dr n. med. Jarosław Stańczyk

Chirurg plastyczny

4lata temu mialam przeprowadzona operacje nosa. I wogole nie jestem z niej zadowolona. Do tej pory mam straszne problemy z oddychaniem i moj nos nie wyglada najlepiej. Nie polecam tego lekarza!!!

W marcu 2010r. miałam operację podniesienia piersi. Pacjentkom, które dokonają wyboru tego lekarza mogę poradzić, aby zaufały temu co lekarz mówi o poszczególnych etapach rekonwalescencji, gdyż nie wszystko po miesacu wygląda tak jak byśmy chciały. Na wszystko potrzeba czasu. Tak więc z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że to był mój najlepszy wybór i decyzja 2010r. Polecam Pana Doktora. Zadowolona pacjentka

Zadowolona pacjentka

WITAM WSZYSTKICH,KILKA LAT TEMU POWIEKSZYLAM SOBIE USTA PREPARATEM AQUAMID I PO 2 LATACH OD WSTRZYKNIECIA USTA ZACZELY SIE ZNIEKSZTALCAC,WYGLADALO TO OKROPNIE,WIELU LUDZI WYSMIEWALO SIE Z MOICH UST TWIERDZAC ZE SA BARDZO BRZYDKIE.POSTANOWILAM ISC DO LEKARZY KTORZY PODJELI BY SIE WYCIAGNIECIA,ZADEN DOSLOWNIE ZADEN LEKARZ NIE CHCIAL PODEJMOWAC SIE TEGO ,TWIERDZAC IZ JEST TO SKOMPLIKOWANE I TAK JUZ MUSZE Z TYM CHODZIC,JEDYNY DR.JAROSLAW STANCZYK STWIERDZIL NA KONSULTACJI ZE CHCE PODJAC SIE TEGO (A CO NAJISTOTNIEJSZE -WYJMIE MI AQUAMID PRZEZ IGLE I STRZYKAWKE)UDALO SIE ZABIEG PRZEBIEGL BEZBOLESNIE I DOSC SZYBKO.WKONCU MAM ZMNIEJSZONE USTA I CZUJE SIE KOMFORTOWO.WIELKI PLUS DLA DOKTORA.DZIEKUJE JESZCZE RAZ I GDYBY KTORAS Z WAS CHCIALA WYJAC AQUAMID TO POLECAM WLASNIE TEGO LEKARZA.

Dr stańczyk wykonał mi zabieg powiększenia piersi. Spisał sie rewelacyjnie. Jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu jak i samego podejścia do pacjenta. Polecm!

3 lata temu mialam operacje nosa - zs profilu wyglada super, natomiast z przodu nos jest krzywy i mam okropne problemy z oddychaniem - wspomne ze jestem po 3 poprawkach!!! Po tych problemach jednak go nie polecam. Planuje kolejna poprawke w innej klinice, bo problemy z oddychaniem naprawde doporowadzaja mnie do szalu!!!

W 2004 r. powiekszalam piersi u doktora Stanczyka. Polecam !!! Jestem ponad 6 lat po zabiegu i moje piersi wygladaja fantastycznie. Zadowlona pacjentka z Trojmiasta.

Zadowlona pacjentka z Trojmiasta.

Bardzo sympatyczny i wzbudzający zaufanie człowiek, 100 punktów za uśmiech. Powiększałam piersi w sierpniu 2010 r.. Warto wydać trochę kaski. Samopoczucie podreperowane. Polecam Pana Stańczyka na 200 %. Małgosia K.

kompetentna osoba, znajaca sie na swojej profesji.korzystalem z pomocy dr. JAROSLAWA STANCZYKA osobiscie bardzo mi pomogl. sprawa dotyczyla uszu. pozdrawiam serdecznie z powazaniem wdzieczny pacjent PAWEL z LODZI

super efekt. Robiłam piersi. Jestem zachwycona i polecam Go każdemu

super efekt. Robiłam piersi. Jestem zachwycona i polecam Go każdemu

Kilka lat temu usuwał mi rozstępy z brzucha, efekt, rozstępy s pozostały, tylko mniejsze, za to nie mam pępka (tylko rozciągnięty kawałek skóry z blizną dookoła). Wcześniej chodziłam w bikini, teraz się wstydzę. Żeby zneutralizować efekt pracy Pana Doktora, muszę wydać teraz ok 5 tys. na zabieg laserowy (usunięcie blizny plus wygładzenie pozostałych rozstępów), pępek nie do odbudowania.