lekarz Jarosław Pawłowicz

Pulmonolog

Wspaniały człowiek ,pewien lekarz wysyła mnie z noworodkiem do Opola i mówi że ma refluks żołądkowy a doktor Pawłowicz wykrywa u mojego dziecka krztuśća traf w 10 tkę to się nazywa lekarz który się zna na chorobach .pozdrowienia więcej takich lekarzy

Wspaniały człowiek i lekarz. 15 lat temu wyleczył moje dziecko z poważnego zapalenia płuc, z którym nie radzili sobie lekarze z mojego miasta. Potem udzielał mi jeszcze wielu porad, zawsze znajdował czas, by skonsultować dziecko! Uprzejmy, dobrze rozumiejący przerażenie bezradnego rodzica, świetny fachowiec, człowiek o dobrym i szlachetnym sercu.

Od razu po pierwszej wizycie i tylko po osłuchaniu i wywiadzie lekarz zdiagnozował dziecko. Ta diagnoza została potwierdzona zdjęciem rtg i szeregiem badań. Leczenie natychmiast na oddziale. Dzisiaj wyszliśmy ze szpitala. Musimy jeszcze przez 5 dni kontynuować antybiotykoterapię, ale mam nadzieję, że w końcu wyleczymy małą. Czeka nas jeszcze jedno badanie, ale to dopiero w czerwcu. Do tej pory jestem bardzo zadowolona.

Jest wspaniałym człowiekiem i bardzo kompetentnym lekarzem!! Zawsze służy pomocą, Jest jedynym lekarzem którego od początku zaakceptował mój synek . Polecam każdej mamie której leży na sercu dobro swego dziecka!

jest naprawdę dobry byłam raz u niego i do domu wróciłam zadowolona

jest naprawdę dobry
byłam raz u niego i do domu wróciłam zadowolona

Leczył mnie jak byłam młodsza leczył mojego syna polecam wszystkim jest wspaniałym człowiekiem

Jedyny lekarz który od razu stawia prawidłowa diagnoze i leki (dla dzieck polecam.

Najlepszy lekarz jakiego znam. Postawił trafną diagnozę u mojego dziecka już podczas pierwszej wizyty (refluks). Inni lekarze leczyli moje dziecko na szereg innych chorób. Badania na oddziale w Kup potwierdziły przypuszczenia Pana doktora i dzięki odpowiedniemu leczeniu jest już znaczna poprawa.

to najwspanialszy lekarz pod słońcem .10 lat temu wyleczył mojego syna z poważnej astmy.to z czym inni lekarze męczyli się 4 lata pan doktor wyleczył w ciągu 10 dni .leżałam z synem w kup za opolem,badania dobra diagnoza ;po astmie ani śladu.podejście do dzieci miła atmosfera .gorąco polecam

W SKROCIE TEN LEKARZ JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM U KTOREGO BYLAM A TROCHE ICH ZALICZYLAM Z DZIECKIEM. OD PONAD 3 LAT LECZYMY SIE TYLKO U NIEGO. NIE ZMIENIMY GO NAPEWNO:)) BARDZO POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!