lekarz Jarosław Akman

Ludzie, jacyś pochrzaniony jesteście!!!!! Kto pisze takie bzdety? Tylko inny lekarz. W przychodni na Jasieniu to tylko do niego pacjenci chodzili. Przez 10 lat chodzenia tam nigdy nie było pacjentów do innych lekarzy. Cała reszta lekarzy w tej przychodni to porażka. Tak ze, lekarzom zajmującym się oczernianie kolegów radzę do roboty się zabrać!!!!!! No szkoda tylko, ze wiedzy i predyspozycji brak

Czytam i nie wierzę. Co za bzdury ludzie tu wypisują to brak słów. Chamski, niekompetentny? Nie wiem z kim Wam się pomylił doktor, ale to szczyt wypisywać takie głupoty. Ja bym się chciała za to dowiedzieć gdzie teraz doktor przyjmuje, skoro nie ma go już w starej przychodni?

Obawiam się, że negatywne komentarze wynikają tylko i wyłącznie z nagonki, bo w całej przychodni, w której pracował dr Akman, tylko on jedyny cieszył się zaufaniem pacjentów. Arogancja to zdecydowanie błędne określenie w stosunku do tego lekarza. Jest jednym nielicznych, który faktycznie wykonuje ten zawód z powołania. Sama korzystałam wielokrotnie z diagnoz wystawionych. Pomimo, że jest internistą udzielał bardziej kompleksowych porad niż lekarze specjaliści w danej tematyce. Lekarzy wystawiających negatywne opinie zapraszam do zaczerpnięcia choć minimum z podejścia dr Akmana, to nie będziecie musieli tracić czasu na wystawianie negatywnych opinii.

Nie rozumiem skąd te negatywne opinie, nie znam lepszego diagnosty w Trójmieście. Nie jest ciapciakiem to od razu niemiły? Człowiek ma niesamowitego nosa do diagnoz ciężkich utajonych przypadków np. WZJG czy zapalenie nerwu przedsionkowego. Ogromny szacunek do wiedzy tego Pana. Praktyk i teoretyk i dba o pacjenta. POLECAM!!!

Bardzo nieuprzejmy lekarz. Obrażony i wielce niezadowolony z przyjmowania pacjentów na nocnym dyżurze. W jego mnienaniu tam nie powinno się przyjeżdżać, tylko samemu się leczyć. W sposób komiczny i prześmiewczy prowadził rozmowę, nabijając się ze wszystkiego. Nie polecam. Ten Pan wolontariacko dyżuru tam nie pełni, sam wybrał taki zawód.

Popieram wszystkie negatywne opinie!!!. Nieuprzejmy, wyniosły lekarz, wyśmiewa pacjenta, drwi, szydzi. Przykre, że pacjent musi tego wysłuchiwać. Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem. Jedynym zadaniem pana "doktora" jest zniechęcenie pacjenta do ponownej wizyty. I że panu nie zalezy na dobrej opinii? Życzę refleksji nad swoim zachowaniem.

Ten ,,pseudo,,lekarz nie nadawalby sie nawet do pomocy biednym zwierzeta a co tu mowic o pacjentach chyba w koncu przelozeni tej porazki powinni sie troche zainteresowac praca jaka wykonuje i w jaki sposob a jesli sie nie nadaje to niech idzie na zielona trawke.Jedna wielka kpina,trzeba chyba do funduszu lub izby lekarskiej napisac.Taka jego fizjonomia jaki i z niego lekarz.Masakra

Nigdy nie byłam u gorszego lekarza. Poszłam na wizyte na nocna opiekę, Akman przyszedł obrażony na cały świat, ze musi tam być. Na wizycie był chamski i opryskliwy 2! Razy odebrał telefon (dodatkowo mil włączony głos) o jak gdyby nic rozmawiał o tym, ze jeszcze jest w pracy. Następnym razem będę wolała umrzeć niż do niego pójść ! Wstyd, ze tacy ludzie zostają lekarzami, ba, wstyd, ze w ogóle istnieją takie nieszanujacych innych ludzi osoby!

Chamski i bezczelny. Kultury osobistej ani trochę. Ma pretensje że musi badać pacjentów na dyżurze gdyż nie siedzi w gabinecie lekarskim dla przyjemności tylko dlatego że musi. Nie polecam.

Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital" Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital" Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital" Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital" Się nadaje ,ale na statystę do paradokumentu np."szpital"