dr n. med. Janusz Zakrzewski

Alergolog

BARDZO DOBRY LEKARZ . POLECAM SZCZERZE .

BARDZO DOBRY LEKARZ . POLECAM SZCZERZE .

Leczę u Niego obydwoje dzieci od roku czasu i mamy efekty.My mieliśmy u synka ostre atopowe zapalenie skóry z wysiękami płynu surowiczego,to niestety sama dieta od doktora nie pomagała przez ponad pół roku,dopiero dermatolog włączył się do sprawy i pomogło.Generalnie,mogę polecić tego alergologa,z tym że w cięższych przypadkach trzeba Go molestować o bardziej restrykcyjną dietę i radzę poszukać solidnego dermatologa dziecięcego(w razie ostrego AZS).Powodzenia,my się nadal trzymamy doktora Zakrzewskiego!

Lekarz dobry, lecz staromodny w leczeniu niestety. Nie pozwala wytlumaczyc co dolega lecz uwaza ze wie o co chodzi. Slucha pacjenta ale i tak robi swoje. Przepisuje standardowe leki wszystkim i nakazuje eliminowac alergeny bez wczesniejszych testow, co nie ma najmniejszego sensu. Nie jestem lekarzem ale umiem czytac wystarczajaco duzo zeby nie byc traktowanym jak dziecko.

Lekarz,który naprawdę chce pomóc.Polecam.

Lekarz,który naprawdę chce pomóc.Polecam.

Nie polecam, podczas wizyty przedstawiliśmy wyniki badań krwi naszego synka z wysokim stanem ciał kwasochłonnych, co Pan doktor skwitował stwierdzeniem, że dziecko wygląda na zdrowe i czy leczymy wyniki czy dziecko (zgroza!). Jak się później okazało nasz maluch miał wczesną fazę toxocarozy, co zdiagnozowano w Kielcach na ul. Arwińskiego

Jest rewelacyjny!!! Moja córa bez przerwy miała katar, kaszel,płyn w uszach, zapalenie uszu etc. "Specjaliści" przepisywali antybiotyki, sterydy i tony innych leków. Byliśmy nawet w Centrum mowy i słuchu w Kajetanach - zalecili wycięcie migdałka i drenaż uszu. Potwierdziło to jeszcze 2 innych warszawskich "specjalistów". Byliśmy załamani, ale mama przypomniała mi o lekarzu, który 20 lat temu wyleczył mojego brata z alergii i astmy. Pojechaliśmy do Niego (150 km), ale było warto. Na początek wprowadził Jej dietę i praktycznie z dnia na dzień pomogło. Powoli rozszerzamy dietę i jesteśmy szczęśliwi (poza ospą przyniesioną z przedszkola nic nie złapała).Teraz jeździmy już tylko na kontrole,
Doktor Zakrzewski jest bardzo konkretny i rzeczowy i co najważniejsze nie naciąga ludzi na duże koszty - mam do Niego 100% zaufanie

Witam wszystkich! Mam 26 lat. U doktora Zakrzewskiego leczyłem się w liceum (16-20 rok życia). Dokąd do niego nie trafiłem chorowałem regularnie: jesień, zima, wiosna. On telefonicznie nakazał zapszestać stosowania antybiotyku (a był to siódmy z rzędu w tej chorobie nazwanej przez lekarza z przychodni zapeleniem płuc) i przyjechać. Mimo że z mojego domu to ze 150km pojechałem na drugi dzień. Od tamtej pory nie chorowałem i nie brałem anyubiotyków, a dzień po wizycie grałem już w piłkę z kolegami mimo że przed wizytą 3 tygodnie leżałem w łóżku, a ...

Witam wszystkich!
Od tamtej pory nie chorowałem i nie brałem anyubiotyków, a dzień po wizycie grałem już w piłkę z kolegami mimo że przed wizytą 3 tygodnie leżałem w łóżku, a był listopad!!!
Polecam z pełnym przekonaniem!

Świetny specjalista z wieloletnim stażem. POLECAM !

Świetny specjalista z wieloletnim stażem. POLECAM !

lekarz bardzo dobry,nie naciąga na drogie leki.leczy mojego syna od 4 lat,od 2 lat sa to wizyty kontrolne ponieważ mój syn dzięki panu doktorowi nie choruje.Wcześniej byliśmy u wielu alergologów ale żaden nie pomógł tak jak pan doktor Zakrzewski.

Jest po prostu bardzo dobry. Rodzice leczyli mnie u niego 25-30 lat temu jako 3-8 latka. Dzięki niemu zapomniałem co to alergia i przestałem być "chorowity". Teraz regularnie serwisuję u niego swoje pociechy :) Wyleczył im skórę i wszystkie choroby jakie widzieli w nich inni lekarze, a nie mogli wyleczyć takie jak kaszel, katar i inne. Świetny pediatra nie tylko alergolog. Regularne wizyty kontrolne to prawie gwarancja zdrowia.