lekarz Jarosław Akman

Ten lekarz to jeden, wielki żart. Przyjął mnie na dyżurze (nocna i świąteczna opieka medyczna) i miał pretensje, ze w ogóle przyjechałem na dyżur nocny (mimo wysokiej temperatury, silnego kaszlu i mocnego bólu gardla). Do tego zapytal mnie, JAKI MAM KASZEL (od kiedy lekarz sam nie ocenia rodzaju kaszlu, tylko pyta o to pacjenta?). Cały czas miał pretensje i był obrażony o to, ze przyjechałem, powiedział, ze powinienem sam leczyć sie w domu (w takim razie, po co w ogóle jest nocna obsluga chorych?). Masakra...nie polecam nikomu, tak to jest, kiedy znajdzie sie zła osoba na złym stanowisku...tylko dla pieniędzy:)

Nigdy nie byłam u gorszego lekarza. Poszłam na wizyte na nocna opiekę, Akman przyszedł obrażony na cały świat, ze musi tam być. Na wizycie był chamski i opryskliwy 2! Razy odebrał telefon (dodatkowo mil włączony głos) o jak gdyby nic rozmawiał o tym, ze jeszcze jest w pracy. Następnym razem będę wolała umrzeć niż do niego pójść ! Wstyd, ze tacy ludzie zostają lekarzami, ba, wstyd, ze w ogóle istnieją takie nieszanujacych innych ludzi osoby!

Lekarz z wybujałym ego. Zignorował wszystko co mówiłam o swoim dziecku. Nabijał się ze mnie mówiąc, że jestem przewrażliwioną mamuśką, zanim zbadał dziecko. Brzydko skomentował lekarza, który tego samego dnia rano zapisał dziecku leki, po czym zapisał te same pod inną nazwą. Byłam przerażona, bo dziecku wracała wysoka temperatura 1,5 h po podaniu środków przeciwgorączkowych, a wcześniej miewało drgawki. Pan doktor w niczym mi nie pomógł. Od początku wizyty, kiedy wypowiedział pierwsze zdania chciałam jak najszybciej wyjść od niego z gabinetu. Zdecydowanie nie polecam

Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital" Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital" Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital" Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital" Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital"

Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital"

Ten ,,pseudo,,lekarz nie nadawalby sie nawet do pomocy biednym zwierzeta a co tu mowic o pacjentach chyba w koncu przelozeni tej porazki powinni sie troche zainteresowac praca jaka wykonuje i w jaki sposob a jesli sie nie nadaje to niech idzie na zielona trawke.Jedna wielka kpina,trzeba chyba do funduszu lub izby lekarskiej napisac.Taka jego fizjonomia jaki i z niego lekarz.Masakra

Chamski i bezczelny. Kultury osobistej ani trochę. Ma pretensje że musi badać pacjentów na dyżurze gdyż nie siedzi w gabinecie lekarskim dla przyjemności tylko dlatego że musi. Nie polecam.

Popieram wszystkie negatywne opinie!!!. Nieuprzejmy, wyniosły lekarz, wyśmiewa pacjenta, drwi, szydzi. Przykre, że pacjent musi tego wysłuchiwać. Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem. Jedynym zadaniem pana "doktora" jest zniechęcenie pacjenta do ponownej wizyty. I że panu nie zalezy na dobrej opinii? Życzę refleksji nad swoim zachowaniem.

Lekarz sprawdza historię choroby i na tej podstawie wystawia opinię lekarską, przyjmuje 3 letnie dziecko z gorączką 38st przy otwartym oknie, ton rozmowy pretensjonalny, że w ogóle przyjechaliśmy. Lekarz nieporozumienie.

Nie polecam. Bardzo nieuprzejmy lekarz, skory do kpin i wydawania osądów o pacjencie. Nie pozwolił mi dojść do słowa, tak jakby sam najlepiej wiedział co mam do powiedzenia.