lekarz Jarosław Jakiel

Chirurg ogólny, Ortopeda

Super lekarz i wspaniały człowiek. Uległem wypadkowi na nartach.Trafnie zdiagnozował i zoperował kolano, które dobrze i szybko się goi. Udziela wyczerpujących informacji na temat urazu i przebiegu leczenia. Mimo dużej liczby pacjentów zawsze znajdzie czas aby zainteresować się pacjentem po operacji.Szczerze POLECAM.

Jeśli chodzi o czas poświęcony,to ciężko wymagać więcej, bo nie byłam jedyną pacjentką. Doktor wiecznie jest zabiegany. Tydzień po zabiegu i jestem bardzo zadowolona zarówno z wizyt w przychodni u doktora, jak i z przebiegu operacji. Lekarz z dużym poczuciem humoru. Po zabiegu dr Jakiel nie raz przychodził do mnie na salę i pytał o to jak się czuję. Efektów jeszcze niestety nie mogę ocenić. Jak do tej pory, to mogę doktora z czystym sercem każdemu.

dr Jakiel także został mi polecony, teraz ja moge zrobić to samo po doświadczeniu tego na własnej skórze i po zauroczeniu osobowością doktora;)

JEDNA NOTA RACZEJ "TAK' BO OD OKOŁO 18 GODZIN JESTEM PO ZABIEGU

JEDNA NOTA RACZEJ "TAK' BO OD OKOŁO 18 GODZIN JESTEM PO ZABIEGU

opiekował się mną należycie, nie mam zastrzeżeń, mam dobre wspomnienia

opiekował się mną należycie, nie mam zastrzeżeń, mam dobre wspomnienia

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza,dla mnie był nieuprzejmy ,wręcz z wrogością na mnie patrzył i odzywał się byle jak.