lekarz Jarosław Pawłowicz

Pulmonolog

Jest to bardzo kompetentny lekarz, prowadzi rozległy wywiad lekarski, którego wyniki zapisuje w laptopie, leki zapisuje tylko takie, które są absolutnie niezbędne. Duże doświadczenie w pracy lekarza, opanowany, kompetentny, życzliwie nastawiony do pacjenta, jednocześnie rzeczowy i zwięzły. Nie traktuje pacjenta przedmiotowo, moim zdaniem jest to wzór lekarza dla młodych adeptów sztuki lekarskiej.

tylko takie, które są absolutnie niezbędne. Duże doświadczenie
w pracy lekarza, opanowany, kompetentny, życzliwie nastawiony

Lekarz godny polecenia innym .M a podejście do pacjenta wytłumaczy jak brać leki w razie potrzeby przyjedzie z wizytą do domu dla mojej oceny jest bardzo dobrym lekarzem

zyczę kazdemu tak wspaniałego lekarza i dziękuje losowi,ze mnie do niego zesłał,kompetentny w każdym calu,polecam

Trafna diagnoza przy pierwszej wizycie, z którą nie radziło sobie szereg lekarzy specjalistów z dużego wojewódzkiego miasta. Wzbudza b. duże zaufanie, polecony przez innego pediatrę. Jedynie mało tłumaczył jak dla mnie, trochę zamknięty ale ogólnie sympatyczny i spokojny.

DOKTOR PAWŁOWICZ JEST BARDZO ODPOWIEDZIALNYM I STANOWCZYM LEKARZEM KOMPETENTNYM I Z POWOŁANIA POTRAFI TRAFNIE ZDIAGNOZOWAĆ PACJENTA I SKUTECZNIE MU POMÓC JEST CZŁOWIEKIEM SERDECZNYM I CIERPLIWYM JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA I POTRAFI POMÓC .... MOJA OCENA CELUJĄCA POLECAM TEGO LEKARZA

doskonały fachowiec! oddany lekarz. cały czas wsród swoich pacjentów na oddziale! Informujacy rzeczowo przerazonych rodziców, nie taki jak inni ordynatorzy, co to powiesza kartkę na drzwiach ze udzielają informacji od do i nie przystępuj wczesniej! Jeszcze nigdy tak dlugo nikt nie osłuchiwał mojego dziecka! Choc było to dawno temu, nigdy tego nie zapomnę. Polecałam go potem wielu, wilu zdesperowanym rodzicom!!!

Moja dziewczyny o 8 miesięcy czy czas chorują albo na zapalenie gardła labo na zapalenie oskrzeli (młodsza 14 mies.)nasza pani doktor już nie wiedziała co robić więc zdecydowałyśmy że pójdziemy na oddział do Kup ale wcześnie umówiłam się n wizytę do pana doktora i okazało się że zarówno Wika jak i Julcia są początkującymi astmatykami dostały leki i 8 czerwca idziemy do szpitala na kompleksowe badania w tym kierunku dzięki doktorowi

Polecam wszystkim,dobry lekarz i specjalista

Polecam wszystkim,dobry lekarz i specjalista

doktor Pawłowicz zawsze dużo uwagi poświeca wizycie, skrupulatny wywiad, nie daje bez potrezby antybiotyków jak inni, mój syn przestał po roku chorować na zapalenia oskrzeli, poza tym dzieci go uwielbiają

czuję sie bardzo żle yo pisząc ale u nas z diagnozą bylo kiepsko pan doktor stwierdzil refluks a to było przewlekle zapalenie zatok,poświecił nam całe 10 min.żenada