lekarz Jarosław Akman

Lekarz godny polecenia - kompetentny, wspaniały diagnosta, kompleksowo podchodzi do każdego rodzaju schorzenia, przy pierwszej wizycie poświęca dużo czasu, żeby poznać problemy zdrowotne pacjenta. Miałam kartę założoną u innego lekarza (bo miał za dużo pacjentów), ale korzystałam tylko z wizyt u Dr Jarosława Akman. Naprawdę serdecznie polecam.

Szukam Pana nowego miejsca pracy/przychodni (od czasu odejscia Pana z Jasienia). Bede ogromnie wdzieczna gdy poda mi Pan aktualny adres przychodni- najblizszej Wrzeszcza :)nawet jezeli bedzie to Banino. na mjelnicka@wp.pl pozostaje z nadzieja M.Jelnicka

pozostaje z nadzieja M.Jelnicka

Lekarz, który wie, że jego zawodem jest leczenie. Sympatyczny i z poczuciem humoru przy okazji. Polecam. Jestem pod wrażeniem, że każda wizyta to mądre szukanie skutków i przyczyn.

Po prostu lekarz z powołania, odkąd pierwszy raz trafiłam do doktora odrazu wzbudził moje zaufanie, poleciłam go moim bliskim - wszyscy juz chcą rozmawiać tylko z doktorem Akmanem. Stawia trafne diagnozy, wykonuje niezbędne w diagnostyce badania, wszystko tlumaczy, lekarz z ogromnym sercem do każdego pacjenta.

Przesympatyczny lekarz. Zajmuje się pacjentem, nie bagatelizuje problemu. We wszystkim pomoże i odpowie na każde pytanie w razie jakiś wątpliwości. Bardzo fajny lekarz

Lekarz sympatyczny, dociekliwy wzbudzający zaufanie. Wszystko tłumaczy dokładnie co jest lepsze dla pacjenta, tym bardziej jak występuje więcej schorzeń. Polecam dra. Akmana.

Najsympatyczniejszy lekarz do którego chodzę. Niczego nie bagatelizuje i wysłuchuje do końca. Polecam

Dr Akman zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, wzbudził zaufanie, poświęcił czas i nie zbagatelizował niczego, co zgłaszałam. Nie mogę napisać niczego innego niż pozytywną opinię. Kolejna moja wizyta będzie u tego samego lekarza.

Wspaniały lekarz, diagnosta, pomaga mojej rodzinie i mnie w każdym przypadku, chociaż jest lekarzem internistą . Naprawdę polecamy Tego Lekarza każdemu, kto potrzebuje pomocy . Super człowiek.

Nie znam lepszego lekarza. Jego diagnozy potwierdzają specjaliści. Dodam, bardzo dobrzy specjaliści w swojej dziedzinie!!!!! Wiec ogarnijcie się ludzie. Ten lekarz ma tylu pacjentów, ze więcej nie da rady przerobić. ZADOWOLONYCH PACJENTOW, KTÓRZY ZMIENIAJĄ PRZYCHODNIE TAM GDZIE DOKTOR PRACUJE. Wiec te oczerniające bzdety w buty sobie możecie włożyć bo jak ktoś jest dobry w tym co robi to nic tego faktu nie zmieni