dr n. med. Jarosław Kozera

Chirurg ogólny, Proktolog, Lekarz sądowy

Leczyłam się kilka lat u tego lekarza i jestem bardzo zadowolona.Jest bardzo dobrym lekarzem, polecam go innym.

Nikt nigdy nie potraktował mnie w ten sposób nawet w publicznym szpitalu. A co dopiero na prywatnej wizycie. Z tego co zdołałem się dowiedzieć zostaje zwolniony z Wojewódzkiego Szpitala nr 5. Dziwiłem się tej informacji, lekarze nie tracą pracy od tak sobie. Teraz już wiem dlaczego.

Pod każdym względem przyjazny człowiek i bardzo dobry lekarz.

Pod każdym względem przyjazny człowiek i bardzo dobry lekarz.

Polecam w 100% tego lekarza,świetny specjalista,najlepszy chirurg na świecie,operacja w jego wykonaniu to mistrzostwo świata!

Nie mam dobrego zdania o tym lekarzu i nie ja jedna.

Nie mam dobrego zdania o tym lekarzu i nie ja jedna.

Doskonały specjalista. Już jest niewielu tak kompetentnych i ambitnych lekarzy. Doktor pracuj w Szpitalu Św. Barbary w Sosnowcu i jest tam ordynatorem.

Jestem po zabiegu.Bylem u kilku lekarzy nikt sie nie podjoł operacji tylko ten lekarz. Polecam.Moze sprawia wrazenie malo wylewnego w omawianiu choroby,jednak krótko rzeczowo i na temat.Znam takich co opowiadaja jak bedzie a w rzeczywistosci nic nie zrobia i odsylaja dalej

Super człowiek! Super lekarz! Polecam wszystki którzy wymagaja opieki lekarskiej na wysokim poziomie i nie prywatnie.

kilkuletnie skuteczne leczenie u tego lekarza potwierdza moją bardzo dobrą opinię. Tak zdecydowanie polecam.

moge powiedziec ze dosc dobry lekarz, troszke arogancki

moge powiedziec ze dosc dobry lekarz, troszke arogancki