lekarz Jarosław Akman

1,9

Popieram wszystkie negatywne opinie!!!. Nieuprzejmy, wyniosły lekarz, wyśmiewa pacjenta, drwi, szydzi. Przykre, że pacjent musi tego wysłuchiwać. Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem. Jedynym zadaniem pana "doktora" jest zniechęcenie pacjenta do ponownej wizyty. I że panu nie zalezy na dobrej opinii? Życzę refleksji nad swoim zachowaniem.

Lekarz sprawdza historię choroby i na tej podstawie wystawia opinię lekarską, przyjmuje 3 letnie dziecko z gorączką 38st przy otwartym oknie, ton rozmowy pretensjonalny, że w ogóle przyjechaliśmy. Lekarz nieporozumienie.

Nie polecam. Bardzo nieuprzejmy lekarz, skory do kpin i wydawania osądów o pacjencie. Nie pozwolił mi dojść do słowa, tak jakby sam najlepiej wiedział co mam do powiedzenia.