dr n. med. Jarosław Słota

Chirurg ogólny

Dlatego lekarza pacjent pozostał najwyższą wartością, nie tylko kasa. Do tego ludzki, otwarty, próbuje zawsze znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Polecam w 100%. Uratował mi życie kilka razy. Mam do niego pełne zaufanie. Dziękuję bardzo Panie Doktorze. Pozdrawiam serdecznie.

Pozdrawiam serdecznie.

Jedyny lekarz któremu ufam bezgranicznie. Zdrowe podejście do pacjenta. Uratował mi życie. Dziękuję.

Jedyny lekarz któremu ufam bezgranicznie.
Zdrowe podejście do pacjenta. Uratował mi życie. Dziękuję.

Moja mama, mąż i ja - wszyscy czuliśmy się przy Doktorze bezpiecznie, bo to utalentowany lekarz. Wyrywa pacjenta chorobie, walcząc dosłownie o każdy centymetr ciała. A poza tym, to szlachetny człowiek :)

Wspaniały lekarz i człowiek. Zarówno w czasie wizyty, jak i pobytu w szpitalu miał czas, żeby mnie wysłuchać i odpowiedzieć na moje pytania. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta i widać, że stara się znaleźć dla niego najlepsze rozwiązanie. Pomimo komplikacji z moim stanem zdrowia przed zabiegiem, potrafił zorganizować i bezpiecznie przeprowadzić operację, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Mogę polecić bez żadnych wątpliwości.

Miałam sporo szczęścia, że trafiłam do tego właśnie szpitala, w którym pracuje ordynator Jarosław Słota. Ten człowiek ma po prostu talent do bycia lekarzem-chirurgiem. Szkoda, ze jego styl pracy nie jest normą w naszym kraju... Bardzo Panu Dziękuje/my (ja i moja rodzina). Podziękowania również dla całego zespołu - Pan i Pański zespół tworzy bardzo wysoki standard leczenia pacjentów, pomimo tak marnej sytuacji finansowej służby zdrowia- tym bardziej, jest to godne podziwu. Wszystkiego dobrego dla Pana i Pańskich Współpracowników. Joanna

Wszystkiego dobrego dla Pana i Pańskich Współpracowników.

Joanna

LEKARZ Z POWOŁANIA ,CZŁOWIEK O ANIELSKIM SERCU , NIEZWYKLE KOMPETENTNY I WRECZ CUDOTWORCA MEDYCZNY...

To człowiek, którego dobra i fachowości nie zapomina się do końca życia. Nie spotkałam jeszcze tak oddanego swym pacjentom lekarza. Nie wiem, czy ma szansę odpocząć, bo dla tłumów pacjentów i ich rodzin gromadzących się pod drzwiami Jego gabinetu, zawsze znajdzie czas, ciepłe słowo i mądre rady. Potrafi nie tylko genialnie operować, ale i pomaga kontynuować leczenie w innych placówkach. Ogromne dzięki za to, co Pan i Pana Załoga zrobiliście dla mojego męża.BR

Nie wiem, czy ma szansę odpocząć, bo dla tłumów pacjentów

Zajął się mną mimo że miałam mało badań wykonanych.Po przeczytaniu wyników bez zająkniecia ustalił termin operacji i to wcale nie odległy.W szpitalu zajął się mną należycie jakbym była jedyny pacjentem i tak samo traktował każdego.Poza tym stworzy bardzo młody i miły zespół lekarzy chirurgoów którzy również są na poziomiebardzo dobrtm

Super lekarz dzięki niemu żyję uratowal mi życie kilka naście razy,leczę się u niego pięć lat ,szanuję go jest dla mnie wspaniałym człowiekiem i lekarzem,polecam go od szczerego serca.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Siemianowice Śląskie"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
40-519 Katowice
Centrum Medyczne "SALVIA" Katowice
Panewnicka 201/1
40-772 Katowice
GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU
ul. PCK 7/1A
Katowice