lekarz Jarosław Jakiellekarz Jarosław Jakiel - zdjęcie profilowe

lekarz Jarosław Jakiel

Chirurg ogólny, Ortopeda

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu od 2004 po odbyciu specjalizacji w ramach etatu rezydenckiego w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Prawdziwy fachowiec i wspaniały człowiek. Dla mnie to prawdziwy bohater! Jestem po udanym zabiegu operacyjnym

Lekarz-uprzejmy,kompetentny,bardzo dobre podejscie do pacjenta-wyjasnil mi wszystkie moje watpliwosci-goraco polecam

Super lekarz i wspaniały człowiek. Uległem wypadkowi na nartach.Trafnie zdiagnozował i zoperował kolano, które dobrze i szybko się goi. Udziela wyczerpujących informacji na temat urazu i przebiegu leczenia. Mimo dużej liczby pacjentów zawsze znajdzie czas aby zainteresować się pacjentem po operacji.Szczerze POLECAM.

Jeśli chodzi o czas poświęcony,to ciężko wymagać więcej, bo nie byłam jedyną pacjentką. Doktor wiecznie jest zabiegany. Tydzień po zabiegu i jestem bardzo zadowolona zarówno z wizyt w przychodni u doktora, jak i z przebiegu operacji. Lekarz z dużym poczuciem humoru. Po zabiegu dr Jakiel nie raz przychodził do mnie na salę i pytał o to jak się czuję. Efektów jeszcze niestety nie mogę ocenić. Jak do tej pory, to mogę doktora z czystym sercem każdemu.

dr Jakiel także został mi polecony, teraz ja moge zrobić to samo po doświadczeniu tego na własnej skórze i po zauroczeniu osobowością doktora;)

JEDNA NOTA RACZEJ "TAK' BO OD OKOŁO 18 GODZIN JESTEM PO ZABIEGU

JEDNA NOTA RACZEJ "TAK' BO OD OKOŁO 18 GODZIN JESTEM PO ZABIEGU

opiekował się mną należycie, nie mam zastrzeżeń, mam dobre wspomnienia

opiekował się mną należycie, nie mam zastrzeżeń, mam dobre wspomnienia

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza,dla mnie był nieuprzejmy ,wręcz z wrogością na mnie patrzył i odzywał się byle jak.