dr n. med. Jarosław Stańczyk

Chirurg plastyczny

robilam usta i efekt jest straszny. poprawka niemozliwa gdyz wstrzykniety preparat jest stały i nie do usuniecia

szok,to co mi zrobił ten człowiek po 3latach od operacji powiększania piersi u tego dr musiałam wyjąć implanty zresztą od samego początku moje piersi wyglądały tragicznie.Dziewczyny omijajcie tego człowieka dla swojego dobra.

koszt zabiegu 11500- zabieg powiekszenia piersi. w tym dr. jest najlepszy. klinika -klasa

5lat temu zrobilam sobie nosa i jestem niestety niezadwoona z efektu nawet bardzo niezadwolona.

kochani u tego lekarza mialam robione piersi 5 lat temu i nie ejstem zadowolona z ich wygladu chodz powiem ze nie sa takie zle.najbrzydziej co mogl mi zrobic to powiekszyl mi usta aquamidem i kolagenem ,usta sa okropne,nierowne,sa w nich grodki,i strasznie bola jak sie lekko udeze.nie polecilabym tego lekaza nikomu

Dr Stańczyk zrobił mi operację piersi (powiększenie). Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Zarówno konsultacja przedoperacyjna , pobyt w Klinice jak i wizyty po zabiegu spełniły moje oczekiwania. Doktor cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania, ktorych były całe setki. Polecam doktora i klinikę.