lekarz Jarosław Akman

2,5

Ten ,,pseudo,,lekarz nie nadawalby sie nawet do pomocy biednym zwierzeta a co tu mowic o pacjentach chyba w koncu przelozeni tej porazki powinni sie troche zainteresowac praca jaka wykonuje i w jaki sposob a jesli sie nie nadaje to niech idzie na zielona trawke.Jedna wielka kpina,trzeba chyba do funduszu lub izby lekarskiej napisac.Taka jego fizjonomia jaki i z niego lekarz.Masakra

Chamski i bezczelny. Kultury osobistej ani trochę. Ma pretensje że musi badać pacjentów na dyżurze gdyż nie siedzi w gabinecie lekarskim dla przyjemności tylko dlatego że musi. Nie polecam.

Bardzo nieuprzejmy lekarz. Obrażony i wielce niezadowolony z przyjmowania pacjentów na nocnym dyżurze. W jego mnienaniu tam nie powinno się przyjeżdżać, tylko samemu się leczyć. W sposób komiczny i prześmiewczy prowadził rozmowę, nabijając się ze wszystkiego. Nie polecam. Ten Pan wolontariacko dyżuru tam nie pełni, sam wybrał taki zawód.

Popieram wszystkie negatywne opinie!!!. Nieuprzejmy, wyniosły lekarz, wyśmiewa pacjenta, drwi, szydzi. Przykre, że pacjent musi tego wysłuchiwać. Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem. Jedynym zadaniem pana "doktora" jest zniechęcenie pacjenta do ponownej wizyty. I że panu nie zalezy na dobrej opinii? Życzę refleksji nad swoim zachowaniem.

Lekarz sprawdza historię choroby i na tej podstawie wystawia opinię lekarską, przyjmuje 3 letnie dziecko z gorączką 38st przy otwartym oknie, ton rozmowy pretensjonalny, że w ogóle przyjechaliśmy. Lekarz nieporozumienie.

Nie polecam. Bardzo nieuprzejmy lekarz, skory do kpin i wydawania osądów o pacjencie. Nie pozwolił mi dojść do słowa, tak jakby sam najlepiej wiedział co mam do powiedzenia.