Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Pulmonolog Opole

- 14 lekarzy
+1 więcej

Caritas Diecezji Opolskiej
ulica Szpitalna 5a
45-010 Opole

Średnia ocen: 5,0/5
Gorąco polecam, cudowne podejście do ludzi wiekowych jak również ich bliskich. Kompetentny. Lekarz z prawdziwego zdarzenia
Opinia dodana przez: Ewa

Gabinet
Sieradzka 9 lok. 706
45-334 Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 4,7/5
Lekarz bardzo kompetentny - miałem ostre zapalenie płuc z powikłaniami, byłem bardzo dobrze prowadzony najpierw w szpitalu, późnie przez pół roku Pani doktor prowadziła mnie przez rekonwalescencję - podejście do pacjenta oraz profesjonalizm zawodowy zdecydowanie kwalifikuje tego lekarza jako godnego zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

Gabinet
ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Średnia ocen: 4,6/5
Wspaniały, kompetentny, uprzejmy. POLECAM wszystkim rodzicom. Nie eksperymentuje na dziecku, tylko stawia trafną diagnozę i leczy, niekoniecznie antybiotykami.
Opinia dodana przez: Małgorzata

SP ZOZ "Śródmieście"
ul.Waryńskiego 30
Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 4,2/5
Jestem matką 9-miesięcznego dziecka z atopowym zapaleniem skóry.Leczyłam się u kilku lekarzy zanim trafiłam do doktor.Byłam w rozpaczy bo moje dziecko ma ciężką postać choroby. Nic mu nie pomagało. Wszyscy mówili, że do alergologa to nie warto iść bo testy dopiero robi się w 3 roku życia.Pani doktor testy wykonała. Okazało się, że moje dziecko ma nie tylko uczulenie na pokarmy ale też na roztocza i pyłki. Otrzymałam szczgółowe informacje ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Reymonta 8
Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 3,8/5
Przyjechałem do Pani Doktor aż z Wielunia, bo słyszałem ,że jest świetnym specjalistą - było warto. Otrzymałem wyczerpujące objaśnienia i wskazania dotyczące mojej dolegliwości. Bardzo miła i uprzejma doktor, bacznie słucha i widać, że jej zależy. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
1 Maja 9 (4 p.) lok. 73
45-068 Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 3,7/5
Za takim lekarzem warto pójść na wizyty prywatne, ponieważ ostatnio NFZ zerwał kontrakt z poradnią publiczną w Szpitalu MSWiA. Jest to lekarz dla którego przede wszystkim liczy się zdrowie pacjenta i chce temu pacjentowi naprawdę pomóc. Pani doktor jest miła i życzliwa. Przy diagnostyce zleca odpowiednie badania, a nie stara się oceniać pacjenta i jego dolegliwości "na oko". Jest bardzo dobrym profesjonalistą - zdecydowanie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Halina Chmielewska

Pulmonolog, Internista

  (+1 więcej)
liczba opinii: 21

+3 więcej

Gabinet
1 Maja 9 (II p.)
Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 3,6/5
Doskonały, kontaktowy i przemiły lekarz. Pani Doktor to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi do tej pory miałem do czynienia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, cierpliwe tłumaczenie przypadku, dobry dobór leków i tak można wymieniać. Widać, że to lekarz z powołania i to jest najważniejsze. A to że są kolejki, świadczy tylko i wyłącznie o doskonałej opinii całej przychodni. Zresztą jak ktoś, tak jak ja chodzi tam od kilku lat, ...
Opinia dodana przez: Rysiek

Gabinet

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 1,3/5
Unikać tej niekompetentnej kobiety jak ognia. Źle diagnozuje, kompletny brak kultury osobistej. Nie chce zlecać badań - od 9 lat nie skierowała mnie na żadne inne badania. Często też nie przebada pacjenta, bo jej się nie chce. Chamskie odzywki, etc. Straszne dno.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
ulica Ozimska 19
45-057 Opole

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Gabinet
Sieradzka 9/805
45-304 Opole

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Pulmonolodzy w OpoluCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat