dr n. med. Jarosław Strychar

Ortopeda, Traumatolog

Dr Strychar operował mój nadgarstek, w którym rozwinęła się "choroba De Quervaina" - przeciążenie ręki od klawiatury komputerowej, powodująca dotkliwy ból przy każdym ruchu kciuka, a później i całej dłoni. Po operacji ulga natychmiastowa, wszystkie objawy ustąpiły. Dr Strychar jest przy tym niezwykle sympatyczny, wprost promieniuje optymizmem, który udziela się pacjentowi (tzn. mnie się udzielał) i życzliwością. Polecam, jakby co.

Wyśmienity lekarz polecam bardzo dobrze leczy re=ęke

Wyśmienity lekarz polecam bardzo dobrze leczy re=ęke

Opinie na temat tego lekarza są zdecydowanie przebarwione . Najprawdopodobniej są autorstwa osób znajomych , bo nie śmiałabym podejrzewać o to samego Pana doktora. Każdy lekarz realnie oceniany przez swoich pacjentów zawsze napotyka na grono osób bardziej lub mniej zadowolonych , Oczywiście jeśli ocena jest uczciwa i pozbawiona elementów sponsoringu. Niestety taka jest realna rzeczywistość. Takie ideały z reguły nie występują . Każdy z nas ma jakieś wady ,a takie super opinie wyzwalają mniej lub bardziej uzasadnioną podejrzliwość. Ostateczny wybór oczywiście należy do trzeźwo myślących potencjalnych pacjentów … ???

operował mi cieśń nadgarstka w obu dłoniach. tak pogodnego człowieka, a co dopiero lekarza w Polsce ze świecą szukać.... uśmiech nie schodzi mu z twarzy. konkretny, miły i ludzki. polecam.

Miałem skomplikowane złamanie kości łódeczkowatej. Dr Strychar przeprowadził wielogodzinną operację i ręka jak nowa! Polecam fachowca.

Miałam problem z dłonią - zespół cieśni nadgarstka. Polecam dr Strychara, przyjmuje w Szpitalu LUX MED w Warszawie.