dr n. med. Jarosław Kozera

Chirurg ogólny, Proktolog, Lekarz sądowy

bardz dobry lekarz, wyleczył mnie bez "cięcia" w szpitalu inny lekarz od ręki chciał operować, a okazało się, że nie było czego

Kawał prostaka, dla którego najważniejsza jest kasa!

Kawał prostaka, dla którego najważniejsza jest kasa!

Pan doktor spełnił moje oczekiwania w 100%,jako człowiek i jako lekarz.Zastanawiam się jaki problem mają ze sobą ludzie tak ostro go oceniając?Jest bardzo wrażliwą osobą i świetnym specjalistą,chętnie odpowiada na każde pytanie.Gdy człowiek umie słuchać i przyjąć prawdę do wiadomości,i nie boi się pytać to leczenie staje się przyjemnością mimo bólu i niewiadomej.Dajmy sobie pomóc.Do końca.

Lekarz, który swój zawód mógłby uprawiać na zwierzętach, a nie na ludziach! Zwierzęta być może nie rozumiałyby arogancji i niegrzeczności tego lekarza. NIE MA ŻADNEGO PODEJŚCIA DO PACJENTA. Podczas wizyty okazuje swoją wyższość przez co pacjent boi się zapytać o cokolwiek. Taki lekarz nie powinien leczyć! Kto dał mu stanowisko ordynatora? Przecież dla niego pacjenci nic nie znaczą, a to w pierwszej kolejności powinno być najważniejsze przy wykonywaniu takiego zawodu.

Ten który temu lekarzowi wystawił same jedynki powinien się leczyć u weterynarza - przepraszam Weterynarzy! Dr Jarosław uratował mi życie. Jest wybitnym fachowcem, kompetentny i uprzejmy. Nie lubi brudasów.Utrzymuje na oddziałe porządek i dyscyplinę.Życzę wszystkim takiej opieki i fachowości.

Specjalista w swojej dziedzinie, jednak nieprzyjemny, nie potrafi rozmawiać z pacjentami i rodziną.

Trafiłam do niego przypadkiem i na szczęście dla siebie...potem znowu wizyta w szpitalu przez moją głupotę i znowu mnie przygarnął..... może rzeczywiście nie jest bardzo wylewny lecz kompetentny i kompleksowy - nie wypuścił mnie ze szpitala bez wszystkich prawidłowych wyników. "Szczerość aż do bólu" to jego atut i dlatego niektórzy pacjenci odbierają to jako arogancję - on jako lekarz pragnie tylko twego dobra. Ja bardzo polecam tego lekarza - według mnie on leczy bo to lubi, a nie tylko zgarnia kasę.

Takich lekarzy powinno byc wiecej Wyjatkowy czlowiek pelny poswiecenia Polecam

Takich lekarzy powinno byc wiecej Wyjatkowy czlowiek pelny poswiecenia Polecam

Przez kilka lat bylam pacjentką dr.Kozery.To wlaśnie ten lekarz umożliwil mi powrót do normalnego życia po bardzo ciężkiej chorobie.Jest doskonalym chirurgiem,wrażliwym czlowiekiem,który stara się pomóc choremu nawet wtedy,gdy inni lekarze rozkladają ręce i twierdzą,że nic się już nie da zrobić.Gdyby nie pomoc dr.Kozery moje życie byloby koszmarem.

Mogę tylko powiedzieć, że uratował mi życie a to jest najważniejsze.

Mogę tylko powiedzieć, że uratował mi życie a to jest najważniejsze.