lekarz Jarosław Remisz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Wspaniały lekarz, polecam z czystym sumieniem. Pierwszy ginekolog, który potraktował mnie jako indywidualną jednostkę a nie mechanicznie. Na wizytę trzeba trochę poczekać ale warto!

Witam,trafiłam do Pana doktora całkiem przypadkiem,ale jestem bardzo zadowolona. Od samego początku podchodzi do swojej pracy z sercem,dokładnie bada,przeprowadza wywiad z pacjentką. Wizyta u Niego trwa ok 30 min,ale to dlatego ze jest dokładny!!! Pare razy zdarzyło mi się przyjść do Niego nie na wizytę,ale tylko po poprawienie zwolnienia lekarskiego,bo nie była widoczna jakas data...nawet wtedy pyta jak sie czuje,czy jest wszystko w porzadku i zawsze prosi zebym polozyla sie na lezance i sprawdza ruchy oraz serduszko mojego malenstwa. Inny lekarz poprawilby tylko zwolnienie i poprosil kolejną pacjentkę...ale nie dr Remisz...to naprawde lekarz z powołaniem,który interesuje sie dokładnie kazdą swoją pacjentką. Mogę w 100% Go polecic jako bardzo dobrego,rzetelnego i wspaniałego ginekologa. Mam nadzieje,ze jak bede rodzic,Pan doktor bedzie mial akurat dyzur w szpitalu i w razie komplikacji będzie przy mnie. Nie wyobrazam sobie nikogo innego w tym wyjatkowym dla mnie dniu!!! Pozdrawiam

Dr. Remisz uratował moją ciążę.Dwie pierwsze poroniłam, później urodziłam syna i córkę. Po 10 latach od ostatniego porodu zaszłam w kolejną ciążę. Oczywiście było plamienie i podróż do szpitala. Gdy go zobaczyłam byłam załamana, taki młody, pewnie co zaczął tu pracę i co gorsza będzie mnie oceniał. Nic z tego. Byłam zachwycona. 100% profesjonalizm, opiekował się mną jakbym była jedyną jego pacjentką. Całą ciążę oczywiście chodziłam tylko do niego. Po porodzie przychodził na salę i pytał się o samopoczucie, dziewczyny pytały czy chodzę do niego prywatnie na wizyty bo taki ...

Nic z tego. Byłam zachwycona. 100% profesjonalizm, opiekował się mną jakbym była jedyną jego pacjentką. Całą ciążę oczywiście chodziłam tylko do niego. Po porodzie przychodził na salę i pytał się o samopoczucie, dziewczyny pytały czy chodzę do niego prywatnie na wizyty bo taki jest troskliwy. Nie podzielam opinii tych osób które o nim zle piszą. Każdy może mieć zły dzień. Jesteśmy tylko ludzmi a nie robotami. To dobry człowiek. Dzięki niemu biega wokół nas mała Lenka ( 11 m-cy). Do tej pory chodzę do niego na wizyty i myślę że już tak zostanie chyba że przeprowadzi się na koniec Polski. Pozdrawiam pana doktora i wszystkie panie które chodza do niego.

Wspaniały lekarz, poświęca dużo czasu pacjentce, szczegółowo przeprowadza wywiad, dokładnie bada i odpowiada na wszystkie pytania. W czasie ciąży wykrył u naszej córeczki wadę serca i natychmiast wysłał nas do specjalisty (też państwowo), odbierał poród a po dwóch latach (mimo, że przez ten czas leczyłam się u innej pani doktor) doskonale nas pamiętał, pytał czy córka miała kontrolę kardiologiczną itd. Wspaniały, naprawdę polecam gorąco.

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem, jako jeden z niewielu lekarzy przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski z pacjentką, w moim przypadku zwrócił uwagę na fakt iż jako dziecko miałam operację kardiologiczną i zalecił konsultację u kardiologa by upewnić się że nie zagraża nic mojej ciąży. Zdecydowanie jest kompetentnym i zaangażowanym lekarzem i w gabinecie lekarskim jak i w gabinecie USG. POLECAM GORĄCO!!!

