dr n. med. Jarosław Stańczyk

Chirurg plastyczny

Dwa lata temu dr Stańczyk przeprowadził u mnie korektę nosa. Jestem bardzo zadowolona, nie było najmniejszych komplikacji, mam śliczny mały nosek. Zanim trafiłam do dr Stańczyka byłam na 3 konsultacjach u innych lekarzy i żaden z nich nie poświęcił mi tyle uwagi i nie podszedł do tematu tak konkretnie. Przed operacją dr cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania, nawet na te, wydawałoby się, najbardziej oczywiste. Wszystko odbyło się bezstresowo, przez cały czas miałam poczucie kompleksowej i fachowej opieki. Bardzo polecam:)

Mialam robiony nos u dr.Stanczyka dwa razy I jestem bardzo nie zadwolona jest gorszy niz przed bo wczesniej byl przynajmniej mniejszy a teraz jak patrze w lustro to plakac mi sie chce a tak bardzo chcialam miec prosty I ladny nos widac ze pan dr.Stanczyk nie bardzo zna sie na nosach. Bylam u innego lekarza ale nie daje mi gwarancji powiedzial ze nie lubi po kims poprawiac zwlaszcza ze trzeba wszystko od nowa robic jestem zalamana niewiem co robic bo to nie jest taka tania operacja.

Fantastyczny specjalista. Powiększałam biust, długo zastanawiałam się nad wyborem lekarza i trafiłam w dziesiątkę. Wspaniały lekarz jak i personel kliniki a do tego jeszcze mega konkurencyjne ceny.

zostawil mi bardzo brzydkie blizny wokol uszu, uzyl nie tych nici co powinien, musialam korygowac skutki u innego lekarza.

Dr.Stańczyk powiększał mi piersi. jestem zachwycona efektem, super podejscie do pacjenta, Panie w Klinice są przemiłe. Pan Doktor pomógł mi dobrac implanty, super że go posłuchałam, bo efekt jest rewelacyjny. gorąco polecam.

DR Stanczyk powiększał mi piersi. Z efektu i całego przygotowania jestem zadowolona. Nie byłam zdecydowana co do rozmiaru, ale Pan Dr Stanczyk doradził mi meskim okiem i dobrze bo gdybym zrobila mniejsze to juz bym płakała... Polecam tego lekarza bardzo gorąco!!!

Niekompetencja, podanie znieczulenia z adrenalina nie informujac wczesniej, myslalam ze dostane zawalu bo nie wiedzialam co sie ze mna dzieje, na ustach po powiekszeniu zrobila sie ogromna narosl, wyjechalam wtedy za granica wiec zadzwonilam zapytac co mam zrobic, uslyszalam odpowiedz "nie wiem, nigdy mi sie to nie zdarzylo" zapytalam czy moge wziac antybiotyk ktory mialam przy sobie, przytaknal, ale mialam wrazenie ze z kompletnej niewiedzy i bezradnosci, narosl powiekszyla sie do strasznych rozmiarow, antybiotyki nie pomagaly, musialam wrocic wczesniej do Polski, poszlam do dermatoloda ktory mi powiedzial ze jeszcze troche i doszloby do deformacji ust na stale, podano mi serie antybiotykow w zastrzykach. Masakra!! Przestrzegam szczerze wszystkich.

Polecam tego lekarza. Fachowiec w kazdym calu.

Polecam tego lekarza. Fachowiec w kazdym calu.

Robiła uszy i mimo, że poprawiałam to dobrze, bo lekarz zrobił takie jaki być powinny, ale ja chciałam mieć bardzo przy głowie i mam co chciałąm, chociaż on nie był dumny z mojego wyboru :-)

Dr Stańczyk powiększył mi piersi. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza oraz klinikę Linea Corporis. Zostałam potraktowana bardzo miło i profesjonalnie. Zarówno Doktor, jak i Panie pielęgniarki poświęcili mi wyjątkowo dużo uwagi i cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania. Doktor przedkłada dobro pacjenta, potrafi wprost powiedzieć, czego sobie nie robić i umie przewidzieć oczekiwania pacjenta. Jeśli tak się w moim życiu ułoży, to na pewno tam wrócę. Cena zabiegu w stosunku do poziomu oferowanych usług jest na prawdę korzystna. Nie trzeba też czekać miesiącami na konsultację i zabiegi. Nie jest to ...

Cena zabiegu w stosunku do poziomu oferowanych usług jest na prawdę korzystna. Nie trzeba też czekać miesiącami na konsultację i zabiegi. Nie jest to "hurtownia" Podejście do pacjenta bardzo indywidualne, a ograniczona ilośc pacjentów daje poczucie bezpieczeństwa.