Dokąd do niego nie trafiłem chorowałem regularnie: jesień, zima, wiosna. On telefonicznie nakazał zapszestać stosowania antybiotyku (a był to siódmy z rzędu w tej chorobie nazwanej przez lekarza z przychodni zapeleniem płuc) i przyjechać. Mimo że z mojego domu to ze 150km pojechałem na drugi dzień. Od tamtej pory nie chorowałem i nie brałem anyubiotyków, a dzień po wizycie grałem już w piłkę z kolegami mimo że przed wizytą 3 tygodnie leżałem w łóżku, a ...

Witam wszystkich!
Od tamtej pory nie chorowałem i nie brałem anyubiotyków, a dzień po wizycie grałem już w piłkę z kolegami mimo że przed wizytą 3 tygodnie leżałem w łóżku, a był listopad!!!
Polecam z pełnym przekonaniem!

Zniesmaczony tatuś szuka urologa, ze względu na swój bardzo wstydliwy problem. Szkoda, że histeria wyparła mu rozum. Ale to już inna dziedzina medycyny. Polecam.

Leczę u Niego obydwoje dzieci od roku czasu i mamy efekty.My mieliśmy u synka ostre atopowe zapalenie skóry z wysiękami płynu surowiczego,to niestety sama dieta od doktora nie pomagała przez ponad pół roku,dopiero dermatolog włączył się do sprawy i pomogło.Generalnie,mogę polecić tego alergologa,z tym że w cięższych przypadkach trzeba Go molestować o bardziej restrykcyjną dietę i radzę poszukać solidnego dermatologa dziecięcego(w razie ostrego AZS).Powodzenia,my się nadal trzymamy doktora Zakrzewskiego!

Jako dziecko kilkuletnie mialem zapalenie oskrzeli. Faszerowano mnie antybiotykami w zastrzykach i nic. Pan doktor Zakrzewski zalecił by podawać mi lek wziewny Intal (lek z grupy kromoglikanów). Miałem napady kaszlu. Nie wiem dlaczego teraz nie stosuje sie już tych leków. Ostatnio wyczytałem że Intal pomaga również na katar sienny. Ja od kwietnia tego roku mam obrzek śluzówki nosa i przeżroczystą wydzieline, raz wiecej raz mniej ra gestsza raz rzadsza. Czyli już pół roku, głowe jak napompowaną , ciezko mi nieraz oddychać, dziwny wzrok, czerwone , przekwrione gardło. A leki które przepisują lekarze nie działają. Jedynie co mi pomagało w odczuwalny sposób to otrivin do nosa i pseudoefedryna po ktorej czulem sie rześki. NO i z pół roku miałem stan podgoraczkowy 37,1 pojawiajacy sie około 16 godziny do 23. Mam też takie jakby zaburzenia równowagi co jest szczególnie uciążliwe, mozliwe że mam też obrzęk nie tylko nosa ale i jakichś części ucha bo jedno i drugie się ze sobą łączy. Moze sie wybiore do pana lekarza ciekawe co powie. Mam nadzieje że nie przepisze antyhistaminików które zamulają człowieka jeszcze bardziej.

Polecam na prawdę warto leczyć się u tego lekarza. Nie przesadza z antybiotykami a jak trzeba dać to w ostateczności. Według niego organizm dziecka sam powinien zwalczyć chorobę. Leczymy dziecko u niego od lutego i naprawdę są efekty.

Jest po prostu bardzo dobry. Rodzice leczyli mnie u niego 25-30 lat temu jako 3-8 latka. Dzięki niemu zapomniałem co to alergia i przestałem być "chorowity". Teraz regularnie serwisuję u niego swoje pociechy :) Wyleczył im skórę i wszystkie choroby jakie widzieli w nich inni lekarze, a nie mogli wyleczyć takie jak kaszel, katar i inne. Świetny pediatra nie tylko alergolog. Regularne wizyty kontrolne to prawie gwarancja zdrowia.

Nie wiem być może lekarz ma wiedzę,doświadczenie ale dla mnie podchodzi do leczenia rutynowo,schematycznie (mam porównanie bo kilka osób z moich znajomych u niego było,niektórzy się leczą)te same diety,eliminacja alergenów,dieta dla wszystkich (bez testów),leki te same dla wszystkich...(biseptol na gorączkę),wszystkie leki w tabletkach dla 4 letniego dziecka(gdzie wszystkie można zastąpić kroplami czy syropem).W ogóle o wynikach badań nie przez niego zleconych nawet nie chce słyszeć,wizyta krótka,lekarz niekomunikatywny nie słucha rodziców sugestii,obserwacji,krzyczy,nerwowy wchodząc tam stwierdza że masz alergię (bez poparcia badaniami). Ja się zawiodłam..