Nie polecam nikomu,to arogancki,zarozumiały i zachłanny doktorek z nosem w chmurach i w obcych portfelach...a państwowo niewiele dający z siebie.

Pan Doktor zajął się mną naprawdę wspaniale. Jest bardzo taktownym i kompetentnym lekarzem .Odpowiedział na wszystkie pytania i nie był zniecierpliwiony mimo tego, że oprócz mnie czekało dużo pacjentek. Dzięki niemu odzyskałam wiarę ,że uda mi się utrzymać ciążę,a wiele już przeszłam .Nie wyobrażam sobie,że był dla kogoś nie miły .Może to poprostu zazdrosna konkurencja próbuje zepsuć mu opinie.Dziewczyny nie wierzcie w te bzdury. Ja POLECAM TEGO LEKARZA!!

jest niezwykle chamskim i gburowaty lekarzem!! Dziewczyny zdecydowanie odradzam tego człowieka!!! ma katastroficznie wygórowane mniemanie o sobie, sadzi że jest najmądrzejszy i każdego może pouczac w KAŻDEJ SFERZE! nawet kiedy próbuje udawać miłego spełza to na niczym.... Od wejścia traktował mnie jak przysłowiowe "NIC"...atmosfera fatalna, niby próbuje udawać kompetentnego i zainteresowanego ale ...niestety jego duma i brak ludzkich odruchów nie pozwalają mu "pochylić się nad pacjentką a tym bardziej jej zrozumiec" Anna

Anna

w 26 tygodniu ciąży trafiłam na izbę do rydygiera nie wymienię nazwiska lekarza, który mnie przyjął najpierw bo bym zrobila mu straszną antyreklamę ...zawołał dr Remisza zapytał co mi jest odpowiedziałam że bardzo boli mnie dół brzucha co jakieś poł minuty zbadał mnie dokłądnie i bezboleśnie nie to co tamten zabrał na usg i ktg powiedział żebym się uspokoiła chociaż łzy mi leciały nieziemsko obok siedział moj mąż jego tez uspokajał zamówił karetkę która miała mnie przewieźć do czmp bo tam nie mieli inkubatorów podał krople uspokajające i dał swój numer kiedy tylko doajdę miałam się z nim skontaktować gdyby nie on pewnie wróciłabym do domu powiedział mi przed wyjściem tylko żebym się nie denerwowała ze względu na maleństwo i obiecał że spotkamy się za 14 tyg na porodówce. w 40 tygodniu odebrał moj poród patrząc na moją 4 kg córeczkę i powiedział że w miarę możliwosci zawsze stara sie dotrzymywac słowa. w zyciu nie spotkalam takiego lekarza chodze do niego na wizyty regularnie to moje jedyne dziecko i juz niestety ostatnie gdyz nie moge miec wiecej dzieci ze wzgledu na moj stan zdrowia zawdzieczam jemu swoj spokoj i niewyobrazalna chec urodzenia dziecka w terminie kiedy stracilam nadzieje...mlody inteligentny i niezwykle dojrzaly lekarz...dziękuję...Julia

Do dr Remisza trafiłam przypadkiem jak był na zastępstwie za dr Myslińską w przychodni w Rydygierze. Jest świetny! Delikatny, uprzejmy, cierpliwy. Robł mi też USG i nie musiałam go prosić, żeby mi pokazał moje maleństwo na monitorze. Ba! Zrobił nawet kilka dodatkowych fotek na pamiątkę :) Ogólnie trafiłam do niego dwa razy na badanie i dwa razy na USG zupełnie przypadkiem, a on jak już urodziłam i go spotkałam na poporodówce pamiętał mnie i dopytał o wszystko - jak się czuje, jak maleństwo itp. Zawsze też wszystko cierpliwie tłumaczył. Zdecydowanie ...

Zawsze też wszystko cierpliwie tłumaczył. Zdecydowanie polecam!!