lekarz Jarosław Remisz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Czy nie orientują się Panie, czy dr Remisz pracuje nadal w Szpitalu im. Rydygiera w Łodzi?

Dr Remisz jest cudownym lekarzem, kompetentny, dokładny, wszystko jasno i klarownie zawsze wytłumaczy.Nie robi niczego na od niechcenia poświęca zawsze 100% swojego czasu. Jest delikatny co jest bardzo ważne, gdyż spotkałam się już nie raz z lekarzami którzy kompletnie nie umieli się obchodzić z kobietą!. Jako lekarz ginekolog sprawdza się doskonale. Za każdym razem pyta się jak sie pacjentka czuje, i potrafi pomóc. Naprawdę polecam :)

Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam. Przeprowadził szczegółowy wywiad, zbadał, wykonał bardzo dokładne USG tłumacząc wszystko co robi, a do tego miły. Po prostu odpowiednia osoba na tym stanowisku, więcej takich kompetentnych lekarzy!

trafiłam na tego lekarza w Szpitalu Rydygiera w Łodzi, kiedy w 12 tyg zauważyłam plamienia, które okazały się początkiem poronienia. Dr. Remisz wykonywał USG przed i po zabiegu łyżeczkowania i było to najdokładniejsze badanie jakie dotychczas miałam. Oprócz wyjaśnienia co się stanie ze mną, poradził jak o siebie dbać po wszystkim. Interesował się moim stanem zdrowia i wykonując drugie badanie pamiętał wynik pierwszego i potrafił się do niego odnieść nie zaglądając w kartę. Uprzejmy, kompetentny, specjalista.

Dr. Remisz spotkałam w placówce NZOZ medicall, kiedy to zgłosiłam się na USG ciąży(32 tydzień). Miał tylko przeprowadzić to jedno badanie. umówiona byłam na godzinę, okazało się że jest poślizg... dwugodzinny(!!!), a kobieta z recepcji wyjaśniła, że pan doktor tak przyjmuje...nie byłoby problemu gdyby nie fakt, że po dwóch godzinach mojego czekania przyjął parę, która umówiona była na wizytę co najmniej 45min po mnie(w rozmowie w poczekalni dowiedziałam się że ta dziewczyna była w 17tyg ciąży). kiedy zwróciłam mu uwagę nie ukrywam, że mocno poirytowana powiedział mi, że w pierwszej kolejności przyjmuje kobiety w ciąży(!!!!!!!!!!)po czym zamknął mi drzwi przed nosem. w życiu nie czułam się tak upokorzona... to było straszne...

Z Dr.Remiszem spotkałam się ponad dwa lata temu w przychodni przyszpitalnej szpitala Rydygiera (był na zastępstwie za dr.Rogowskiego.)Poszłam z wynikiem USG ciąży które według innego lekarza wskazywało na poważne wady u mojego dziecka. Dr. Remisz widząc moje zdenerwowanie zaproponował że po przyjęciu wszystkich pozostałych pacjętek zrobi powtórne badanie (wbrew niezadowoleniu Pani z USG). Jego diagnoza była pozytywna i wróciłam do domu znacznie spokojniejsza o zdrowie mojego maluszka. Po kilku miesiącach znów trafiłam na dr.Remisza, tym razem był przy porodzie i znów spisał się znakomicie. Ja osobiście polecam tego lekarza i ...

Ja osobiście polecam tego lekarza i cieszę się że na niego trafiłam ponieważ dzięki jego diagnozie mogłam spokojnie dotrwać do końca ciąży a mój synek urodził się oczywiście zupełnie zdrowy.

BARDZO AROGANCKI ZLY LEKARZ,CALY CZAS MYSLI ,ZE JEST TAKI PRZYSTOJNY ,JEST PO PROSTU ZLYM CZLOWIEKIEM,NIEPRZYJEMNIE BADA,BIERZE ZBYT DUZO ZA WIZYTE,MYSLE ,ZE TO BARDZO ZLY CZLOWIEK I PAZERNY NA PIENIADZE,MIESZKAM W ANGLII JAK TYLKO USLYSZAL WZIAL 200 ZL

dr.Remisz prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Trafilam do niego na izbie przyjęc z plamieniami,wszystko mi wyjasnił. Po porodzie takze bede sie u nirgo leczyla. Gorąco pleca,

Po raz pierwszy spotkałam takiego lekarza, który jest naprawdę szczerze zaangażowany, dokładnie wszystko tłumaczy i nie zostawia pacjentki z domysłami. Usg wykonuje bardzo dokładnie. Oby więcej takich lekarzy. Zawsze jest dużo pacjentek do Pana doktora, ale warto czekać w tej kolejce. To również pierwszy lekarz od którego słyszałam proszę, przepraszam itp.

lekarz wspanialy,wyglada na bardzo mlodego ale jest niezwykle zaufany wszystko potrafi wyjasnic wytlumaczyc normalnie lekarz jakiego nigdy wczesniej niespodkalam jestem w 3 ciazy i naprawde ciesze sie ze to on ja prowadzi polecam wszystkim pacjetka przychodni szpitala w lodzi